Reniee Reniee komentáře u knih

Zrada Zrada Joelle Charbonneau

Prostě super. I když první díl byl asi opravdu o něco lepší, ale i tak se mi dvojka líbila. Přelouskala jsem velice rychle a hned se vrhla na třetí díl.

06.11.2018 5 z 5

Zkouška Zkouška Joelle Charbonneau

Super příběh. Trochu se to podobá hunger games, i když ty jsem zatím nečetla, jen viděla film, ale tohle je na podobné bázi. Hlavní hrdinka Cia, chytrá, statečná, vynalézavá, ale trochu mě děsí ty vědomosti, co musela znát, co všechno musela umět, a s čím vším si poradit. Být tam já, tak neprojdu ani jednou zkouškou :-D :-D

30.10.2018 5 z 5

Hrdý Budžes Hrdý Budžes Irena Dousková

Knihu hodnotim jako průměr. Divadelní hru jsem neviděla, ale prý je skvělá v podání Báry Hrzanové. Možná se na ní někdy vypravím, mám pocit, že by to byl větší zážitek a dojem, než který mám ze samotné knihy.

21.10.2018 3 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Skvělá kniha. Vybrala jsem si ji do knižní výzvy, protože byl dle ní natočen seriál a nelituji. Určitě si od této autorky přečtu více titulů.

20.10.2018 5 z 5

Srdce v temnotách Srdce v temnotách Táňa Keleová-Vasilková

Zvláštní kniha. Zpočátku mi hodně vadila...jakým stylem byla psaná, jak moc tam bylo takové té omáčky okolo, a že se dlouho nic kloudného nedělo, ale pak kniha nabrala jiný směr, a pak mi i přestala vadit ta omáčka, a dalo se to číst. Ale že bych byla nějak nadšená, to se říci nedá. Kniha je spíše pro nenáročné čtenáře.

05.10.2018 2 z 5

Tento příběh má své kouzlo, a hlavně v sobě skrývá i důležitou myšlenku o lidské povaze a o člověku vůbec. Doktor Jekyll uznávaný, vzdělaný, lidmi oblíbený člověk a na druhou stranu pan Hyde, hrůzu nahánějící karikatura, u které cítíte zlo v pouhém pohledu na ni, ...a ve skutečnosti jedna a tatáž osoba...Zajímavý, temný příběh s jakýmsi ponaučením a moudrostí.

21.09.2018 5 z 5

Se mnou jsi v bezpečí Se mnou jsi v bezpečí K. L. Slater

Tak to byl opravdu zvláštní psychothriller. Hlavní postava úděsná a postupem při čtení mi tam už připadal šílený každý. Ke konci jsem také nezvládala knihu odložit, bylo to napínavé, i když to všechno rozuzlení bylo takové moc nahňácané na sobě. Poslední stránky mě dostaly nejvíc. Bylo to celé takové zvláštní, a určitě doporučuji ke čtení ;-)

06.09.2018 4 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

No, bylo to takové zvláštní. Ze začátku dobrý, pak v polovině knihy jsem si řekla, co je to za blbost a ke konci zase dobrý, takže hodnotím jako průměr. Závěr knihy zajímavý , který nabízí pokračování, a které vzbuzuje zvědavost. Takže 3.dil určitě přečtu :)

21.08.2018 3 z 5

Jezero Jezero Bianca Bellová

Z téhle knihy jsem dost rozčarována. Nechápu, že vyhrála ceny za literaturu. Mě se kniha nelíbila. Nelíbil se mi příběh, nelíbil se mi styl psaní a vulgarita se kterou je kniha napsaná. Dočetla jsem jen proto, abych si mohla knihu přidat do letošní výzvy.

