Renike Renike komentáře u knih

Psí hrdinové - Pravdivé příběhy statečných psů Psí hrdinové - Pravdivé příběhy statečných psů Ben Holt

Úžasné, hrdinské a neskutečné příběhy .. a skutečné .. DOPORUČUJI

19.08.2021 5 z 5

Pozdrav z Itálie Pozdrav z Itálie Jules Wake (p)

Dalsi paradni volba na dovolenou u more v Italii..uzila jsem si to..byla to paradni jizda .. forza Ferrari :)

18.08.2021 5 z 5

Najdu si tě v Římě Najdu si tě v Římě Tatiana Brezinská Čuperková

Paradni letni oddychovka na dovolenou v Italii..uzila jsem si to u more :)

18.08.2021 5 z 5

Život jako amaretto Život jako amaretto Kateřina Tišnovská

ANO..presne tohle jsem potrebovala cist na dovolene na jihu Italie v Kalabrii..byla to neskutecna dobra volba..dozvedela jsem o Kalabrii a o Sicilii zase trochu vic pri krasnem pribehu..a co vic - ochutnala jsem hned originalni mistni opravdove Amaretto z Kalabrie v Kalabrii .. fantazie : )

17.08.2021 5 z 5

Safírová vdova Safírová vdova Dinah Jefferies

Me se ten pribeh moc libil, Louisa dokazala k malymu Conorovi to, co ja bych v zivote nedokazala..bylo prijemne cist o prostredi Cejlonu, plantazi skorici a plazi Indickeho oceanu

17.08.2021 5 z 5

Svět podle Naly Svět podle Naly Dean Nicholson

Ve všem souhlasím se čtenářkou Ťapulkou a SkiEver, vrele doporučuji nejen pro milovníky koček

02.08.2021 5 z 5

Knihkupectví u jezera Knihkupectví u jezera Jenny Colgan

1.díl se mi moc libil, a na ten 2. jsem se strašně moc těšila..děj se ale táhl a mě nějak neuchvátil, a zdál se mi ke vsemu nedokončen

29.07.2021 3 z 5

Domluvený sňatek Domluvený sňatek Barbara Cartland

Na jeden letní večer ideální.. tak naivní, předvídatelný ale hezký : )

24.07.2021 4 z 5

Tchyně Tchyně Sally Hepworth

Zajímavá kniha, není to můj styl, ale četlo se to hezky. Kapitola po kapitole. Retrospektivní psaní, rodinná drama a tajemství. Nebylo to špatné čtení.

15.07.2021 4 z 5

Křižovatka života Křižovatka života Julianne MacLean

Krásná kniha, hezky se četla od začátku až do konce.

07.07.2021 5 z 5

Léto v Provence Léto v Provence Lucy Coleman

Provence miluju, ale od té knihy jsem čekala něco víc.. byla to nuda,nuda,nuda.. dočetla jsem, jen abych se dozvěděla, jak končí příběh

07.07.2021 3 z 5

Svatba naoko Svatba naoko Jo Watson

Stejně jako 1.díl, i ten 2. byl skvělý.. očekávala bych pokračování.. třeba příběh Jane :)

03.07.2021 5 z 5

Hořící měsíc Hořící měsíc Jo Watson

Bylo to vtipne a nenarocne cteni, jdu na 2.dil

29.06.2021 5 z 5

Roselle - Pes, ktorý ma zachránil Roselle - Pes, ktorý ma zachránil Michael Hingson

Fantastický pes s fantastickým příběhem ve velké a smutné tragédii .. doporučuji

27.06.2021 5 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Docteno,a uz nikdy se k tomu nevracim, nelibila ani nic mi cela serie nedala, jsou i lepsi knihy podobneho razu

27.06.2021 2 z 5

A co když je to pravda? A co když je to pravda? Marc Levy

Film miluju,je jeden můj oblíbený.. ale kniha byla úplně odlišná.. proto jen 3*

24.06.2021 3 z 5

Polibky a croissanty Polibky a croissanty Anne-Sophie Jouhanneau

Krásné..znovu jsem se ocitla v mé milované Paříži .. na makronky jsem chut nedostala :)))

23.06.2021 5 z 5

Rembrandt – Příběh kočky Rembrandt – Příběh kočky Darko Macner

Nádherný kočičí příběh, jako milovnice koček všem doporučuju..zahřeje u srdíčka

19.06.2021 5 z 5

Když jsme ještě věřily na mořské víly Když jsme ještě věřily na mořské víly Barbara O'Neal (p)

Zajímavý příběh, hodně smutný a depresivní, třeba se to stát může, pro mě ale moc nepravděpodobné, proto 4*

18.06.2021 4 z 5

Veterinářka Veterinářka Gillian Hick

Nejdojemnější bylo Vánoční kotě :)

16.06.2021 5 z 5