Emily Pírková a tajné zrcadlo

Emily Pírková a tajné zrcadlo https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/278135/bmid_emily-pirkova-a-tajne-zrcadlo-YjZ-278135.jpg 5 18 5

Emily Pírková série

Pokračování fantasy příběhu o malé Emily a její kamarádce ze světa za začarovanými dveřmi. Emily se konečně dozvěděla pravdu o svojí rodině, ale není pro ni lehké se s ní vyrovnat. Její sebedůvěra je tatam. Toho využije jedna z jejích spolužaček a začne ji šikanovat. Dřív by jí k tomu Emily nedala příležitost, ale teď… A aby toho nebylo málo, Emilyina nová kamarádka ze světa za začarovanými dveřmi potřebuje pomoc. To by ovšem znamenalo porušit přísný zákaz rodičů… A možná tak ohrozit celou rodinu. Dokáže Emily kamarádku zachránit?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Emily Feather and the secret mirror , 2013

anna.zahy
28.10.2021 5 z 5

Byla to hezká knížka, ale četla se mi pomalu.

Knižní střípky
30.12.2016 3 z 5

Další série od paní Webové není špatná, ale Rose to prostě není. Emily je nicméně moc milá holčička, celá její kouzelná rodina je také moc fajn, ale znovu se musím opakovat, není to Rose....kdo bude číst jako první sérii Rose, myslím si, že bude se mnou souhlasit.

Alča31
01.09.2016 5 z 5

Úžasné tolik kouzel, magie a zábavy nechápu kam na to ta Holly chodí je génius .

Legolaska2007
07.05.2016 5 z 5

Tato kniha se mi velice líbila, protože jsou tam samá kouzla spousta napínavých chvílí. Doporučuji všem holkám.

Sárče
06.04.2016 5 z 5

Je to krásná kniha plná kouzel.