Dívka za zrcadlem

Dvě povídky, dvě tajnosti. Dívka za zrcadlem Lila je šťastná, že našla muže, o jakém odjakživa snila. Když však ve svatební den vypluje na povrch tajemství z minulosti její rodiny, její život nabere naprosto nečekaný obrat. Jaké tajemství skrývá babiččin dům, opředený zvláštním kouzlem? Stroj na vzpomínky Říká se, že první láska se každému člověku navždy vryje do paměti. Co se však stane, když vzpomínky na milovaného člověka začnou blednout? Jeden muž se zlomeným srdcem nachází způsob, jak šťastným okamžikům vdechnout život a dát jim volný průchod…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/107818/divka-za-zrcadlem-dbg-107818.jpg 3.4161

Girl in the Mirror, The Memory Maker (2010)

Vydáno:, BB art

Kniha Dívka za zrcadlem

Twinny
28.12.2018

Dívka za zrcadlem ***** - Velmi povedená povídka. Určitě by si zasloužila rozpracovat.
Stroj na vzpomínky ** - Podprůměrné.

niki-chan
22.10.2018

Tato kniha obsahuje dvě povídky: Dívka za zrcadlem a Stroj na vzpomínky. Dívka za zrcadlem je naprosto skvěle napsaná a má výborné rozuzlení. Stroj na vzpomínky je trochu slabší co se týká děje, postav i zápletky. Ale celkově se musí hodnotit 4*.

Marcik7
31.07.2018

zajímavé

Anna 13
28.07.2018

Dívka za zrcadlem - ****
Stroj na vzpomínky - odpad!

První povídka je jakousi velmi líbivou pohádkou, což se dá od Cecelie Ahernové čekat. Ta nikdy nevyrostla ze světa fantazií a stále do svých příběhů nasazuje nadpřirozeno a tajemné živly.
Nad koncem povídky budete přemýšlet a po čase vám dojde, že jsou vlastně dvě možnosti,jak to celé mohlo dopadnout. Já na to přišla asi až po dvou hodinách.

Druhá povídka mě vůbec nenadchla a já její poslední stránky ani nedočetla. Nebyl tam švih, zájem o postavy a celé to působilo protivným dojmem.

Ale povídku Dívku za zrcadlem doporučuji. Je tajemná, trochu moralistická,... až s příchutí hororu.

luciefeix
07.04.2018odpad!

Líbí se mi jak Cecelia vždy do svích příběhů umí dát nějaké zamyšlení poselství . Zde jsou dvě povídky které absolutně nemají logiku .

Michi.01
28.01.2018

Povídka Dívka za zrdcadlem byla opravdu zajímavá a mrazivá... Druhá povídka byla už slabší.

Stephanie92
21.11.2017

Z povídky dívka za zrcadlem mám husí kůži dodnes. Nic mě zatím tak nepřekvapilo a nešokovalo jako tato povídka.

HáTa94
03.07.2017

Kniha se četla dobře. Obě povídky byly hezky napsané. Z první povídky jsem měla husí kůži, vlastně mám dodnes. Ale mám ráda příběhy, které končí šťastně. Tento pro mě nekončil. Nějak se nemohu rozhodnout, zda 3 nebo 4 *. Asi 3 a chloupek.