Rose

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Rose žije v sirotčinci od nepaměti. Není to tam zlé, ale moc si přeje, aby jednoho dne mohla jít do služby k hodným lidem. Nic víc nechce a od života nečeká. Její skromné přání se naplní a Rose se ocitá v domě pana Fountaina. A není to dům ledajaký – pan Fountain je mocný kouzelník a magie tady vykukuje z každého rohu. Nebo to snad způsobuje sama Rose?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/96284/rose-rose-kGN-96284.jpg 4.4114
Série

Rose 1.

Žánr
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, CooBoo
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (21)

Kniha Rose

Přidat komentář
pedobro
04. února

Hezký příběh. Půjčila jsem si celou sérii a čteme ji s dcerou před spaním.

Blanchidlo
27.10.2019

Ač jsem dospělá, sérii s Rose jsem si zamilovala.


Calla2002
26.01.2019

Strašně dlouho jsem Rose odkládala a zase to byla chyba xd stejně jako u sedmého smyslu xd ze začátku mi to přišlo podobné, ale nakonec to má úplně jiný průběh a jediné společné je, že hlavní hrdinka je ze sirotčince a je to dítě xd ne, že by jsem s tím měla problém, líbilo se mi to a jsem moc ráda, že mám doma ještě tři díly a můžu číst dál. Takže můžu doporučit, ale nejsem si jistá, jestli je to pro starší xd je mi sice šestnáct, ale narozdíl od ostatních jsem trochu dětinská xd a taky jsem jediná, kdo v mé blízkosti čte něco jiného než horrory od Stephena Kinga xd

zkm
11.11.2017

Mám ráda knížky od Holly Webb a tahle je perfektní. Nejvíc se mi líbilo že z každého koutu domu pana Fountaina kouká kouzelná magie.

Cattail
23.10.2017

Hezký příběh.

NikolP.
14.03.2017

Nevím co k tomu říct! Tato kniha a celkově celá série (četně série Lily) pro mne mnoho znamená už z toho důvodu že patřila k mým prvním knihám které jsem si vybrala sama. A jsem pyšná na to, že jsem vyrostla na takovýchto knížkách! Mohu pouze doporučit! nádherné čtení pro děti od 8-12 let :)
Je to má srdcová záležitost, má sestra bude mít příští rok 8, tak doufám že tyto knihu bude milovat stejně jako já.

kaja5622
20.01.2017

Naprosto dokonalá. Moje srdcovka už od dětství. Ani nemůžu říct, která je nejlepší .. miluju je všechny

agatha2
03.12.2016

Tuto sérii jsem si přečetla ze zvědavosti, slyšela jsem o ní spoustu pozitivního a po jejím přečtení, mám stejný pocit a už se moc těším, až bude příběhy Rose číst má dcerka.....Rose mi byla moc sympatická, vlastně všichni členové domácnosti kouzelníka Fountaina ( jedině Susan mi vadila). Starý dobrý Londýn tajemnou atmosféru krásně dokresloval. I když mi táhne na čtyřicet, čtení této série pro děvčata jsem si moc užila.

1

Doporučujeme

Lovec
Lovec
Den co den
Den co den
Prokletí Titánů
Prokletí Titánů
Neptúnov syn
Neptúnov syn