Hugo a Vánoce pod psa

"Vánoce bez rodiny a lahodných perníčků? To je snad zlý psí sen!" Hugo je rozkošný, věčně hladový francouzský buldoček, který miluje svoji rodinu. Potom, co začnou jeho páníčci říkat slova jako loď, zámek a Francie, Hugo pochopí, že se na Vánoce někam pojede. Nikdy by ho nenapadlo, že to bude bez něj. Když zůstane trčet na ulici, zatímco auto s jeho lidmi mizí v dálce, uvědomí si, že zůstal sám. A co je horší, bez všech těch dobrůtek, které k Vánocům patří. Hugova cesta za dobrodružstvím povede přes jedna kočičí dvířka, kolem zlé kočky Pertidy a hodného pošťáka Jacka. Dočká se na jejím konci vysněných vánočních perníčků?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/451467/big_hugo-a-vanoce-pod-psa-zoB-451467.jpg 4.227

Kniha Hugo a Vánoce pod psa

Renike
26.11.2021

Úžasné vánoční čtení a ještě ke všemu s roztomilým pejskem. Ideální na adventní předvánoční dobu. Sice buldočka doma nemáme, ale i náš mopsík miluje perníčky :) už se těším až za týden začnu péct.

KLÁRA831012
15.11.2021

Není nad krásný oddechový příběh pohledem domácího mazlíčka, kterého jeho rodina zapomene doma. Prožije krásné vánoční svátky s lidmi z okolí svého domova a několika z nich změní život i podhled na trávení svátků.

Trustty
27.01.2021

Opravdu pohodový, příjemný čtenářský zážitek.

Blaufik
21.01.2021

Styl vyprávění, spolu s tématem zapomenutého mazlíčka a Vánoc, které už jsou cítit ve vzduchu, dohromady tvoří kouzelný příběh, který v tomto nejkrásnějším období v roce prostě chcete číst. A je úplně jedno, jestli knihu bude číst dítko na základní škole nebo dáma ve zralém věku.

Tento příběh je totiž opravdu ideálním parťákem k horké čokoládě a talířku s cukrovím. Spolu s Hugem pak zažijete jedno velké dobrodružství. To však není všechno. Tento příběh je i o naději, lásce a hlavně o sousedech z malého předměstí, kterým tento ztracený buldoček změní život.

em75
12.01.2021

Pěkný oddechový příběh. Kniha je pro čtenáře od 11 let, proto jsem ji v knihkupectví nemohla najít. Ale určitě si ji rádi přečtou i dospělí, kteří se chtějí předvánočně naladit a vypnout myšlenky.

Šánka
29.12.2020

Můj poslední letošní vánoční příběh. Je to čtení pro děti a mládež, ale udělá radost i dospělákovi, mně se tedy moc líbil, a to nemluvím o té kouzelné obálce!
Příběh pejska Huga, jehož páníčci nechtěně zapomněli doma a odjeli na Vánoce. Jaká dobrodružství Hugo zažije, když právě v tom jeho městečku lidé k sobě vůbec nemají blízko a ani Vánoce je nějak neberou? A setká se opět se svojí lidskou smečkou? Co myslíte?
Přečtěte si, tyto příběhy pejsků a kočiček k tomuto období přece patří a zahřejí u srdíčka.

LucySmile
22.12.2020

Úžasná vánoční knížka! Milá, zábavná a navodí vánoční náladu. Tohle jsem přesně potřebovala a Vánoce z pohledu pejska bylo pravé. Bonus navíc je, že šlo o francouzského buldočka, který je naprosto roztomilý :)

alnahu
19.12.2020

Příjemné čtení v toto předvánočním čase s buldočkem Hugem ,kterého jeho páníčkové zapomenou doma a odjedou slavit Vánoce do Francie.Ještě ,že se najdou dobří lidé a o milého Huga se postarají než se páníčkové vrátí.