Renka931 Renka931 komentáře u knih

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Wow.. knihu jsem začala číst aniž bch věděla o čem bude. Musím říct, že takhle dojatá a všechny ty emoce co jsem cítila, jsem necítila snad u žádné jiné knížky. Moc se mi líbilo jak to autorka podává, věřila jsem každému slovu co napsala! Za mě velmi emotivní, smutný ale krásný příběh!

29.09.2021 5 z 5

Milovaný nevlastný brat Milovaný nevlastný brat Penelope Ward

Uf! Přečteno za jedno odpoledne?! Penelope je vážně moje nejoblíbenější spisovatelka a tento Román to zase dokazuje! Děj naprosto pohlcující a dopadlo to tak jak sem si přála. ☺ u z se těším až si od ni přečtu další knihy

07.08.2020 5 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Kniha je povedená. Moc se mi líbilo téma, protože to bylo zase trosku jiné. Vždy jsem měla raději ty špatný kluky dej je potom zajímavější :)

17.03.2021 5 z 5

Kód růže Kód růže Kate Quinn

Skvělá kniha.
Od první stránky se četla plynule, nikde nic nevázlo. Všem kdo váhají ji s radostí doporučuji!

21.10.2022 5 z 5

Sen, který se naplnil Sen, který se naplnil Luca Di Fulvio

Wow. Tahle kniha je pohlcující, nikdy jsem podobnou knihu nečetla, ale asi si něco takového za čas zase přečtu. Děj je napínavý, plný zla a naděje na lepší zítřky. Kniha ukazuje jaký má smysl bojovat za svobodu a za zivot! Jsem plná dojmů a myslím, ze ve mě vážně nebo zanechala. Vřele doporučuji!

11.01.2021 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Přečteno jedním dechem, je to romanťárma jako každá, ale děj není přehnaný a příjemně plynul, Rush je vážně borec a ten konec?! Jako fakt?! Uf, musím se vrhnout na druhý díl

08.08.2020 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Wow! Tohle bylo Boží! Knihu jsem zhltla a už druhý den na ni myslím. Nic složitého na přemýšlení. Rozdílné postavy, hledání cesty k sobě. Vážně se mi to moc líbilo.

30.11.2020 5 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Oh, zase krása. tento příběh je vážně silný a strašně krásný! Úplně jsem se do něj vžila, srdce mi rychle bušilo spolu s hrdinkou. Rush je prostě správný chlap! Příběh se četl sám jednim dechem..

03.09.2020 4 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Zajímavý a poutavý příběh. Docela pěkné spojení romantiky a krimi, ovšem hrdina si mě získal hned v prvních větách. Ve finále mně překvapilo rozuzlení kdo je vlastně pachatelem.

04.09.2017 4 z 5

Transcendence Transcendence Jewel E. Ann

Kniha se mi moc líbila. Zajímá mě téma reinkarnace a tohle je moje první románová kniha na tohle téma. Musím říct, že je to klidné čtení nemá zádrhel nijakou zápletku, ale přesto je velmi chytlavá. Těším se na další díly. Snad budou vydané brzy.

13.03.2023 5 z 5

Alicina síť Alicina síť Kate Quinn

Krásná kniha. Tento žánr je můj oblíbený. Autorka vytváří skvělé, napínavé a zajímavé příběhy z období první a druhé světové války. Ikdyž se jedná o fiktivní příběh, na konci je vysvětleno o jaké osobnosti se opírá. Dávám opět plný počet hvězdiček!

01.01.2023 5 z 5

Klíč Klíč Kathryn Hughes

Velmi čtivý a emotivni příběh. Do knihy jsem se zprvu pouštěla jen proto, že jsem ji dostala k Vánocům, ale po prvních pár stránkách se pro mě stala závislostí. Moc hezky napsáno! Věřím, že si získá srdce nejednoho dalšího čtenáře

08.03.2022 5 z 5

Trhni si, Ethane Trhni si, Ethane Whitney G. (p)

Božéé! To byla taková krása, myslím, že tahle kniha vystihuje i všechny z nás co milujeme romance. Ethana jsem si zamilovala. Je užasnej.. a ruku na srdce, taky mam touhy a přeromantičtělý představy o rande atd.., :)

12.06.2021 5 z 5

Eleanor se má vážně skvěle Eleanor se má vážně skvěle Gail Honeyman

Nemůžu tu knihu dočíst. Odkládám ji nerada, ale nejde mi jí prekousnout. Nesedí mi styl vyprávění a nelíbí se mi hlavní hrdinka. Myslím ze se k ni již nevrátím.

10.02.2021 2 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Zhltla jsem tuto knížku za jedno odpoledne. Příběh je krásný, s čím vším se Luca musí sama v sobě vypořádat je mazec! Ukazuje nám to, že se nemáme vzdávat ať už jde o nás samy nebo o naše milované. Dlouho jsem o téhle knížce snila a musím říct, že mé představí předčila

27.11.2020 5 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Pěkné čtení. Vtěrka Ben a sucharka Maggie.. Pěkný romantický příběh. Děj pěkně plyne, ničím nepřekvapí ani nešokuje. Ale jako všechny knihy od této autorky se mi líbila.

05.09.2020 4 z 5

Když jsme se poznali Když jsme se poznali Sarina Bowen

Za mě pohodová pěkná kniha. Námět jiný než jsme zvyklé, takže ta mě palec nahoru! :)

28.09.2021 3 z 5

Zničená Zničená Rachel Van Dyken

Od autorky pro mě jedna ze zdařilejších knih, ale i tak ne úplně TOP. Zajímavý příběh srovnání se s nemoci a bojem o život
Ale prolog a konec knihy? Cel příběh jsem autorce věřila do posledního pismenka, ale konec byl dost rychlý a zázračný, spíše neuvěřitelný a ikdyž jsem vážně doufala že vše dobře skonči, nemělo se s o stát...

28.12.2020 4 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Po dlouhé době konečně kniha, která mě uchvátila a úplně pohltila. Nádherný příběh. ????

06.11.2020 5 z 5

Diamantové oko Diamantové oko Kate Quinn

Miluji knihy od Kate.

Jako vždy nezklamala.

Opravdový příběh Mily Pavličenkové, doplněný skvělou fantazií autorky. Hrozně se mi líbí, jak na konci autorka vysvětluje co je skutečnost a co si vymyslela. Je to skvělé číst takové knihy!

Vřele doporučuji.

05.07.2023 5 z 5