Iluze

Po avalonských novoročních oslavách požádá naštvaná Laurel Tamaniho, aby zmizel z jejího života. Tajuplná lovkyně trollů Klea sice zbavila Laurel zákeřného Barnese, ale nebezpečí stále není zažehnáno. A ještě ke všemu nikdo neví, kdo Klea ve skutečnosti vlastně je a zda je jí možné věřit. Na začátku nového školního roku Klea poprosí Laurel, aby dohlédla na Yuki, kterou údajně zachránila z rukou trollů v Japonsku. Jakou roli vlastně Yuki hraje? Laurel je nedůvěřivá. Zdá se, že se bez Tamaniho pomoci neobejde. Před Laurel, kterou čtenáři znají z knih Křídla a Kouzlení, stojí nelehké úkoly: musí obstát v tajuplném světě víl a přitom pokračovat ve studiu na střední škole jako každý jiný student....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135781/kridla-iluze-MIL-135781.jpg 4.2231

Křídla 3.

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Fortuna Libri (ČR)

Illusions, 2011

Kniha Iluze

Luigi1
07.11.2020

Jsem unešen a spokojen,že jsem se pustil do četby.Doporučuji.

DreamerX9
30.03.2020

Milostný trojúhelník jak ze stmívání :D ale každý díl je lepší a lepší. Jsem zvědavá jak tohle všechno dopadne

Andynka
30.11.2019

Tahle je série je prostě milá. V tomhle díle jsme se toho moc nového o Florelach nedozvěděli, což mě docela mrzí . Větší část knihy je věnována problémům s láskou. Do koho je tedy Laurel zamilovaná... A jak kluci David a Tam bojují o její srdce.
Zároveň tedy v pozadí probíhá spiknutí trollu, které se snaží vyřešit.
Škoda, že se kniha nevěnuje víc říši Florel. Dost mi to v tomhle díle chybělo. ????‍♀️ Avalon mě zajímá nejvíc, ale zůstává pro mě stále tajemstvím.

anibeni
14.04.2019

No,čekala jsem, že třetí díl nabere na obrátkách a konečně se bude něco pořádného dít.. Tak že by snad ve čtvrtém díle..?

rampapa
07.01.2019

Knížka se mi moc líbila a velmi jí DOPORUČUJI.

SknihouVrukách
27.07.2018

Táto kniha bola fakt super,ale našli sa tu tri veci, ktoré mi dosť vadili. 1. Milostný trojuholník. Hlavná hrdinka bola nerozhodná a stále sa tam riešilo to isté. V prvých dvoch dieloch mi to nevadilo,ale tu mi to strašne vadilo. Celkovo sa správala nelogicky. 2. Vyváženie deje. Milostný trohuholník mal byť na dotvorenie deje a nie to hlavné. To čo by sa mala v knihe riešiť je iba okrajové. Stále sme sa nedozvedeli kto je Klea. Myslím si, že už to autorka mohla vyriešiť. 3.Otvorený koniec. Ten koniec bol taký otvorený. Skončilo to v tom najlepšom. Prakticky čitateľ si môže domyslieť čo objavili.

Záver: Kniha sa mi aj napriek tomuto veľmi páčili. Autorka dobre píše. Niekedy by mohol byť dej napínavejší a nudné kapitoly skrátené. Som zvedavá ako sa autorke podaril štvrtý diel a či v ňom vyrieši všetko čo by mala.

dogiska
12.03.2018

Opět přečteno jedním dechem. Většina knížky byla o dohadování dvou kohoutů, ale konec měl nečekaný spád, který mě naprosto dostal. Škoda, že tam nebyla víc rozebraná Yuky, ale třeba to bude v dalším díle.

katee21
20.08.2017