Stopa

Stopa https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/455874/bmid_vanocni-pribehy-stopa-2q3-455874.jpg 5 16 9

Vánoční příběhy série

Amelia prozkoumává veliký starý dům, kde její rodina tráví Vánoce, když v podkroví najde ukrytý deník. Psal si ho chlapec, který se snažil pečovat o opuštěné vlče. Než si to Amelia stačí uvědomit, je přenesena do mrazivého světa ze stránek deníku. Noah si přeje mít někoho, kdo by mu pomohl postarat se o bezpečí ztraceného vlčete. Pak se jednoho dne záhadně objeví Amelia. Dokážou společně najít v ledové divočině vlčkovu matku?... celý text

Fantasy Příroda, zvířata Pro děti a mládež
Vydáno: , CPress

The Winter Wolf

zaglo
27.01.2024 5 z 5

Dcera, 9 let, četla sama (a já poslouchala). Oběma se nám líbilo. Tajuplný příběh, v němž se hlavní postava dostává do minulosti a pomocí vlčího mláděte překonává strach ze psů.
Příběh nepůsobí pohádkově, což se dceři líbilo.

Lajka2012
18.06.2023 5 z 5

Moc krásná kniha , která vás pohladí po duši :-)

blackoutzuzi
13.05.2022 5 z 5

Krásná dětská kniha s vánoční atmosférou a příběhem plným pejsků, vlků a dobrodružství :) Těším se, až ji budu někdy číst prckovi, protože tohle bylo vyloženě pohlazení po duši.

anna.zahy
09.01.2022 5 z 5

Krásná knížka. Holly Webb je moje oblíbená autorka. Všechno od ní se mi zatím líbilo.

Lka
04.12.2021 5 z 5

Opět krásný příběh o navrácení malého vlčete vlčici. Krásné ilustrace.

Zlatinka.Emilly
14.11.2021 5 z 5

Moc pěkná knížka, ale po dvou kapitolách jsem vzdala pokračovat ve večerním čtení pro vnučku. Myslím si, že tak za dva-tři roky si ji přečte sama a bude se jí líbit. Kniha je protkaná pěknými ilustracemi.

ANDY28
12.01.2021 5 z 5

Krásný příběh, plný líbezných ilustrací

Renike
07.12.2020 5 z 5

Krásný zimní příběh o ztraceném opušteném vlčeti :)

Ellis03
24.11.2020 5 z 5

Bylo to moc hezké. Četla jsem synovi. Strucne, dej hezky ubihal, žádné zbytecne natahování. Naprosto splnilo me očekávání.