Rose a ztracená princezna

Ještě nedávno byla Rose jen jednou z mnoha dívek v chudém sirotčinci svaté Brigity a teď je žačkou slavného mága, králova nejvyššího kouzelníka. Pak ale náhle zmizí milovaná princezna a celá země je v ohrožení. Síly temné magie nabývají na moci a jen Rose může pomoci. Podaří se jí najít princeznu dřív, než bude pro všechny příliš pozdě?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/119593/rose-rose-a-ztracena-princezna-NIO-119593.jpg 4.580

Rose 2.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, CooBoo

Rose and the lost princess, 2012

Kniha Rose a ztracená princezna

Blanchidlo
02.10.2019

Našla jsem ji u nás v knihobudce a přečetla jedním dechem, určitě budu číst i ostatní díly ze série :)

Elulilinka1
17.07.2018

Skvělá kniha. Určitě se mi líbila víc než série o Lily...

agatha2
03.12.2016

Tuto sérii jsem si přečetla ze zvědavosti, slyšela jsem o ní spoustu pozitivního a po jejím přečtení, mám stejný pocit a už se moc těším, až bude příběhy Rose číst má dcerka.....Rose mi byla moc sympatická, vlastně všichni členové domácnosti kouzelníka Fountaina ( jedině Susan mi vadila). Starý dobrý Londýn tajemnou atmosféru krásně dokresloval. I když mi táhne na čtyřicet, čtení této série pro děvčata jsem si moc užila.

Sixtinka144
03.06.2016

Musím říci, že je ( alespon pro mě) druhý díl nejslabší ze všech čtyřech. Ale i přesto je pěkný. Knihu jsem přečetla jedním dechem. Rose je podle mě úplně reálná ( samozřejmě do určitých mezí). Vřele doporučuji a dávám jí pět hvězd.

ivzu77
10.03.2016

Druhý pohádkový díl serie knih o malé začínající kouzelníci Rose jsem četla dětem před spaním a moc se nám líbilo.

Marika Vanova
09.02.2016

I druhý díl se nám s dcerou moc líbil a nedočkavě se těšíme do knihovny pro další. Malé kouzelnici Rose fandíme.

Sarfias
15.11.2015

Další pokračování. Musím říct, že mě to mile překvapilo. Většinou první díly bývají lepší, tento je možná místy slabší, ale rozhodně stojí za přečtení. Velmi se mi líbí vykreslený příběh a detaily, které autorka do knihy dodává. Rose je úžasná, propracovaná postava. A už na ni ani nejsem tolik naštvaná, že nechce být pouhou učednicí velkého mága.
Kdo z vás shání dobrou knížku na delší už skoro zimní večery, vřele vám doporučuji jakoukoliv ze série Rose (nebo zrovna tuhle, protože je tak trochu vánoční) :-)

Pavllíňák
05.03.2015