renne renne komentáře u knih

Anděl v podsvětí Anděl v podsvětí Juraj Červenák

Tak to bylo něco. Četla jsem jako první knížku ze série, ale ničemu to nevadilo, do vztahových linií se člověk rychle dostal. Rozhodně celou sérii musím přečíst a možná si ještě jednou poslechnu jako audioknihu, tak mě to nadchlo. Jo prostě stala se ze mě "fanynka" trojice vyšetřovatelů. Jen doufám, že Jaroš i nadále zůstane v knihách a budeme moc sledovat jeho osud.

09.03.2023 5 z 5

Na dně Na dně Rachel Caine (p)

Kniha se četla jedním dechem. Napětí které postupně graduje. Hned jdu na další díl

14.07.2022 5 z 5

Takový hněv Takový hněv Cara Hunter

Tak to jsem nečekala. Kniha mě absolutně pohltila. Bylo zajímavé sledovat postupné rozuzlování příběhu a závěr mě překvapil.

10.01.2022 5 z 5

Ochránce Ochránce Lee Child

Jsem nadšená. I když jsem četla jako první ze série a toto bylo moje první setkání s Jackem R. tak jsem si ho zamilovala a určitě si přečtu více.

10.01.2022 5 z 5

Tři dny do pekla Tři dny do pekla Heather Chavez

Knížku jsem přečetla jedním dechem. Velice rychle jsem se začetla a kniha mě pohltila od začátku až do konce.

29.10.2021 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Kniha mě absolutně pohltila a od čtení se nešlo utrhnout. Neustálá gradace a držení v napětí. Ráda si přečtu další díl ze série.

27.07.2021 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Po delší době jsem se vrátila k této sérii. Opět jako předcházející knihy i tato je skvělá. Člověk doslova hltal další kapitoly. Doporučuji

15.07.2021 5 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Perfektní a čtivá detektivka. Celá série je skvělá. Rozhodně doporučuji k přečtení. Krátké kapitoly jsou za mě rozhodně plusem. Napínavé čtení. Uvítala bych další pokračování.

15.07.2021 5 z 5

Nejsem živá Nejsem živá Anne Frasier (p)

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Velice oceňuji krátké kapitoly. Děj má spád, jsou zde zvraty, které čtenáře neustále udržují v pozoru. Těším se na další díl.

18.06.2021 5 z 5

Poustevník Poustevník Jørn Lier Horst

Knihu jsem četla jako první ze série, ale ničemu to nevadilo. Čtivá detektivka

11.06.2021 5 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Knížka mě absolutně pohltila. Krátké kapitoly, děj měl spád a udržoval neustálou pozornost. Nešlo to jinak a už mám další v pořadí, jsem zvědavá kam se život Jude posune.

05.06.2021 5 z 5

Kdo jinému jámu kopá Kdo jinému jámu kopá Marie Rejfová

Knížka se mi velmi dobře četla, měla spád. Detektivka s humorem. Příjemné oddychové čtení. Určitě se v budoucnu k autorce vrátím.

03.06.2021 5 z 5

Ďáblova bible Ďáblova bible Richard Dübell

Člověk čekal asi trošku něco jiného, ale přečíst se to dalo. Jak píšou ostatní - obsáhlost a přeskakování bylo mínusem.

30.05.2021 3 z 5

Ticho ve sněžném městě Ticho ve sněžném městě Eva García Sáenz de Urturi

Jakmile jsem se začetla tak mě kniha absolutně pohltila a člověk hltal další a další kapitoly. Mohu jen doporučit

23.03.2021 5 z 5

Hypotéza zla Hypotéza zla Donato Carrisi

kniha se četla velice dobře. Krátké svižné kapitoly.

04.03.2021 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

druhá kniha ze serie s detektivkou Kim Stone. Kniha se perfektně čte, žádná hluchá místa. Opět překvapivý závěr. Mohu jen doporučit

17.02.2021 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

musela jsem často listovat zpět abych si dala dohromady časovou osu - prolínání současnosti a minulosti a zároveň i vyprávění více osob. Ale i přesto moc pěkná kniha

01.02.2021

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Kniha byla velmi čtivá. Prolínání více dějových os nebylo nikterak rušivé. Ráda si přečtu další titul z této serie.

01.02.2021 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Já jsem byla maximálně spokojená. Poměrně krátké kapitoly mi vyhovují. Knížka měla rychlý spád a někdy byl problém jí odložit. Rozhodně si ráda přečtu a další knihy tohoto autora.

21.01.2021 5 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Četla jsem jako první ze serie, ale ničemu to nevadí. Poutavé čtení, popis památek a možnost "virtuálního cestování" :-). Kniha má spád a čtenář je napnutý do poslední stránky.

07.01.2021 5 z 5