Zasněžená láska

Zasněžená láska https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165736/bmid_zasnezena-laska-pCd-165736.jpg 4 13 3

Když se na jejím prahu objeví tajemný a hrozivý cizinec jménem Keegan Winslow, nemá Wren to srdce vyhnat ho zpět do sněhové bouře a zavřít mu dveře před nosem. A tak mu nabídne přístřeší... a později i své srdce. Jenže Keeganovi doutná v srdci pomsta a lásku už ze svého života dávno zapudil...

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Stranded with a Tall, Dark Stranger , 1998

petulkapeta
05.12.2022 5 z 5

Čekala jsem typickou hq,ale byla jsem mile překvapená. Hlavní hrdinove nebyli dokonali a o to to bylo lepší. I ty jejich perne svatky nakonec dopadly dobre.

Renike
26.12.2021 5 z 5

Docela klidný děj, až ke konci z toho vyklubalo napětí. Na jedno vánoční odpoledne ideální :)

Mesačnica
20.09.2021 1 z 5

(SPOILER) Neviem, za čo získala táto kniha také vysoké hodnotenie. V ten istý rok vyšla Vánoční Romance od Harlequina Noční kouzlo Vánoc a tá sa mi zdalo trochu vydarenejšie. Najviac sa mi páčilo, ako to medzi Keeganom a Wren iskrilo, postavy spájal neľahký osud, určite si získajú sympatie čitateľov. Trochu mi vadilo, že atmosféru Vianoc, narušil vrah Keeganovej rodiny a začal sa tam oháňať kanistrou benzínu. Predčasne podpálil Wrenin dom, tak najprv boli všade plamene a keď už prišiel Keegan, tak trošku to uhasil a zistil, že ani toho veľa nezhorelo? 'Znamenie zhora' tomu nepridalo a ešte rozhovor Wren s vrahom o bývalej Keeganovej žene? Neviem, čo sa Američania oháňajú toľko zbraňami, keď aj tak vrahovi odpustia. Dosť dobrý paradox.