Knihkupectví u jezera

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Uprostřed skotské Vysočiny, na farmě u vesničky Kirrinfi ef, žije Nina. Vlastní pojízdné knihkupectví, ale teď nutně potřebuje někoho, kdo by za ni práci na čas převzal. Na kopci nad vesnicí, přímo na břehu jezera Loch Ness, stojí velké panské sídlo, v němž žije osamělý muž se třemi dětmi, od kterých právě v slzách utekla už šestá chůva. Daleko na jihu se svobodná matka Zoe zuby nehty snaží uživit sebe a svého čtyřletého němého syna. Pak ovšem přijde dopis oznamující zvýšení nájmu a Zoe nezbývá než sbalit sebe i syna a odjet do Skotska, kde přijme místo Nininy pomocnice a au pair ve strašidelném domě. Je ale vůbec možné zapadnout do tak úzce semknuté komunity, nahradit milovanou knihkupkyni, a navíc zvládnout tři nezvladatelné děti, které o její péči ani v nejmenší nestojí? A kam se vlastně poděla jejich matka? Knihkupectví u jezera je volným pokračováním Pojízdného krámku snů. Je to příběh o naději, víře, lásce a o tom, že štěstí může člověk najít i tam, kde by je vůbec nečekal....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/462992/big_knihkupectvi-u-jezera-YLr-462992.jpeg 4.3204
Série:

Skotské knihkupectví 2.


Žánr:
Literatura světová, Romány

Vydáno: , Argo
Originální název:

The Bookshop on the Shore, 2019


více info...
Nahrávám...

Komentáře (64)

Kniha Knihkupectví u jezera

TeraBla
09. ledna

Ach, to bylo příjemné a milé. Po dlouhé době jsem chtěla být v knížce se všemi postavami. Děj předvídatelný, pár nečekaných zvratů, skotské počasí a láska. Tohle jsem si užila. Závěr mi přišel trochu šitý horkou jehlou. Aj, sem se ráda zase vrátím.

renisla
09. ledna

Přijde mi trošku slabší než Pojízdný krámek snů. A to jsem se na ni tolik těšila :(


Marika Vanova
16.12.2022

Romantický příběh od jezera Lochnes se čte dobře. Jak jsem v prvním díle Nině fandila, tak tady mě lehce vytáčela. Ale jinak si od autorky další knihy ráda přečtu.

bookcase
12.11.2022

Milé čtení, Jenny je pro mě sázka na jistotu - laskavé, romantické čtení.

makacek
02.11.2022

Kniha splnila očekávání. Příběh po povedený, dopadlo to jak mělo. Taková pohádka. :-)

mynonka
02.11.2022

Trochu mi to připomínalo film Kosmetička a zvíře, ale bylo to moc příjemné čtení. Romantická linka mohla být trochu víc propracovaná, ale jinak si nestěžuji.

Ishir
26.10.2022

Příběh mě začal bavit až od 3. části.

AlcaLou
20.10.2022

Po prvním díle jsem se na tento strašně těšila. A přišlo docela velké zklamání. Postavy sympatické, ale kniha se mi tak strašně vlekla, kolikrát jsem se i přistihla, že nevnímám, co čtu. Nějaký zajímavější děj to začalo mít tak v polovině. Kdyby kniha měla o 100 stran méně, prospělo by jí to. Romantická linka pro mě byla dalším zklamáním. Žádná chemie, bylo to celé takové ploché.

1