Renike Renike komentáře u knih

S láskou tvůj Santa S láskou tvůj Santa S.A. Domingo

Příjemná oddychovka vánoční.. libila :)

22.11.2021 5 z 5

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

(SPOILER) A já bych tu obálku přece tak ráda otevřela :))) super to bylo

20.11.2021 5 z 5

Knihomolka Knihomolka M. K. Hardy

Moc se mi knížka líbila od první strany až do konce.. Luke mi byl hned sympatický, neříkajíc o Niki, která přesně taková knihomolka jako já :) doporučují

14.11.2021 5 z 5

Dvojitá pohroma Dvojitá pohroma Sue Bentley

Hezká roztomilá kočičí pohádka a krásný obal knihy :)

09.11.2021 5 z 5

Návrat Návrat Nicholas Sparks

Perfektní to bylo.. jako vše od Sparkse .. naprostá skvělá kniha .. doporučuji .. a již očekávám jeho další knihu

06.11.2021 5 z 5

Nefalšovaná kočka Nefalšovaná kočka Terry Pratchett

Docela vtipná knížka od autora novináře, co se hodí do čtenářské výzvy na rok 2022. Třeba přečtu znovu :)

02.11.2021 4 z 5

Jeho balík Jeho balík Penelope Bloom

Váhala jsem, jestli se pustit do dalšího dílu, ale nelituji. Bavila mě snad nejvíc ze všech. Styl humoru jsem si užívala. L&L je skvělá dvojka. Kniha se četla sama.

31.10.2021 5 z 5

Mops dýní Mops dýní Bella Swift

Roztomilý halloweenský příběh .. již 9 let jsem majitelkou roztomilého mopsika, přečíst jsem musela :) pohádku doporučuji

26.10.2021 5 z 5

Kam ukrýt štěstí Kam ukrýt štěstí Catherine Ryan Hyde

Krásný, ale hodně předvídatelný příběh .. milé pocteníčko pro milovníky psů .. doporučuju

26.10.2021 5 z 5

Celou tu dobu Celou tu dobu Rachael Lippincott

Nebylo to žádné oddychové čtení, ale spíš nároční .. dokonce hodně smutné .. ty zvraty byly neskutečné .. ale jo, líbilo se mi, ovšem ne tolik, jako Pět kroků od sebe

24.10.2021 5 z 5

Polibek pod jmelím Polibek pod jmelím Betty Neels

Čtení na jedno nedělní odpoledne :) konec byl na můj vkus docela jednoduchý a rychlý, ale děj se mi docela líbil.. taková jednohubka

17.10.2021 4 z 5

Nebezpečná nevera Nebezpečná nevera T. J. Lex

Zvláštní kniha.. skoro člověk ztratí řeč.. řekla bych jedním slovem DIVNÁ.. chvilkami fandim Lukášovi, chvilkami se divím, jak se nechá zmanipulovat Tiana.. konec pochybný a i když už člověk nečeká happy end, něco tam přece chybí

12.10.2021 2 z 5

Tajemství mistra Botticelliho Tajemství mistra Botticelliho Marina Fiorato

Bavila mě vtipné vyprávění kurtyzánky až do konce knihy. Úžasné dobrodružství, politické spiknutí, romantika, vraždy, historická fakta z 15. stoleti - vše co má byt. Mám jedno štěstí, že velkolepý obraz La Primavera od Botticelliho v muzeu Uffizi ve Florencii jsem viděla na vlastní oči, bylo mi potěšením právě o té malbě číst. 100% , i 10* bych dala.

09.10.2021 5 z 5

Vezmi mě domů Vezmi mě domů Julie Tottman

Krásná kniha, kterou vypráví autorka cvičitelka o svém pejsku Pickles z množírny. Film ,,Co ta holka chce" jsem viděla již vickrát, ale určitě se podívám znovu z pohledu Pickles. Knížku vřele doporučuji ne jen milovníkům psů.

03.10.2021 5 z 5

Pět kroků od sebe Pět kroků od sebe Rachael Lippincott

Za mě nádherná kniha, doporučuji..a také stejně krásnou knihu Piseň zítrka, příběh dle skutečné události - holka s cystickou fibrózou, která se stala zpěvačkou

01.10.2021 5 z 5

Láska přes oceán Láska přes oceán Jackie Ivie

Líbilo se mi, že skoro celá kniha byl jeden velký rozhovor mezi Constant a Cameronem. Četlo se samo.

19.09.2021 4 z 5

Mých tisíc životů Mých tisíc životů Jean-Paul Belmondo

Zajímavé vyprávění Belmonda .. na to jaký byl bavič a komediant, kniha mi přišla dost vážná, ale hezká, přečtena (ne z poslechu).. toho herce se nedalo nemilovat .. RIP ;(

16.09.2021 4 z 5

Polibek v Palm Springs Polibek v Palm Springs Catherine Rider

Nebylo to spatne, ale vanocni pribehy se mi libily vic

14.09.2021 4 z 5

Mandlová madona Mandlová madona Marina Fiorato

Nápad na Mandlovou madonu inspiroval autorku oblíbený likér Amoretto di Saronno, nyní známý a i u nás prodejný pod názvem " Disaronno Originale". Legenda vypráví pověst o lásce mezi krásnou vdovou a malířem Bernardinem Luinim. Děj má 2 linie, které krásně zapadají do sebe. Ta kniha už je druhá, co jsem letos četla o původu mandlového likéru. Ta z Lombardie a druhá z Kalábrie, kterou jsem i přivezla z dovolené ochutnat. Kniha krasna,doporučuji.

14.09.2021 5 z 5

Svět naruby Svět naruby Mary J. Cobs (p)

To bylo jakoze co? Na zacatku to vypadalo, ze to psala nejaka zakomplexovana tlusta zena, ktera zavidi modelkam a neumi si rady jak zhubnout a zvysit sebevedomi..a pak dal uz to nemelo ani hlavu ani patu..a ty rady na konci musel psat opravdu hodne zoufaly clovek..docetla jsem jen proto, ze knihy jen tak neodlozim..nebrat

12.09.2021 odpad!