Renike Online Renike komentáře u knih

Snídaně u Tiffanyho Snídaně u Tiffanyho Truman Capote

Film je klasika, viděla jsem mnohokrát, poprvé snad před 30 lety. Knihu jsem četla jen teď a poprvé. Ale dám o hvězdičku míň, přece půvabná, krásná a úžasná Audrey byla víc. Mnohem víc.

23.01.2022 4 z 5

Moře Moře John Banville

Nebavilo mě to, četla jsem jen kvůli čtenářské výzvě.

22.01.2022 1 z 5

Poslední knihkupectví Poslední knihkupectví Madeline Martin

SKVĚLÁ KNIHA..přečteno za jeden den..jen doporučit můžu a nic víc k tomu dodat není potřeba..prostě TOP!

21.01.2022 5 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

To byla taková hodně oddychová knížka. Začátek a konec super, ale ten střed se docela dlouho táhl a trošku jsem se nudila u toho vaření a lyžování. Celkově hodnotim kladně, krásná příroda a prostředí daly hvězdičku navíc.

20.01.2022 5 z 5

Sejdeme se v Monaku Sejdeme se v Monaku Hazel Gaynor

Naprosto skvostný příběh, příběh o celoživotním přátelství a lásky. Miluju tu knihu, jelikož mi připomíná můj pobyt v Monaku, Nice a Cannes, také návštěvy jiné místní firmy výrobu parfémů. Kněžnu Grace se nedalo nemilovat. Nevím, na kolik je tenhle příběh pravdivý nebo ne, každopádně doporučuji přečíst ne jen pro milovníky parfémů, nebo filmové hvězdy Hollywoodu.

18.01.2022 5 z 5

Splněné přání Splněné přání Barbara O'Connor

Naprosto souhlasim s ladyfromakye, moc krasny pribeh nejen pro deti.

15.01.2022 5 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Přečteno znovu po 30 letech kvůli letošní čtenářské výzvě a nelituji. Je to klasika.

08.01.2022

Kočičí kavárna Kočičí kavárna Charlie Jonas

Tři ženy, tři osudy a soužití s kočičkou. Mně se nejvíc líbil osud Zuzany. Hned mám chuť jít na dovolenou na Ischii do Itálie. A nejmíň se mi líbil osud Maxie, majitelky kavárny, protože mi nesedĕla její povaha. Celkově hezký příběh, doporučuji.
PS: I v Praze jsou kočičí kavárny, které občas navštívíme :))

07.01.2022 5 z 5

Zákon přitažlivosti Zákon přitažlivosti Susie Tate

Mně se ta kniha až tak moc nelíbila, Kira mi nebyla sympatická jako člověk. Jako lékařka docela svérázná, ale profesionální..u nás by se na ni asi taky dívali odstupem. Samotný děj byl zdlouhavý, už v půlce jsem to chtěla vzdát, ale nevzdala jsem to už jen z principu. Nakonec jsem byla ráda, že už můžu číst něco jiného.

30.12.2021 3 z 5

Zasněžená láska Zasněžená láska Laura Anthony

Docela klidný děj, až ke konci z toho vyklubalo napětí. Na jedno vánoční odpoledne ideální :)

26.12.2021 5 z 5

Dash & Lily: Kniha přání Dash & Lily: Kniha přání Rachel Cohn

Tak tolik vynechaných písmen F jsem ještě v jedné knize neviděla..jinak knihu jsem četla paralelně s díváním na seriál..nevím co bylo lepší..asi film..čekala jsem víc od té knihy

26.12.2021 3 z 5

Vánoční setkání Vánoční setkání Magdaléna Horáková

Obyčejné Vánoce jedné obyčejné rodiny..nebyla mi moc sympatická ani jedna postava..čtení na jedno odpoledne

22.12.2021 3 z 5

Vánoční tábor Vánoční tábor Karen Schaler

O Vánocích co k té knize dodat? Byla to dokonalá. Když jsem se dostala k 70% jsem si říkala, že teď má kniha končit..a ona končila. Co dál teda bude? Vánoční recepty? Ale pak jsem uviděla anglický originální název knihy..a vše bylo jasné. Sladké jako cukroví :)

21.12.2021 5 z 5

Nevěsta pod stromeček Nevěsta pod stromeček Sharon Kendrick

Kniha na jedno posezení..čekala jsem vánoční téma, ale v te knize nebylo nic vánočního.. každopádně na odreagování se dá přečíst

17.12.2021 4 z 5

Jak si zamilovat Vánoce Jak si zamilovat Vánoce Karen Schaler

Co k tomu říct? Číst tuhle knihu o Vánocích bylo super. Vše tam bylo, co také ráda dělám během adventu. Jen mi ten Grant neseděl, kdo nemá rád Vánoce, u mě taky neprojde :)))

16.12.2021 5 z 5

Vánoční flirt Vánoční flirt Joss Wood

Sice předvídatelný konec od začátku, ale není to špatné čtení na vánoční čas :)

12.12.2021 5 z 5

Vánoční štěňátko Vánoční štěňátko Marta Knauerová

Krásná knížka s šťastným koncem :) i obal knihy je překrásný.. doporučuji přečíst dětem jako vánoční večerní pohádku

08.12.2021 5 z 5

Sněhulčiny Vánoce Sněhulčiny Vánoce Kristen McKanagh

Na adventní a vánoční čas ideální :)

04.12.2021 5 z 5

Zima bez tebe Zima bez tebe Beth Good

..no proto .. už jsem se bála, ze Kočka beze jména nedostane vůbec jméno :))) ale co koťata ?

28.11.2021 5 z 5

Hugo a Vánoce pod psa Hugo a Vánoce pod psa Sophie Pembroke

Úžasné vánoční čtení a ještě ke všemu s roztomilým pejskem. Ideální na adventní předvánoční dobu. Sice buldočka doma nemáme, ale i náš mopsík miluje perníčky :) už se těším až za týden začnu péct.

26.11.2021 5 z 5