Tentokrát to bude jinak

Znáte nejnovější recept Alexandry Potter na zlomené srdce? Stačí k tomu pradávný rituál. Až budou na silvestra hodiny odbíjet půlnoc, hodíte do ohně všechno, co vám připomíná ztracenou lásku, a nahlas vyslovíte přání: „Kéž bych ho nikdy nepotkala“. Tess Connellyová vyzkoušela na vlastní kůži, že tenhle recept funguje! Když si ani po třech měsících po rozchodu se Sebem, na něj nedokáže vzpomenout, aniž by se rozbrečela, rozhodne se uchýlit k magii. Ráno ji ale čeká zklamání... Nejen že ji po silvestrovské noci třeští hlava, ale vzpomínek na Seba se pořád nezbavila. Ještě téhož dne ho potká ve Starbucksu, ale tentokrát ji pro změnu čeká šok. Seb se chová, jako by ji neznal. Náhoda jí ho pošle do cesty ještě jednou a tentokrát to zařídí tak, aby ji Seb pozval na rande. Tess nemůže uvěřit, co se stalo. Osud jí dal druhou šanci a Tess je připravená ji využít. Tentokrát ale bude všechno jinak, slibuje. Nedám Sebovi jedinou šanci, aby si postěžoval, co mu na mně vadí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/265600/big_tentokrat-to-bude-jinak-265600.jpg 3.7208

Vydáno: , Kristián Entertainment

Don't you forget about me, 2012

Kniha Tentokrát to bude jinak

Emma27

Bavilo mě to od začátku.Něco bylo zdlouhavé něco ne. Další ze super knih od autorky.

Dashmo
25.04.2021

Ako oddychovka je to dobré. Však ale od takýchto kníh nemôžeme čakať literárny skvost :)

Ivanka83
01.03.2021

Docela jsem se trápila, ale dočetla jsem do konce.
To, že prakticky od začátku bylo jasné, jak to odpadne, mi nevadilo. Tess mi prostě nesedla. Zato Fergus, to je sympaťák.

Cabiria
03.01.2021

Od začátku je jasné, jak to "tentokrát bude"... Ale to vlastně vůbec nevadí. Pokud člověk touží jen po příjemné oddechovce, bez velkého dramatu, psychologie, faktů, napětí a nevím čeho ještě, je tato kniha správnou volbou.
Žádná velká literatura to samozřejmě není, ale je to milé, nenáročné, hezky se to čte.
Průměrně tak jednou do roka mám chuť si od Alexandry Potter něco přečíst. A pak mi to zas na nějakou dobu stačí.
Dvě hvězdičky proto, že Není přání jako přání se mi zdálo přece jen lepší a to ode mě dostalo tři...

JessiMeidoom
18.05.2020

Mám moc ráda takové příběhy, které mají trochu nádech fantazična. Příběh se mi četl moc hezky. Nemělo to nikde žádné nudné pasáže. Člověk po pár kapitolách samozřejmě začne tušit, jak to dopadne, ale upřímně si povězme, že je to tak i v každém romantickém filmu. :)

norrasun
04.12.2019

V rámci žánru je to prostě dobré. Věřím, že i díky překladu paní Mičínové, který považuju za velmi povedený. Jasně že děj je schematický a s ohromně sladkým koncem, holt takhle to v knížkách tohoto typu chodí, ale když vás přepadne chuť přečíst si holčičí nenáročné čtení, tak bez obav po tomhle sáhněte..

clarissa32
25.11.2019

Knižka fajn, oddychovka, trocha fantasy..možno trošku predvídateľná ale to mne nevadí :D plánujem si od autorky ešte zopár kúskov prečítať :) kým som ešte pomerne mladá :D

vera5841
19.06.2019

Tohle je už moje třetí knížka od autorky, vždy si na konci řeknu, že se k ní už vracet nebudu.. a stejně nakonec sáhnu po další
Snadno předvídatelný děj - i hlavní hrdince muselo být jasné, že vztah postavený na lži nemá smysl
Mysteriéozno - chvíli mi trvalo, než jsem překousla pointu příběhu. Ale nakonec ... proč ne, když se v tom nebudu příliš nimrat
závěr - Deus ex machina - náhle se všechno vyřeší, vše je jasné, všichni dosáhli svého štěstí a jsou spokojení

Suma sumárum je to fajn oddechovka u které ani nesmíte moc přemýšlet.