Renike Online Renike komentáře u knih

Zvířata mluví Zvířata mluví Penelope Smith

Naučná a skvělá kniha jak porozumět zvířata .. doporučuju

08.02.2020 5 z 5

Můj dům, můj hrad aneb devatero řemesel Můj dům, můj hrad aneb devatero řemesel Zuzana Francková

Nic proti spisovatelce, ale takovou ptákovinu jsem už dlouho nečetla..možná táhle kniha dá přehled mládeži jak ta doba tehdy vypadalo, ale mám pocit, co se týče řemeslníků není ani dnes o hodně líp, kromě výběru zboží..knihu jsem četla jen kvůli výzvě

28.01.2020 odpad!

Svatba Svatba Nicholas Sparks

Nádherný příběh

19.01.2020 5 z 5

Apoštol Apoštol Sándor Petőfi

Četla jsem v maďarštine, čili v originalu..nádherné dílo..100%

02.01.2020 5 z 5

Africký příběh lásky Africký příběh lásky Daphne Sheldrick

Co dělala Joy Adamson pro kočkovité šelmy, dělala Daphne pro slony...statečné ženy...nádherný životní příběh

14.09.2019 5 z 5

Neznámy Kimi Räikkönen Neznámy Kimi Räikkönen Kari Hotakainen

Kimi :) už jsem to v maďarštine o Vánocích přečetla..kdo je fanoušik určite ocení.

05.09.2019 5 z 5

Zpátky z Afriky Zpátky z Afriky Corinne Hofmann

Knížku jsem náhodou našla v knihovně, pár měsíců po Bílé Masajce jsem byla zvědavá na pokračování, nebylo špatné. Nejvíc se mi líbil popis výstupu na Kilimandžáro, to mě dostal, hezký konec knihy, proto dám 5*.

30.08.2019 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Příběh dojemný, ale dlouho jsem nějak nemohla pochopit souvislost a do půlky knihy jsem čekala, kdy přijde ten zlom, pak už se četlo jedním dechem.

08.06.2019 4 z 5

Ohrožená zvířata Ohrožená zvířata Bernard De Wetter

Velice naučná kniha, kterou by si mohl přečíst každý člověk naší planety.

07.04.2019 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Ten dil se povedl..ale autorka zrejme nezna vubec plemeno a povahu mopse..ale vubec :))

05.03.2019 5 z 5

Leť, Iris, leť! Leť, Iris, leť! Gill Lewis

Nádherný, dojemný příbeh o opravdovém přátelství, četla jsem kvůli letošní výzvě a nelituji, doporučuji

29.01.2019 5 z 5

Paříž Paříž Mike Gerrard

S touhle knížkou i s mapou uvnitř jsem poznala (skoro)každý koutek Paříže..byl to krásný 10denní výlet..doporučuju

18.01.2019 5 z 5

Pět Tibeťanů Pět Tibeťanů Christopher S. Kilham

Letos začínám :)

04.01.2019 5 z 5

Jak jsem zachránil ZOO v Táboře Jak jsem zachránil ZOO v Táboře Evžen Korec

Respekt před takovým člověkem jaký je Korec..mělo by to přečíst čím více lidí na této planetě

09.12.2018 5 z 5

Vybíjená Vybíjená Michal Viewegh

S ničím mě neobohatnila ani neuchvátila ta kniha..jen přečetla kvůli roční výzvě

09.12.2018 1 z 5

Charlie - kotě, které zachránilo život Charlie - kotě, které zachránilo život Sheila Norton

Krásné pokračování Olivera .. příběh kocourka Charlieho se šťastným koncem.. doporučuji:)

07.01.2018 5 z 5

Puma Manzo Puma Manzo Dita Holešová

Zajimava kniha, urcite to stoji za precteni..mam rada kockovite selmy, konec me prekvapil, proto davam o min hviezdicek

10.11.2017 4 z 5

Můj život s Joy Můj život s Joy George Adamson

Knižka stejně hezká jako předešlá, ale autor hodně opakuje již napsané události známé z knihy Můj život se lvy, proto dávám menší hodnocení.

28.08.2017 4 z 5

Můj život se lvy Můj život se lvy George Adamson

Libil se mi autorův humor, neříkajíc o vztahu autora k divokým zvířatům ..několikrát jsem se smála i nahlas :)

20.08.2017 5 z 5

Hledání ráje: Můj život s gepardy Hledání ráje: Můj život s gepardy Matto Barfuss

Nádherný soužití jednoho člověka s gepardy

01.08.2017 5 z 5