Emily Pírková a začarované dveře

Emily Pírková a začarované dveře https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/258131/bmid_emily-pirkova-a-zacarovane-dvere-258131.jpg 4 25 5

Emily Pírková série

Emily má velkou, milující rodinu. Přesto má pocit, jako by do ní nepatřila. Bydlí v krásném, útulném a starobylém domě. Jenže se v něm dějí podivné věci. Dveře nezůstávají na svém místě a v zrcadlech se zjevují podivní lidé. Jenže kromě Emily to nikdo jiný nevidí. Že by před ní rodiče něco tajili? Je ono tajemství důvod, proč si vždycky připadala jiná? Skutečnost se ukáže být ještě horší, než si myslela. Alespoň na první pohled…... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Emily Feather and the Enchanted Door , 2013

Barabora
03.03.2021 4 z 5

Super knížka. Přečteno jedním dechem.

Broukodrak
21.07.2019 5 z 5

Emily bydlí s rodiči a se sourozenci Lory, Lindou a Alexandrem v domku a v jejím životě je hromada věcí, které nechápe, například dveře jejích sester mění barvu a Alexandrovy dveře mění polohu, alespoň se jí to zdálo, když šla v noci na záchod. Postupně se jí dějou čím dál divnější věci...
Moc se mi to líbilo, je to spíše pohádková knížka než humorová, ten v ní není skoro žádný, přesto je to skvělí příběh.

NikolP.
28.07.2017 4 z 5

Krásné kniha a opět napsaná velmi čtivě. Holly Webbová prostě umí psát a v jejích knihách je zkrátka něco co vás chytne a nepustí! :) Doporučuji!

bookwoman
26.02.2017 3 z 5

Kniha spíš pro menší,ale přesto musím řict, že i mě celkem bavila.Měla poutavý děj a přečtu si i jiné díly.

Alča31
01.09.2016 5 z 5

Tato kniha je skvělá sice pro menší, ale velice poutavá. Doopravdy mě zaujala, pokud toužíte po magii, kouzlech a tajuplných bytostech tak vysoce doporučuju!

Holly Webb
anglická, 1976