Poustevník

Poustevník je zločinec na útěku. Vyhlédne si člověka, kterého nebude nikdo postrádat, ukradne mu identitu a dál žije jeho život. Ani Viggo Hansen, Wistingův soused, nikomu nechybí, a tak už čtyři měsíce sedí mrtvý před televizí. Vzápětí policie najde další tělo. Zatímco Hansenova smrt zaujme jen novinářku Line, Wistingovu dceru, nález druhé oběti spustí největší pátrací akci v dějinách norské kriminalistiky, při které musí pomoci i FBI. Další díl série slavného severského spisovatele a bývalého kriminalisty....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/372662/poustevnik-G4h-372662.jpg 4.2184

William Wisting 9.

Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Kniha Zlín

Hulemannem, 2013

Kniha Poustevník

renne

Knihu jsem četla jako první ze série, ale ničemu to nevadilo. Čtivá detektivka

Simstr

Knižní zpracování je lepší než norské seriálové zpracování. Ale doporučuji oboje. Kniha výborná. Těším se na další. Oceňuji, že můžete číst celou sérii na přeskáčku.

Aknit

Knihu jsem dostala jako dárek a byla jsem příjemně překvapena. Čtivé a napínavé, bavilo mě to. Škoda toho konce, představovala jsem si větší propojení obou linií. Od tohoto autora si ale určitě ještě něco přečtu.

stanislav0373

Perfektně namluvená audiokniha od Zdeňa Kupky. Blaho na uši. Tento tandem autor/čtenář jistě neslyším naposledy.

Bohužel, samotný příběh, ač zajímavý a neotřelý, mi v akčním konci knihy vyšuměl jako lepší průměr. Nicméně, pořád je to parádní čtení, ne že ne :-)

dalia1769

Výborná detektivka, která je i předlohou velmi zdařilého seriálu. Napínavé a čtivé od začátku do konce.

janina66

HODNĚ dobrá detektivka. Přiměřeně napínavá a výborná originální zápletka. Dvě linie vyšetřování. Line pátrá po minulosti zemřelého souseda Vigga a její otec po sériovém vrahovi. V napínavém konci se vše propojí. Poslouchala jsem audioknihu. Chystám se na další knihu.

ddkk
10.10.2020

Konečně detektivka, která mne k sobě přikovala a nepustila, dokud jsem ji nedočetla. Žádné zbytečné odbočky, jen dvě souběžné linky policejního a novinářského pátrání, které se na konci setkaly. A navíc, tentokrát se mi hledaného sériového vraha nepodařilo uhádnout dříve, než mi to autor prozradil.

Výborná kniha, plný počet a doporučuji.

Scathia
02.09.2020

Dobře napsaná detektivka, autor umí velmi hezky vykreslit prostředí a atmosféru. Děj byl dobře spáditý, ne zcela předvídatelný, ale zase ne příliš zamotaný. Dobrá oddychová detektivka.