Mudrosloví urozeného pána Tyriona z Lannisterů

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Mudrosloví urozeného pána Tyriona Lannistera jsou dokonalým dárkem pro všechny, kteří podlehli mánii seriálu HBO Hra o trůny. Pochopitelně stejně dobrým dárkem bude i pro fanoušky celé ságy Píseň ledu a ohně G. R. R. Martina, ze které seriál čerpá. Kniha obsahuje přesně to, co slibuje její název – moudra trpaslíka Tyriona z Lannisterů, nejmladšího znetvořeného syna lorda Tywina Lannistera z Casterlyovy skály. Co mu příroda odepřela na vzhledu, vynahradila mu na inteligenci, díky čemuž se z něj stal jeden z nejpopulárnějších hráčů o trůny. Jeho seriálová i knižní postava má po celém světě miliony fanoušků, čehož důkazem je tato sbírka jeho neotřelých myšlenek a názorů....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/182087/mudroslovi-urozeneho-pana-tyriona-z-aAK-182087.jpg 3.4194
Orig. název:

The Wit & Wisdom of Tyrion Lannister (2013)

Žánr:
Literatura světová, Fantasy, Citáty a přísloví
Vydáno:, Argo
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (25)

Kniha Mudrosloví urozeného pána Tyriona z Lannisterů

Přidat komentář
Anjin
09. května

Sbírka více či méně trefných výroků jedné postavy Písně ledu a ohně. Nic víc, nic míň. Přidaná hodnota: Pokud fanouškovsky sbíráte vše, co s touhle tématikou vyjde, a nebo pokud si zapamatujete a ve vhodnou chvíli některou z hlubších Tyrionových průpovídek.

Makyny
01. ledna

Skvělé, vtipné, akorát dlouhé na jedno odpoledne... :-)

DommiP
19.11.2018

Zábavný, čtivý, super :)

Gustik5
10.11.2017

Přijde na to... Některé citáty jsou perfektní, jiné jsou díky vytržení z kontextu a jinému překladateli spíše úsměvné, nebo až dokonce trošku hloupé. Někde by zkrátka neškodilo napsat, při jaké příležitosti to či ono "mudrosloví" padlo, ne jen moudra rozdělit do tématických kategorií. Ale i přesto se jedná o příjemný, hezky ilustrovaný doplněk k sáze, který by v knihovně fanouška Tyriona a Písně ledu a ohně neměl chybět. :)

SMITH
11.09.2017

Bohužiaľ ma tá to knížočka sklamala . Citáty vytrhnuté z kontextu , nesúrodé ... Očividný počin na vytrieskanie peňazí na popularite GOT ...

kalinkacz
03.09.2017

Letošní léto jsem absolutně propadla fenoménu Hry o trůny... Mezi mé nejoblíbenější postavy bezpochyby patří Tyrion! K této knížečce jsem se dostala úplnou náhodou, šla jsem si do knihkupectví totiž pro úplně jinou knihu, ale tu neměli a já zahlédla tuhle a zamilovala se na první pohled... Věděla jsem, že ji musím mít a nebyla to vůbec chyba.. Tohle mi vždy zlepší náladu..

Terata
02.09.2017

Pro fanoušky Game of Thrones netbytností. Pro milovníky a milovnice Tyriona Lannistera je to nutnost!

Anniie
17.07.2017

moc se mi to líbí :) . Je to hezky napsané a hlavně se člověk po většinu času směje :D . Doporučuji fanouškům Hry o Trůny :)


Štítky

mudrosloví

Autor a jeho další knihy

George R. R. Martin

George R. R. Martin
americká, 1948

všechny knihy autora

Kniha Mudrosloví urozeného pána Tyriona z Lannisterů je:

v Přečtených292x
v Čtenářské výzvě20x
v Doporučených6x
v Knihotéce115x
v Chystám se číst60x
v Chci si koupit43x
v dalších seznamech1x