Renike Renike komentáře u knih

Levandulová zahrada Levandulová zahrada Lucinda Riley

Co dodat? Za víkend přečtený NADHERNÝ PŘÍBĚH! Sáhla jsem po knize 1.den po úmrtí autorky .. je mi moc líto, že už mezi námi není a nenapíše tak úžasnou knihu jako je tahle..RIP :(

13.06.2021 5 z 5

Sám doma Sám doma Todd Strasser

Film je film :)

11.06.2021 4 z 5

Dvě srdce v Maďarsku Dvě srdce v Maďarsku Barbara Cartland

Příběh se mi líbil, ale strhla jsem hvězdičku za spoustu chyb v maďarských slovech.

08.06.2021 4 z 5

Delegátka pod rouškou nejistoty Delegátka pod rouškou nejistoty Jitka Herzánová

Tak mě to absolutně nesedlo. Co věta to nadávka, katastrofické vyjadřování, žádná úroveň. Dočetla, ale jen proto, že neodložím rozečtené knihy.

05.06.2021 1 z 5

Svádění a láskominky Svádění a láskominky Tara Sivec

Malý spratek mě občas štval s tou hubatou pusou, ale celá kniha celkově mě bavila a hodně jsem se i nasmála. Kniha velice vtipná a dráždivá ;)

03.06.2021 5 z 5

Moji čtyřnozí pacienti - Úsměvné historky o zvířatech Moji čtyřnozí pacienti - Úsměvné historky o zvířatech Pavol Fabian

Perfektní vtipné veterinární historky na jedno odpoledne..doporučuju

31.05.2021 5 z 5

Šťastný Art Šťastný Art Denisa Prošková

Bavilo mě to :)

24.05.2021 5 z 5

De(bil)níček De(bil)níček Veronika Lechnerová

Vtipná knižka na jedno odpoledne. Neuchvátí,neuráží.

23.05.2021 4 z 5

Úžasná dobrodružství zvědavé Zeldy Úžasná dobrodružství zvědavé Zeldy Matt Taghioff

Zelda - roztomilá a zvedavá kočka s velkýma očima .. vypráví spíš kočkám než nám lidem svá dobrodružství..milé a vtipné čtení na jeden den

22.05.2021 5 z 5

Poslední léto Poslední léto Ann Brashares

Celou knihou mě doprovázel smutek, ale byl to neskutečně krásný příběh, sesterské a celoživotní lásky.

17.05.2021 5 z 5

Večeře v Paříži Večeře v Paříži Elizabeth Bard

.. a i v době pandemie bych hned jela znovu do Paříže a Provence :) a ochutnala kulinářské speciality

14.05.2021 5 z 5

Hvězdy ti poradí Hvězdy ti poradí Barbara Cartland

Na jedno odpoledne jako oddychová četba super :)

13.05.2021 5 z 5

Láska & gelato Láska & gelato Jenna Evans Welch

...a znovu jsem se ocitla ve Florencii..a byla to krasna vzpominka

01.05.2021 5 z 5

Bella Bella Ali Standish

Krásný příběh, náučným koncem.. doporučuju dětem

27.04.2021 5 z 5

Láska v Římě Láska v Římě Mark Lamprell

Přečteno jedním dechem..ta kniha mě vážně bavila..znovu jsem se ocitla v Římě.. bavila mě humor Constance a Lizzie, ale nejvíc mě zaujal nápad Řím jako vypráveč, zaslouží 5*

26.04.2021 5 z 5

Krámek s hedvábím Krámek s hedvábím Dinah Jefferies

O tech dobach a o Vietnamu malo vim, bylo to jine prostredi a krasny pribeh, nadherna kniha, doporucuju precist

24.04.2021 5 z 5

Vizita s Oscarem Vizita s Oscarem David Dosa

"Kočka je jako hádanka, která nemá řešení." Hazel NICHOLSON

18.04.2021 5 z 5

Skoro úplně normální Skoro úplně normální Hannah Sunderland

Tak to bylo JEN SKORO UPLNE NORMALNI..ale nakonec se z toho vyklubal hezky pribeh..na zacatku me stvalo to zoufalstvi a zivot Effie, ale dokazala to :)

14.04.2021 5 z 5

Tajemství žlutého domu Tajemství žlutého domu Amanda Hampson

Kniha se cetla dobre, jelikoz mam doma take mopsika, Lou a Chou me prijemne doprovazily pribehem :)

09.04.2021 5 z 5

Tanec se sluncem Tanec se sluncem Kay Bratt

Slunečnice - tančící se sluncem :) mě se příběh moc líbil

02.04.2021 5 z 5