RiverSong RiverSong komentáře u knih

Prozření Prozření Kelley Armstrong

Skvělá tečka za sérií! Stejně úžasné jako první dva díly. Nemohla jsem ji odložit. Opět byla akorát lehká předvídatelnost, ale jak jsem zmínila už u minulých dílů, vůbec nepřekážela. Rozhodně doporučuji! :)

Probouzení Probouzení Kelley Armstrong

Velmi pěkná kniha, stejně jako první díl mě vtáhla do děje a nebyla k odložení. Možná trochu paradoxně jsem si oblíbila Dereka, cítila jsem s ním, ale dokázal i pěkně naštvat. Čtivá kniha s nápadem, žádné tlachání naprázdno jen aby něco bylo. Pro ty, kdo četli první díl, doporučuji :)

Přivolávání Přivolávání Kelley Armstrong

Kniha se mi velmi líbila, je to takové klasické fantasy, občas mi to přišlo lehce předvídatelné, ale knize to na zajímavosti vůbec neubralo. Pěkné zpracování, kvalitní jazyk, určitě doporučuji.

13.06.2016 5 z 5

Interview s upírem Interview s upírem Anne Rice (p)

Osobně mě kniha naprosto uchvátila, nebyla jsem schopná se od ní odtrhnout. Delší popisy mi vůbec nevadily, báječně uvedly do děje se vší parádou a vyvolávaly dojem, že se nacházím přímo uvnitř knihy jako tichý pozorovatel. Postavy jsou velmi dobře vykreslené. Viděla jsem i film, který mi přišel jako velice zdařilá adaptace knihy. Výkon Toma Cruise byl úchvatný. Osobně jsem si (jak ve filmu tak i v knize) velmi oblíbila Lestata. Asi jedna z nejlepších knih mého života. :)

26.05.2016 5 z 5