Rose a stříbrný duch

Již uplynulo mnoho času od chvíle, kdy Rose opustila sirotčinec. V domě pana Fountaina protkaném starobylou magií je opravdu spokojená. Avšak stále jí nepřestává trápit otázka, co se stalo s její skutečnou rodinou. Byli její rodiče také kouzelníci? A proč ji opustili? Pak však Rose najde klíč ke všem těmto tajemtvím - stříbrné zrcátko, které patřilo její matce. Zrcátko, v němž přebývá duch......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/151291/rose-rose-a-stribrny-duch-KCf-151291.jpg 4.662

Rose 4.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, CooBoo

Rose and the silver ghost, 2011

Kniha Rose a stříbrný duch

Blanchidlo
11.12.2019

Ze série nejslabší, přesto stále nádherná a čtivá

agatha2
30.12.2016

Tuto sérii jsem si přečetla ze zvědavosti, slyšela jsem o ní spoustu pozitivního a po jejím přečtení, mám stejný pocit a už se moc těším, až bude příběhy Rose číst má dcerka.....Rose mi byla moc sympatická, vlastně všichni členové domácnosti kouzelníka Fountaina ( jedině Susan mi vadila). Starý dobrý Londýn tajemnou atmosféru krásně dokresloval. I když mi táhne na čtyřicet, čtení této série pro děvčata jsem si moc užila. A je mi moc líto, že už je konec

ivzu77
15.11.2016

Čtvrtý díl série kouzelnického příběhu malé Rose kouzelnice jsem opět četla společně s dětmy před spaním, Příběh se nám líbil a konečně se rozuzloval původ a osud malé Rose.

Sixtinka144
03.06.2016

Tak ani poslední díl mě nezklamal! Nevím jestli jsem divná ale konec mě dojal. Nejen že je to kniha skvělá pro děti ale doporučila bych ji klidně i dospělým. Už se nemůžu dočkat až si přečtu nový příběh od této autorky. Opět dávám pět hvězd.

Sarfias
15.11.2015

Žádný díl Rose mě zatím nezklamal. Snad jen v tomto díle jsem očekávala maličko jiný zvrat co se stříbrného ducha týče, ale musím myslet stále na to, že kniha je původně situovaná pro děti. Tajně doufám, že toto není úplně poslední díl o Rose, který autorka napsala. Bylo by škoda rozloučit se na dobro s touto kouzelnickou učednicí zrovna v době, když konečně našla pravdu o své rodině.

Makropulos
31.07.2015

I závěr série mě velmi potěšil. Přestože je to kniha spíše pro děti, tak jsem zhltala celou sérii.
E-knihy jsou nyní dostupné na Alza.cz.

Njzy
17.04.2014

Do knížek Rose jsem se zamilovala, ani jeden díl mne nezklamal. Autorka to napsala tak že to překvapí i na těch nejpřetpokládanějších místech. Rozhodně doporučuji!!!! :-)

Di...
17.12.2013

Po euforii z předchozích dílů jsem prostě neodolala a musela si okamžitě pořídit i závěrečný díl, i když byl v angličtině. Čtění mi sice zabralo poněkud více času, ale vůbec toho nelituji. Poslední díl série je o mnoho vyzrálejší, osudovější a temnější. I veškerá magie, kterou Rose a ostatní kouzelníci prováděli, byla úžasně vynalézavá a propracovaná. Škoda jen toho závěru. Konečné vypořádání s invazí mi přišlo moc urychlené na to, že se k němu schylovalo už od druhého dílu. I když je pravda, že o nějaké válce poslední díl Rose vůbec nebyl.