Reniee Reniee komentáře u knih

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Super. Tak dlouho mi první a druhý díl ležel v knihovně, než začala číst dcera, a ta z toho byla tak nadšená, že si dokoupila zbývající díly. Teď už má přečteno, a začala jsem číst já, a jsem stejně unešená. I když nepatřím do určené věkové kategorie :)

20.08.2020 5 z 5

V pasti V pasti Josh Malerman

Zajímavý příběh a musím říct, že jsem se u čtení trochu bála. Ale jako skoro pokaždé, zůstalo po přečtení spousta nezodpovezenych otázek.

20.04.2020 4 z 5

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Skvělá kniha a skvělý příběh. I když mi v hlavě koluje spousta otázek k příběhu, moc se mi to libilo a těším se na pokračování.

29.02.2020 5 z 5

Historie nás dvou Historie nás dvou Rachel Harris

O něco lepší než umění předstírat. Fajn oddychovy středoškolský románek.

24.02.2020 3 z 5

Tajemství Tajemství Rhonda Byrne

No, na toto téma jsem už něco četla i slyšela. Některé věci jsou pravdivé, některé jsou podivné. Jako, že vesmír je katalog, ze kterého si můžeme vybrat co chceme? Věřím spíš na to pozitivní myšlení a umět se radovat ze života. V celé knize se vše opakovalo dokola, uvítala bych životní příběhy, ty mě baví víc a i víc vypovi.

19.02.2020 2 z 5

Jak si správně přát Jak si správně přát Pierre Franckh

Kniha o tzv. tajemství života či zákonitosti přitažlivosti. Zajímavé, poučné a určitě se o toto téma budu zajímat dál.

09.02.2020 3 z 5

Umění předstírat Umění předstírat Rachel Harris

Klasický nenáročný příběh pro náctileté. Ničím mě nezklamal, ale ani buhvijak nezaujmul. Je to takový průměrný příběh ze středoškolského prostředí.

09.02.2020 3 z 5

Musela jsem zemřít Musela jsem zemřít Anita Moorjani

Tak třetina knihy mě bavila, ale pak začal kolotoč sebelasky, velkoleposti, jednoty a samých blabolu... a toho, že zločinci jsou ve skutečnosti oběti a nikdy se nebudou zpovidat ze svých hříchů.. Takže tato kniha vlastně nepřímo říká, že lidi mohou vraždit atd, protože i tak budou milovanymi bytostmi a nikdo je za nic soudit nebude. Tato kniha mě naprosto znechutila. Pořád se opakovalo to samé a bylo to tak nudné, že jsem pak už ani nevěděla co čtu. Na straně 126 jsem to zabalila a zbytek knihy přečetla po jedné větě z každé strany. O nic jsem nepřišla, stále se totiž opakovalo to samé. Už nikdy více, za mě nedoporučuji.

30.01.2020 odpad!

Netvor Netvor Alex Flinn

Klasicka kráska a zvíře. Moc pěkně napsané, bavilo mě to. Film jsem viděla před několika lety a s knihou se opravdu nedá srovnavat. Navíc v tom filmu netvor nebyl žádný netvor, ale jen normalni kluk s tetováním na obličeji.

26.01.2020 5 z 5

Harlekýn a Hvězda Harlekýn a Hvězda Angela Dorsey

Pěkná knížka pro dívky, co mají rádi koně a nejen pro ty. Příběh je zajímavý, moc mě bavil. Konec bych malinko prodlouzila, jak už tu bylo řečeno, ale i tak je to pěkné a doporučuji.

28.11.2019 4 z 5

Emily Vichrná a příšera z hlubin Emily Vichrná a příšera z hlubin Liz Kessler

Skvělé jako první díl. Emily mě fakt baví.

13.11.2019 5 z 5

Emily Vichrná a rybí ocas Emily Vichrná a rybí ocas Liz Kessler

Pěkná knížka, určitě si přečtu i další díly. Sice jsem už věkem úplně, ale úplně daleko, ale ráda občas utíkám do dětského světa plného fantazie a neobyčejných věcí. Člověk tak ňák aspoň na chvíli pozapomene na reálný svět a na všechny špatnosti v něm. Knihu, abych si nepřipadala tak blbě ve svém věku ,:-D jsem četla mému měsíčnímu synovi. Jemu bylo tedy úplně jedno, co čtu, ale uspávalo ho to :-D Budeme pokračovat s dalšími díly :-)

21.10.2019 5 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Mě tato kniha příliš nenadchla. Četla jsem ji hodně dlouho a pokaždé jsem se do ni musela nutit. Celá kniha mi přišla nudná, možná až na ten závěr, tam jsem se teprve chytla, ale jinak nic moc.

10.09.2019 2 z 5

Oliver Twist Oliver Twist Charles Dickens

Knihu jsem nečetla, ale poslouchala jako audioknihu. Vlastně jsem se k ní dostala jen díky dceři, která ji musela přečíst do školy. No a jelikož je na čtení poslední dobou děsně líná, tak jsme knihu poslouchali, a musím říct, že mě to bavilo. Vypravěčův hlas byl velmi příjemný a samotný příběh nebyl špatný, byl smutný a ze života, ale na konci mi připomínal telenovelu. Však posuďte sami až se do této knihy pustíte :)

12.04.2019 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Moc pěkná kniha. Smutná, ale pěkná. Zahrnuje spoustu moudrých myšlenek a nabízí pohled na život, který zdravý člověk nezná. Poslouchala jsem jako audioknihu a fakt mě to bavilo.

07.04.2019 5 z 5

Tajný život stromů Tajný život stromů Peter Wohlleben

Velmi zajímavá kniha. Dozvíte se spoustu informací o stromech a lesním životě, které by vás ani nenapadly.

05.04.2019 4 z 5

Stopařův průvodce Galaxií Stopařův průvodce Galaxií Douglas Adams

Poslouchala jsem jako audioknihu. Vůbec mě to neoslovilo. Když to skončilo, byla jsem ráda, že je konec. A jsem ráda, že jsem to nemusela přímo číst :) Takhle jsem u toho skládala puzzle, takže nemusím litovat ztraceného času.

25.03.2019 1 z 5

Život zn.: Hygge Život zn.: Hygge Rosie Blake

Je to taková "harlequinka" v hygge stylu. Sice naivní a nerealistická, ale pěkně se četla a ukazovala na problém dnešní doby. Což je přemíra práce, shon, stres, závislost na telefonu a neschopnost odpočívat a radovat se z maličkostí.

14.03.2019 3 z 5

Naposledy se ohlédni Naposledy se ohlédni Janelle Brown

Na tuto knihu jsem se velmi těšila a nezklamala mě. Dobře se četla, byla napínavá a závěr...tak ten mě dostal úplně nejvíc...samozřejmě v dobrém ???? Takže tuto knihu vřele doporučuji.

17.02.2019 3 z 5

Odveta Odveta Joelle Charbonneau

Třetí díl stejně super jako předchozí dva. Jen ten konec ve mně zanechal nějaké otázky na podivnosti v příběhu, ale jinak super. Tuhle sérii vřele doporučuji :)

06.11.2018 5 z 5