Reniee Reniee komentáře u knih

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Z knihy mám rozporuplné pocity. Bylo to hodně zamotane a rozuzlení velmi překvapivé. Kniha se mi četla velice dobře a rychle, a co mě na ni bavilo?.. ty kuriózní vraždy, kterým jsem se musela fakt smát.

09.04.2018 4 z 5

Ztroskotání Ztroskotání Emily Bleeker

Krásný a napínavý příběh. Budete mít problémy knihu odložit, protože je v příběhu vždy něco zajímavého nakousnuto a vy prostě musíte číst dál, aby jste se to dověděli :) Napínavé od první strany až po poslední.

31.03.2018 5 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Další pěkný příběh od této autorky. Pro všechny romantické dušičky, co mají rádi tento žánr, určitě skvělá volba. První část - v knihovně, byla lepší i napínavější než část "po knihovně"...ale i tak se mi příběh líbil. Je to příjemná oddychovka.

16.03.2018

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Kniha se mi líbila. Vrah jde odhadnout, ale autorka se stále snaží přivést na jinou stopu, takže člověk váhá a stejně do poslední chvíle neví.

11.03.2018 5 z 5

Nebezpečná laskavost Nebezpečná laskavost Darcey Bell

Mě kniha tolik nenadchla. Téma super, ale mohlo být lépe zpracované. Ale všechny ostatní recenze na ní pějí chválu, tak je to asi jen můj osobní pocit :) V každém případě přečtěte a uvidíte sami ;-)

12.02.2018

Tradiční česká zima – Zvyky, říkadla, koledy Tradiční česká zima – Zvyky, říkadla, koledy Josef Lada

Kniha je moc pěkná a hlavně také moc krásně ilustrovaná. Obrázky Josefa Lady máme rádi asi úplně všichni. Kniha nám připomíná tradice, zvyky a obyčeje zimních svátků a jiných významných dnů. V dnešní době se tradice už tolik nedodržují a hlavně se zapomínají a tato kniha nám je všechny připomene. Kniha je vhodná jak pro dospělé, aby si svátky připomněli, tak i pro děti, aby se jednotlivým tradicím naučili a mohli v nich nadále pokračovat. Kniha obsahuje i básničky a říkanky pro děti a nechybí tady ani pranostiky. Určitě doporučuji :)

08.12.2017

Skvělé a naprosto nečekané rozuzlení a závěr příběhu. Očekávala jsem od knihy úplně něco jiného, prostě zamilovaný román, jeden z mnoha, ale není tomu tak. Tahle knížka mě fakt dostala.

07.12.2017 5 z 5