Renike Renike komentáře u knih

Z deníku dočaskářky – Ten pes je chuligán! Z deníku dočaskářky – Ten pes je chuligán! Olga Minaříková

Tak upřímně - psy miluji, a cením a obdivuji lidi, kterí dělaji tuhle práci nezištně. ALE .. nač píše takový človek knihu, když z ní ani jednou vetou tu lásku ke zvířatům necítím? Celá kniha neni o ničem jen o čuráni, bobcích a blinkání. A to se vyjadřuji ještě slušně, ne jako autorka. Kdo miluje psy píše, ze jsou to chuligáni a urvaný smradoši? Tak mi to ani jako humorni psaní neprišlo. To vše.

19.03.2021 3 z 5

Francouzská tajemství Francouzská tajemství Tina Scandi

Super jednohubka na jeden vecer

14.03.2021 5 z 5

Dívka za zrcadlem Dívka za zrcadlem Cecelia Ahern

Zvláštní povídky, první za 4*, druhá za 2*

13.03.2021 3 z 5

Můj pes, superhrdina Můj pes, superhrdina M. M. Cabicar (p)

Jedna velká katastrofa, chaotické žvasty o ničem, ani vtipná to nebyla, škoda času takovou knihu číst

12.03.2021 odpad!

Zmrzlinové sedmé nebe Zmrzlinové sedmé nebe Abby Clements

Přečteno za jeden víkend, a byl to překvapivý příjemný relax..dokonce uvažuji koupit zmrzlinovač :)

21.02.2021 5 z 5

Psí slib Psí slib W. Bruce Cameron

Docteno jednim dechem, nemam slov..kdyby se dalo, dala bych i 10*

01.02.2021 5 z 5

Jako hvězdy v temné noci Jako hvězdy v temné noci Jojo Moyes

Prekvapuje me docela hodnoceni ostatnich, me prvni pulka knihy vubec nicim nezaujala, dej se tahl uz jsem malem odlozila, ale rikam si, doctu, jako skoro kazdou knihu kdyz uz jsem v pulce..a pak ani konec me nicem neprekvapil..ze vsech knih od Jojo (cetla jsem vsechny) to byla nejslabsi..za 3

24.01.2021 3 z 5

Žirafa na pondělí - Ze zápisníku ředitele zoo Žirafa na pondělí - Ze zápisníku ředitele zoo Miroslav Bobek

Stálo to za přečtení :)

02.01.2021 5 z 5

Tři vánoční přání Tři vánoční přání Alexander Stainforth (p)

Úplně soushlasím s čtenářkou mekkejlou

28.12.2020 3 z 5

Kočky v akci! Neuvěřitelné kočičí příběhy Kočky v akci! Neuvěřitelné kočičí příběhy Kimberlie Hamilton

Perfektní knížka - kočičí příběhy z celého světa. Některé hodně známé pro milovníky koček, některé méně. Hodně povedená kniha, doporučuji.

25.12.2020 5 z 5

Stopa Stopa Holly Webb

Krásný zimní příběh o ztraceném opušteném vlčeti :)

07.12.2020 5 z 5

Felix, plnou parou vpřed Felix, plnou parou vpřed Kate Moore

Tak ještě aby to pokračovalo s třetím dílem - jak se vede Boltovi :)

23.11.2020 5 z 5

Vánoční zázraky Vánoční zázraky Alexander Stainforth (p)

3 "vánoční" povídky.. první a třetí jakštakš, ale druhá se mi absolutně nelíbila..celkově: jsou i o hodně lepší vánoční knížky, než táhle

11.11.2020 3 z 5

Vánoční dárek Vánoční dárek Jana Javorská

Tak poslední povídka byla suprová, jsem se zasmála nahlas ..krásné a veselé Všem :)

09.11.2020 5 z 5

Maják na útesech Maják na útesech Marie Lamballe (p)

Dávam 4*, a to jen proto,ze Hluboka modr more se mi libil o kousicek vic..jinak krasny pribeh, stred knihy byl ale zdlouhavy

08.11.2020 4 z 5

Hluboká modř moře Hluboká modř moře Marie Lamballe (p)

NÁDHERNÁ KNIHA, překrásný příběh ..hezčí než Hortenziová zahrada..a už se teším i na Maják na útesech..zaslouží 5*

31.10.2020 5 z 5

Vzpomeň si na lásku Vzpomeň si na lásku Sarah Jio

No nebylo to spatne, hezky se mi cetlo, ale nebylo nejak dilo dokonceno..neobjasnili jak ztratil Cade svoje bydleni? Co bylo ze psem? Kdo ho pronasledoval? Atd atd...

14.10.2020 4 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Film byl lepsi, nicmene neni muj salek kavy cist o nicem jen o pomlouvani, o vztazich a o lidskych povah..to nemeli lide nic na praci? :)).. v te dobe zit by se mi moc nelibilo.. hvezdicky davam za humor pana Benneta

09.10.2020 2 z 5

Domov U Huňatých tlapek Domov U Huňatých tlapek Megan Rix

Hezký a roztomilý zvířecí příběh, na jedno odpoledne

07.10.2020 5 z 5

Hodinářova dcera Hodinářova dcera Kate Morton

Uff..precetla..a jsem rada ze uz konec..hodnekrat jsem se v pribehu ztracela..propletene casy, nektere linie ani nedotahle do konce..nebo mi to uniklo? Takovou komplikovanou knihu jsem jeste necetla..priste asi od zacatku udelam poznamky :)

09.09.2020 3 z 5