Lily

Lily https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176539/lily-176539.jpg 4 51 10

Lily série

Kouzla si vždy najdou cestu… Lily, děvčátko z rodu kdysi mocných kouzelníků, žije se svou rodinou na ostrově, v domě, který stále více upadá. Současná královna před lety postavila magii mimo zákon a Lilyina otce nechala uvrhnout do zvláštního vězení pro kouzelníky. Matka se o Lily vůbec nestará a její o několik let starší sestra Georgie na ni také nemá čas, protože se s matkou neustále věnuje studiu magie – podle jedné věštby by totiž kouzelnické dítě mělo vrátit kouzelníkům zašlou slávu...... celý text

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)

Lilly , 2011

Zelvicka03
Zelvicka03
06.02.2020 4 z 5

Četla jsem to asi tři roky zpátky, ale je to opravdu super knížka, spíše pro menší, ale může být i pro větší.

PoppyDarkgreen
PoppyDarkgreen
02.06.2018 4 z 5

Je to super, četla jsem to sice před pár lety, ale i přesto doporučuju pro všechny, co mají rádi fantasy a kouzla.
Knížka pro mě byla hodně napínavá a ráda jsem se k ní vracela.
Dávám čtyři hvězdy.

zuzelsa
zuzelsa
06.05.2017 5 z 5

Moc hezké. Podle mě lepší než Rose. Díky otevřenému konci si musím přečíst další díl.

Sixtinka144
Sixtinka144
03.06.2016 5 z 5

Jelikož jsem přečetla všechny díly Rose, neodolala jsem a objednala jsem si knihu Lily. Je to moc hezká kniha plná kouzel! I když osobně se mi více líbila Rose i tato kniha je skvělá! Dávám jí pět hvězd.

klarus1856
klarus1856
21.03.2016

Moc hezká a milá knížka, ale postrádá to kouzlo, jaké měly knihy o Rose.

Pavllíňák
Pavllíňák
07.03.2015

Je to něco jako Rose. Chtěla bych si to někdy přečíst

Val
Val
02.11.2014 5 z 5

Neuvěřitelně milá a napínavá knížka. Kouzelnický svět kolem Lily je dětem srozumitelný a dokonce bavil i mě a to dítě už dlouhá léta nejsem :-)

Di...
Di...
23.10.2014 3 z 5

Po Rose jsem neodolala a musela se pustit o do téhle série. Skvěle rozehraný děj plný osudovosti postupně trochu ztrácí, ale pořád mě nutil číst dál. Trochu mě zklamalo, že se děj nijak výrazně neuzavřel a budeme si na to muset počkat do dalších knih.
PS. Psík je sice fajn, ale na Guse nemá.

Pavliseb
Pavliseb
21.04.2014 4 z 5

Z knihy jsem byla nadšená, jelikož se mi Rose, ačkoliv jsem ji nedočetla, moc líbila. Měla trochu pomalý rozjezd, naštěstí jakmile se tam objevila 'mopsice' Henrieta, začalo mě to bavit. (Už jen kvůli tomu rozkošnému mopsíkovi)
Příběh byl dobrý, postavy mi byly sympatické (Henrieta... ^^) a jsem zvědavá na druhý díl.

psokůň
psokůň
04.03.2014

Ta kniha má 3 části - dobrou část-lepší než některé knihy o Rose,nudnou část a celkem napínavou část.Zatím je mé hodnocení 3,5 bodu,ale počkám si na druhý díl,potom porovnám.Hlavní hrdinky mě tolik nebaví jako hrdinové v Rose,ale do druhého dílu se ráda pustím.