Renate Renate komentáře u knih

Memento Memento Radek John

Tuto knihu jsem si vybrala na střední škole do povinné četby. Začetla jsem se velice rychle a docela mě to i bavilo. Bylo to velice zajímavé čtení, velice emotivní a vážně jsem měla pocit, jako když jsem přímo v ději. Kniha byla velice pěkně napsána, jen mě mrzí, že jsem si ji u maturity nevytahlá.

06.02.2019

Plán Plán Elle Kennedy

Tak poslední díl s posledním hokejistou. Tuck a Sabrina tvořili dokonalý pár. Tuckua jsem přímo milovala, charakteristika jeho byla dokonalá, přesně chlap, který se umí ke všemu postavit čelem.
Tuhle knížku jsem četla dýl než tři předešlé, ale musím uznat, že to doopravdy stálo za to a celá serie se autorce povedla. Určitě tuhle knihu otevřu ještě jednou.

11.02.2018 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Super knížka, příběh Deana a Allie se mi moc líbil. Autorka má můj velký obdiv, tento příběh se mi opět líbil. Dokonce se už těším až si přečtu poslední díl.

14.11.2017 5 z 5

Hra s láskou Hra s láskou R. L. Mathewson

Knihu jsem si vzala v 10 hodin dopoledne a přečtenou jsem ji měla už ve 3 odpoledne. Pohodové počteníčko, u některých frází jsem se bavila a Jason, jako postava se mi líbil.

07.08.2016 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Po prvním díle jsem se na druhý velice těšila. Knížku jsem měla přečtenou za dva dny. Očekávání, že knížka bude podobná jako první díl mě velice zklamalo. Pro mě byl první díl nepřekonatelný, již z několika důvodů, tím prvním je, že Návrh byl vtipný a smála jsem se od začátku do konce, u Omylu jsem jen četla a nenacházela vtipné pasáže. Byla jsem ráda, když se alespoň občas objevil Garett.

22.06.2016 3 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Oddechová kniha, za víkend přečtená, bavila jsem se u některých pasáží dost nahlas. Ze začátku jsem měla problém s dvojitým vyprávěním, ale i tak jsem knihu přečetla až dokonce a hodnotím ji velice kladně a určitě se k ní zase někdy vrátím :)

04.05.2016 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Kniha s pohádkovým motivem :) Tak jako první díl jsem si i ten druhý moc užila.
Druhá kniha je pro odpočinkové odpoledne jako dělaná. Po dlouhém dni jsem si k ní sedla a relaxovala v pohádkovém příběhu. :)

04.03.2016 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Nádherný pohádkový příběh. Knihu jsem zvládla přečíst za dva dny jedním dechem a hned jsem se vrhla na pokračování.

02.03.2016 5 z 5

Sladký život Sladký život Katie Price

další oddechové čtení, knihu jsem přečetla za jeden den a byla jsem velice spokojená

30.09.2015 5 z 5

Crystal Crystal Katie Price

Užasná kniha, přečetla jsem ji na dvakrát, příběh je skvělý pro relaxační čtení. Knihu bych doporučila i dalším čtenářkám :)

28.09.2015 5 z 5

Čekání na lásku Čekání na lásku Katie Price

Skvělé pokračování. Knihu jsem přečetla skoro jedním nádechem :)

14.08.2015 5 z 5

Angel Angel Katie Price

Kniha se mi velice moc líbila, začetla jsem se do ní velice rychle a měla jsem ji přečtenou během týdne. Už ted' čtu polračování a musím přiznat, že jsem spokojená,

11.08.2015 5 z 5

Líbej mě Líbej mě Cecily von Ziegesar

Knihu jsem si přečetla, ale musím přiznat, že mě nezaujala. Očekávala jsem něco jiného.

23.07.2015

Hravě Hravě S. C. Stephens

Skvělé pokračování. :)

22.02.2015 5 z 5

Odhal mě Odhal mě Julie Kenner

kniha mě vúbec nějak nechytla, nedočetla jsem ji

08.01.2015

Bezhlavě Bezhlavě S. C. Stephens

Kniha se mi líbila. Jen mě občas vytáčela Kiera. Láska a začínající vztah Kellana s Kierou se mi líbil i když mi bylo velice líto Dennyho.

02.12.2014 5 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Pokračování knihy Krásná Katastrofa se mi líbilo.
Tato kniha je psána z pohledu Travise, takže čtenář nepřijde ani o kousek z příběhu. Líbil se i závěrečný epilog, kde se dozvídáme jak celý příběh končí.

K přečtení příběhu se ráda vrátím. :)

29.10.2014 5 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Nádherná kniha, zamilovala jsem se do ní. Kniha je nádherně napsaná. Líbila se mi a ráda ji doporučím dalším čtenářům. Postavy knihy jsou skvělé a nejvíce jsem si oblíbila Meru. :)

23.10.2014 5 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Knižka se mi velice líbila mohu ji jen doporučit a určitě se k jejímu čtení ještě vrátím.

07.10.2014 5 z 5

Markýzova milenka Markýzova milenka Linda Sole

nádherná kniha.,,,, příběh se čte sám :)

16.08.2014 5 z 5