S láskou tvůj Santa

All I want for Christmas... is you! Už jsou skoro Vánoce, ale Angel neslaví – má moc práce se školou, a navíc ještě organizuje benefiční akci na pomoc místnímu hospici. Parťákem při plánování se ji stane Caspar – kreativní, zábavný a pohledný spolužák, který je ale naprosto nespolehlivý. Díky bohu za tajného Santu, který jí posílá dárečky včetně ručně vyráběného adventního kalendáře! Angel by dala cokoli za to, aby zjistila, kdo je její tajný obdivovatel. Adventní kalendář ji vyzývá, aby riskovala a otevřela své srdce. Dokáže to?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/452129/s-laskou-tvuj-santa-QAV-452129.jpg 3.257
Literatura světová, Romány, Dívčí romány
Vydáno, CooBoo

Love, Secret Santa, 2019

Kniha S láskou tvůj Santa

lucyvknize
včera

Ehmmm… tak prvně začnu s tím, že jsem knihu četla ve společném čtení a vlastně to byl jediný důvod, proč jsem knihu dočetla. Zadruhé by se měla kniha přejmenovat – S láskou tvůj Satan. A za třetí už bude recenze… což v překladu bude xy důvodů, proč se knize vyhnout velkým obloukem.

Jeden z mnoha důvodů, proč tuhle knihu nečíst je hlavní hrdinka, která byla neskutečně nesnesitelná, to její „jsem perfektní a musím být ve všem nejlepší“ bylo tak otravné, že jsem ji chtěla plesknout. Taky byla sobecká a egocentrická. Nevylepšil to ani neznámý Santa, kterého jste odhalili snad už na straně 5, jako já vím, že je to romantika ze střední, takže to bude předvídatelné, ale tohle by prohlédnul i slepý (sakra, takhle kniha mě donutila urážet lidi s handicapem). Další věc, co díky téhle knize nesnáším je slovo maminka. Sakraaa jsou i jiné výrazy. Celkově mi tedy asi nesedl styl psaní nebo překlad? Bůhví, ale rozhodně nemám v plánu utrácet další peníze, abych to zjišťovala.

Na téhle knize se povedly jen dvě věci – obálka a námět s vánočním kalendářem, jinak za mě velký tučný ne. Mám dojem, že kdybych si vedla seznam nejhorších knih za rok 2020, tak tahle bude v top trojce, ne-li výše. Ale asi být o pár let mladší, tak si to třeba užiju, ale asi by to žádná hitparáda stejně nebyla.

1/5

Liduka

Knihy YA mám moc ráda, ale tahle byla skutečně spíše pro mladší čtenáře a až tak mě neuchvátila. Místy jsem se do čtení musela i nutit. Nicméně ten nápad s tajným Santou se mi líbil, jen škoda, že to autorka nepojala trochu jinak.

Kudík

Když jsem zahlédla hodnocení, tak jsem se trochu bála, do čeho to jdu, ale i přes svůj věk a s informací, že se jedná o román pro dívky, to nebyla taková hrůza. Ano, veškeré zápletky ať už okolo Angel a jejího "tajného" Santy, anebo kamarádů jako Joshe, Sanje, Izzy... to nebylo nic překvapujícího. Trochu mi vadilo, že Angel byla na jednu stranu takový genius s copánky a na druhou hrozně naivní, i když zase v 16letech to asi není tak divné. Ale jako celek tuto knihu i s pár vtipy a charitativní myšlenkou nemohu hodnotit hůř než 3,5*.

Tessia

Na tohle jsem už asi moc stará.
Kniha má jenom 200 stran, ale i tak mi dala zabrat. Bylo to nudné, naivní a hlavní hrdinka mi byla svým myšlením i jednáním nesympatická. Plusové body za skvělý nápad s adventním kalendářem a krásnou obálku.

Damonka12

Milá kniha, ovšem spíše pro mladší čtenáře, mně bylo od začátku jasné, jak celá kniha dopadne a odhadla jsem předem všechny zápletky.

Bebe2004

Příjemná vánoční romantická oddechovka. Neměla jsem o knize přehnané iluze a nespletla jsem se. Není to vrchol literatury, ale hezky se to čte, postavy jsou fajn a děj také, a to i přesto, že od začátku víme, kdo je tajný Santa.

Dela90

Úžasná romantická oddechovka. Knížku jsem si moc užila, ačkoliv bylo hned ze začátku jasně, jak to dopadne. To nevadí, bylo to super. Krásný příběh na pár večerů.

Knihomolka97
29.12.2020

K této knize jsem byla hodně skeptická. Opravdu hodně. Všude jsem viděla samá negativní hodnocení a čekala jsem to nejhorší. Občas jdu proti proudu. Když se kniha obecně líbí, mně se nelíbí a naopak. Tato kniha je ten druhý případ.
Vážně se mi to líbilo a jsem příjemně překvapená. Jasně, nebylo to nic extra, nesedla jsem si z toho na zadek, ale čekala jsem to daleko, daleko horší. Vlastně mi vadila jen jediná věc.. nebo teda dvě věci - naivita a slepota hlavní hrdinky. Kdo je ,,tajný" Santa, je prakticky jasné od prvních stran (kupodivu mě to tolik nevadilo). Ale to, že jí trvalo na to přijít třičtvrtě knihy, už mi teda hodně vadilo. :D To bylo i na mě moc a působilo to nevěrohodně, nuceně.
Celé to bylo ale takové milé. ❤
A ty úkoly a dárečky co jí ten dotyčný "Santa" dával, byly fakt pěkné.