RiverSong RiverSong komentáře u knih

Ztracené město Ztracené město Alec Palmer (p)

Mně se kniha líbila, stejně jako Démoni pralesa, které jsem četla již dříve. Já české autory příliš nečtu, ale Aleca Palmera jsem si oblíbila, jeho styl psaní a náměty se mi velmi líbí.

29.06.2016 5 z 5

Démoni pralesa Démoni pralesa Alec Palmer (p)

Svižný styl psaní a napínavý děj. Knih tohoto typu jsem četla hrozně moc a tak jsem předpokládala, že mi Démoni pralesa už nic nového nepředvedou, ale nakonec jsem byla příjemně překvapená. Doporučuji

Malostranské povídky Malostranské povídky Jan Neruda

Kniha se mi nelíbila, není to můj šálek kávy. Musela jsem ji přečíst jako součást povinné četby a měla jsem párkrát sto chutí ji zavřít a už na ní nikdy nesáhnout. Nakonec jsem ji přelouskala, ale rozhodně bych ji nedoporučovala.

29.06.2016 2 z 5

Video s Ježíšem Video s Ježíšem Andreas Eschbach

Velmi pěkná knížka se zajímavým nápadem, něco zcela originálního. Bylo vidět, že autor ví o čem píše, čehož si velmi cením. Doporučuji

29.06.2016 5 z 5

Mudrosloví urozeného pána Tyriona z Lannisterů Mudrosloví urozeného pána Tyriona z Lannisterů George R. R. Martin

Pro milovníky Hry o Trůny jednoznačně doporučuji. Hezky sepsané citáty mé nejoblíbenější postavy.

29.06.2016 5 z 5

Jako předchozí dva díly nemám co víc říct než Skvělé!

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Stejně perfektní jako první kniha. Obrovské doporučení!

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Naprosto úžasné! Nemám co dodat.

Kainovo dědictví Kainovo dědictví Charlotte Lyne

Nádherný příběh, mám tyhle knihy hrozně ráda. Napínavé, čtivé a se švihem. Moc se těším na další knihy od této autorky. Doporučuji

Reset Reset Amy Tintera

Skvělá kniha. Velmi mě zaujal ten originální nápad. Už se těším na další díl, který se právě chystám číst. Doporučuji.

28.06.2016 5 z 5

Do Poklidné modři Do Poklidné modři Veronica Rossi

Úžasné zakončení série! Konec mě nesmírně potěšil a byla jsem šťastná za všechny hrdiny (postavy). Než jsem knihu dočetla, pořád jsem přemýšlela o tom, jak dopadne, skoro jsem se nemohla soustředit na nic jiného, bylo to k zbláznění (v dobrém smyslu ;) ). Skvělá série s nápadem a švihem.

28.06.2016 5 z 5

Osud Osud Aprilynne Pike

Nejlepší díl z celé tetralogie. Na konci jsem se neubránila slzám, hlavně kvůli Davidovi. I když jsem si ho nijak zvlášť neoblíbila, byl to na mě dost silný konec. Ale myslí, že to tak pro něj bylo nejlepší. Největší doporučení!

Iluze Iluze Aprilynne Pike

Úžasné! Není co víc dodat.

Kouzlení Kouzlení Aprilynne Pike

Stejně dobré jako díl první. Jedině, jak už tady bylo zmíněno, mě naštvala Laurel se svým výběrem mezi Davidem a Tamanim. Laurelina nerozhodnost byla občas skoro na zabití :) To je ovšem můj subjektivní názor a s kvalitou knihy (která byla výborná) nemá nic společného.

Křídla Křídla Aprilynne Pike

Kniha mi připadala úžasná, moc se mi líbil jedinečný nápad autorky. Vzniklý milostný trojúhelník mi občas trochu vadil, ale rozhodně nekazil celkový dojem knihy. Za sebe doporučuji

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

Na začátku to byl poněkud zmatek, ale po chvíli jsem se dostala do děje a všechno bylo v pořádku. Čtivá kniha, děj má švih. Velmi se mi líbil postupný vývoj vztahu, který se vytvořil mezi Árií a Perrym a zrovna tak i vývoj Árie samotné. Rozhodně doporučuji

20.06.2016 5 z 5

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

Líbil se mi nápad knihy i prostředí do kterého byla zasazena, ale některé pasáže byly skutečně nechutné a měla jsem chuť v takových chvílích knihu odložit. Nebyl to zrovna můj šálek kávy a znovu bych ji číst nemusela, ale v zásadě to ušlo. Přesto mezi knihy, které bych doporučila, bych ji nezařadila.

16.06.2016 3 z 5

Prorok Prorok Amanda Stevens

Výborné. Ne tolik poutavé jako předchozí dva díly, ale jinak nemám co vytknout.

Království Království Amanda Stevens

Naprosto úžasné, lepší než první díl! Není co dodat. :)

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Fantastická kniha, doslova jsem ji zhltla. Poutavý děj, skvělá zápletka, originální nápad. Na 100% doporučuji!