Pustiny

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha Pustiny vypráví, co se přihodilo poutníkům Středosvětem několik měsíců poté, co byly otevřeny poslední dveře na břehu moře. Ušli už pořádný kus cesty do vnitrozemí. Doba odpočinku končí a začíná doba učení. Susannah se učí střílet... Eddie se učí vyřezávat... a Pistolník se učí, jaké to je, přicházet kousek po kousku o rozum......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/271/temna-vez-iii-pustiny.jpg 4.51006
Série

Temná věž / Temná veža 3.

Žánr
Literatura světová, Sci-fi, Fantasy
Vydáno, Beta-Dobrovský
Orig. název

The Waste Lands, 1991

více informací...


Nahrávám...

Komentáře (105)

Kniha Pustiny

Přidat komentář
cube6
29.10.2019

A sakra...to byla jizda! A to doslova! Pustiny jsou zatím nejlepší díl (v době psaní komentáře jsem v půlce Vlků z Cally)!
Rolandovo Kat-et získalo další dva členy a následná návštěva města Lud je pořádná akční jízda, kterou pak ještě vygraduje šílený vlak Blaine Mono (je to svízel). Jen ten konec...já nemít po ruce další díl - Čaroděj a sklo - tak asi zešílím a to když si ještě představím, že oba díly dělilo od sebe 5 nebo 6 let...to musel tehdy King spoustu lidí nas... ehm ehm ...naštvat.

Hodnocení:10/10

BStone
08.10.2019

Další dílek do rozsáhlé ságy Temná věž. A dílek velice povedený, kdy jsem našim pistolníkům a Jakeovi s Ochem těch x stran řádně držel palce...

pazdy15
15.08.2019

"Boha jeho, to je nuda", říkal jsem si asi tak prvních 200 stran. Těžko a dlouze se mi do knížky začítalo, ale pak to přišlo. Starej dobrej King, akce a děj v parádním tempu! Hvězdu strhávám za nekonečné bloudění mezi Středosvětem a N.Y. právě v 1. polovině. Jo a oblíbil jsem si jednu takovou roztomilou hedvábnou kuličku , "Ochu!" "Ejk!"

Adam99
19.05.2019

Tak tohle byla bomba! Posledních 200 stran jsem přečetl během jednoho dne, protože mi tahle parta nedala spát. Propojení fantasy, sci-fi a hororu mě ohromně baví. Běžím do knihkupectví pro pokračování. :-)

Sajdeman
12.05.2019

Že se v téhle knize nic neděje? Já myslím, že se tam toho děje (na každé stránce) mraky. Příběh graduje kapitolu od kapitoly. A když už je napjatý na maximum, King ho usekne na pravém místě ... no a teď se Čtenáři můžeš nadechnout po cestě do knihovny pro další díl.
Tahle série je prostě úžasná ... a já hnedka ráno letím do knihovny, protože se o Rolanda a jeho smečku prostě bojím. Nedivte se, jsou to kámoši!

jaroiva
11.04.2019

To jako vážně? Celou dobu člověk čeká, kdy se to konečně rozjede, pořád nic... a když už vypadá, že se to začne rozjíždět, tak je konec?
Zatím se mi všechno od Kinga líbilo, kromě této série... doufám, že se to tedy rozjede už v příštím dílu :). Přece nemůže být o ničem tolik knížek za sebou... nebo jo?

Rihatama
10.04.2019

Páni, to byla jízda. Hotový Terry Pratchett, jen ještě o něco cyničtější a sarkastičtější. King popustil fantazii uzdu, či spíše ji z uzdy pustil, a já mu to vše baštila i s navijákem. A s chutí. Výprava Rolanda z Gileadu se dále rozšířila. Nejvíce mě zaujalo stvoření inteligentního, mluvícího brumláka. Ovšem robotický, schizofrenní padouch Blaine Mono se sebevražednými sklony taky není vůbec špatný. A hádanky? Další z Kingových úžasných nápadů... Temná věž Kingovy dystopické ságy se opět přiblížila a ač se obvykle snažím jednotlivé díly knih na pokračování prokládat jinými, tuším, že Čaroděje nenechám dlouho čekat.

Martial
25.02.2019

Výborná kniha těším se na další putování k Věži

1