07.08.2018 1 z 5

První První Kiera Cass

Konečný díl série selekce. Hodně se v něm dělo a stalo. Hlavně ten konec byl trochu moc násilný a smutný. Ale i tak se mi kniha líbila a vůbec celá série o Americe. A teď se budu těšit na její dceru a na pokračování :)

05.08.2018 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

První díl se mi líbil více, ale i tak jsem dvojku přečetla jedním dechem. A už se těším na třetí díl. Také mě rozcilovalo jak America preskakovala z Maxona na Aspena, ale ani Maxon není žádný svatoušek. Fakt jsem zvědavá jak se to všechno ve třetím díle rozuzli.

03.08.2018 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Krásný příběh ze světa princezen, princů, králů a královen. Selekce mě moc bavila. Americu jsem si zamilovala a teď s chutí čtu druhý díl Elita :)

02.08.2018

Siréna Siréna Kiera Cass

Kniha se mi moc líbila. Je to příběh z úplně jiného prostředí. Líbil se mi vztah mezi Kahlen a oceánem, celé se to prostě pěkně četlo. A nemyslím si, že je to jen pro mladé dívky. Mě je 35 a chytlo mě to ;-)

21.07.2018 5 z 5

Čáry života Čáry života Veronica Roth

Krásný příběh. Smyšlené světy, osudy, vize budoucnosti, zvláštní schopnosti, boje za dobro a samozřejmě láska. Kniha se mi moc líbila a moc se těším na pokracovani. Škoda, že vyjde až na podzim, ale aspoň se mám na co těšit :)

02.07.2018 5 z 5

Kde je ta holka? Kde je ta holka? Alexandra Potter

Druhá přečtená kniha od této autorky a lepší jak předešlá (Tentokrát to bude jinak), akorát mě tam vadilo, jak se Charlotte hrozně divila, jak se chová její 21leté já, jak žije atd....vždyť to bylo jen 10 let zpátky..to přeci nemohla takhle zapomenout. Jinak, ale velmi čtivé a zajímavé. Já bych na svém mladší já neměnila nic, i když by to bylo lákavé. Ale to bych pak v současnosti byla úplně někde jinde než jsem a někdo jiný než jsem. A třeba by to nebylo k lepšímu. To jaký jsme, utváří naše zážitky, zakopnutí, výhry i prohry, a kdyby jsme to změnily, pak budeme někdo úplně jiný.

23.06.2018

Tentokrát to bude jinak Tentokrát to bude jinak Alexandra Potter

Románek pro ženy. Nejen klasický , romantický a naivní happy end, ale také zajímavý příběh, ze kterého plyne spousta ponaučení. Kniha se mi dobře četla :)

12.06.2018 4 z 5

Dům ozvěn Dům ozvěn Barbara Erskine

Kniha na můj vkus moc tlustá. Příběh byl táhlý a často se v něm opakovaly stejné věci. Kdyby autorka zkrátila knihu na polovinu, o nic bychom nepřišli :) Knihu hodnotím jako průměrnou, nenaplnila úplně má očekávání.

25.05.2018 3 z 5

Předobrý život Předobrý život J. K. Rowling (p)

Vydaný projev jako kniha? Celou knihu jsem přečetla za 10 minut a absolutně nevím o čem to bylo. Nic to ve mně nezanechalo. Tahle kniha jsou vyhozené peníze. Možná může mít smysl jako upomínka pro ty studenty Harvardu, pro které byl projev určen, ale jinak...nechápu, že tohle vydali.

24.05.2018 odpad!

Město světců a zlodějů Město světců a zlodějů Natalie C. Anderson

Docela pěkná knížka, která se odehrává v Africe, kde nahlédneme do gangu zlodějů-dětí, kteří žijí na ulici a na druhou stranu do bohaté rodiny. Jedná se tu o pomstu za vraždu matky a hledání pravdy. Napínavý příběh a plno nebezpečných situací.

01.05.2018 4 z 5

Kluk k narozeninám Kluk k narozeninám Karel Štorkán

Takový normální románek pro holky.Nic uchvatneho, ale ani nic špatného. Zlatej střed pro odpočinek :)

15.04.2018 3 z 5