Charlie - kotě, které zachránilo život

Charlie - kotě, které zachránilo život https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355301/bmid_charlie-kote-ktere-zachranilo-zivot-rNU-355301.jpg 5 58 17

Kocourek Charlie by pro svého člověka udělal cokoli. Jeho člověk – holčička Karolinka – se zotavuje po vážné nemoci a stále není ve své kůži. Když se jí narodí sestřička, má pocit, že je odstrčená, a rozhodne se, že uteče z domova. Charlie tomu nedokáže zabránit, tak se alespoň rozhodne, že na ni bude na její cestě do neznáma dávat pozor. Jenže ani on, ani Karolinka netuší, co je ve světě čeká. Dokáže Charlie svoji milovanou kamarádku ochránit? Vrátí se oba ve zdraví domů?... celý text

Příroda, zvířata Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Charlie the Kitten Who Saved A Life , 2016

orangerose
15.01.2023 5 z 5

krásná knížka , příběh je dojemný , knížka mně bavila :)

Štěpinambura
08.07.2021 5 z 5

Jsem vážně hodně naštvaná na Sheilu, protože není další díl. Jsou jen dva! Byla to prsotě nádhera!

Sofie008
23.03.2021

Nádherná knížka četla jsem i první díl také jsem mu dala pět hvězdiček u tohoto dílů se mé rozhodnuti dostavila hned po 15 stránkách samozřejmě to bylo pět hvězdiček

Eruname
01.01.2021 5 z 5

Opět krásná kniha. Četla jsem i první díl a jak říkám, většinou jsou nejlepší pouze první díly. Tady je ale výjimka, příběh je stejně skvělý jako první kniha. Člověk nemůže ani přestat číst. Moc doporučuji.

Barabora
29.12.2020 5 z 5

Moc pěkný příběh o dívce Karolíně která má zlou nemoc. A kocourek Charlie se ztratí........ Moc pěkná kniha

lucka1998
12.12.2020 4 z 5

Kniha je sice psaná pro děti, ale i dospělý si ji může jako milou a nenáročnou oddechovku může přečíst. Příběh ubíhal a dobře se četl, prostě super volba.

Cynickýholub
09.08.2020 5 z 5

Charlie se mi četl možná trošičku hůř, než Oliver, protože už tam bylo možná trošičku větší drámo, avšak i tak to byla skvělá oddechovka a autorka i v tomto příběhu dokázala čtenáře vtáhnout do děje. Někdy hold člověk potřebuje koukat na věci z cizí perspektivy a jak u Olviera, tak u Charlieho se tohle povedlo a celkově mám příběh moc ráda.

July777
09.04.2020 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Byl to krásný příběh.

Anet962
14.02.2020 5 z 5

Byl to moc hezký příběh stejně jako Oliver, i když někdy to pro mě bylo tak smutný že se mi to už nechtělo číst ale i tak kniha byla krásná, prostě jako Oliver

Lka
04.12.2019 5 z 5

Další pokračování příběhu. Moc se mi líbil i tento příběh, i když už dávno nejsem náctiletá :) .
Tyto příběhy prostě miluju. Pohladí po duši a i když máte špatnou náladu, tak po přečtení je Vám krásně.

Hebrey
23.01.2019 5 z 5

Skvělý příběh, velmi dobře promyšlený, dojemný i napínavý, ale přesto s dobrým koncem. Možná bych autorce vytkla jedinou drobnost a to, že podobně jako u Olivera se i tady místy zakousla do nějaké myšlenky, kterou chtěla jakoby nenápadně vštípit čtenáři do hlavy a pak byl problém se z ní vymotat. Ale i tak se mi kniha líbila a dávám plný počet hvězdiček.

Luccy24
30.12.2018 5 z 5

Velmi hezké a milé pokračování knížky Oliver - kocour, který zachránil Vánoce. Kotě Charlie prožívá dobrodružství a nakonec všem dokáže, jak velký hrdina opravdu je.
Knížku jsem dostala a udělala mi obrovskou radost. Moc děkuji! :) :)

Kočičídívka10
07.07.2018 5 z 5

Charlie je moje oblíbená knížka a také je moje oblíbená knížka Oliver,kocour který zachránil vánoce. Doporučuji všem milovníkům koček a dobrodružství! :-)

SknihouVrukách
20.03.2018 5 z 5

Krásna knižka. Oliver bol super,ale Charlie bol lepší. Odporúčam všetkým.

fajka
21.01.2018 5 z 5

Moc pěkné, z knihy jsem byla nadšená. Skoro vždycky, když jsem si večer sedla na postel a četla si,tak jsem nechtěla přestat. Kniha mi přišla hodně čtivá. Škoda že není i třetí díl, hned bych si ho koupila a přečetla. Občas si tak říkám, že by bylo super mít kocourka jako je Charlie nebo Oliver. Myslím že by se vám mohla kniha líbit!

Renike
07.01.2018 5 z 5

Krásné pokračování Olivera .. příběh kocourka Charlieho se šťastným koncem.. doporučuji:)

rarášek
06.01.2018 5 z 5

Úžasné volné pokračování Olivera - kocoura, který zachránil Vánoce. Nyní se ocitáme v příběhu malého kocourka Charlieho a prožíváme ho jeho kočičím pohledem. Charlie by udělal pro svou holčičku Karolinku cokoliv na světě a když je potřeba jí pomoci, neváhá a pomůže jí. Poté zažije spoustu dobrodružství, ale láska ke Karolíně ho dostane zpět domů, kde jeho práce ještě nekončí.
Velice jsem si knihu užila, i když mě někdy jeho chování trochu vytáčelo, ale podle toho se dá poznat, co z otcovi strany podědil. :D Líbil se mi také výskyt starých známých postav z minulé knihy. Miluji ji a vřele doporučuji!
PS.: Jsem velmi ráda, že jsem měla možnost tuto knihu komentovat jako první. :)

2016  93%Oliver - Kocour, který zachránil Vánoce
2017  92%Charlie - kotě, které zachránilo život