rarášek rarášek komentáře u knih

Jednou ano, dvakrát ne Jednou ano, dvakrát ne Cylin Busby

Moc se mi to líbilo. Nejdřív mi bylo líto Westa, ale díky Olivii mu bylo dobře. A když se uzdravil a zjistil pravdu o Olivii, bylo mi líto zase jí. A to, co se stalo ke konci knihy mě rozbrečelo. Ale jinak docela dobrá knížka. :)

10.09.2015 4 z 5

Čistý Čistý Julianna Baggott

Nic moc, ale dávám dvě hvězdičky za dobrý nápad :)

10.09.2015 2 z 5

Kocour Bob Kocour Bob James Bowen

Moc se mi tato kniha líbila. James zachránil Boba, uzdravil ho a staral se o něho. Bob se mu za to odměnil svou oddaností a přátelstvím. Chci si přečíst další příběhy Boba a jeho páníčka Jamese. :)

08.09.2015 5 z 5

Příběh o Zoufálkovi Příběh o Zoufálkovi Kate DiCamillo

Krásný příběh o statečnosti i toho nejmenšího myšáčka. O kryse, která bydlela ve sklepě a toužila vidět světlo. O snu jedné holky stát se princeznou. A o princezně, které se zalíbil malý myšák Zoufálek. :)

07.09.2015 5 z 5

Ztracené Ztracené Eva Urbaníková

Je to dobrá a poučná kniha, ale stejně to někdy ani nedokážu pochopit. Ten čtvrtý příběh byl pěkně hnusný, chudák ženská. A u jednoho příběhu zase nechápu, jak se k němu ta ženská mohla vrátit. :(

07.09.2015 4 z 5

Léto, jak má být Léto, jak má být Jen Calonita

Moc se mi to líbilo :) Překrásné volné pokračování Léta na táboře. Sice jsou tam jiné postavy i děj, ale místo se nezměnilo a i pár známých tam potkáme (např. Sam, Courtney, Cole, ...). Moc se mi líbilo pozorovat jak se z fifleny Harper stává ta skutečná Harper, kterou chtěli zpátky její otec i bratr Kyle. Prostě zase krásný příběh, který mě nedokázal pustit :)

06.09.2015 5 z 5

Šarlotina pavučinka Šarlotina pavučinka Elwyn Brooks White

Překrásné vyprávění o neobvyklém přátelství mezi prasátkem a malým pavoučkem. Moc se mi kniha líbila :)

04.09.2015 5 z 5

Léto na táboře Léto na táboře Jen Calonita

Moc pěkné :) Perfektní letní četba, která vypráví o táborovém životě a nádherném přátelství i nepochopeném nepřátelství :)

03.09.2015 5 z 5

Malé věci, velké věci Malé věci, velké věci Martina Drijverová

Byla to pěkná kniha. Nelíbil se mi otec, který nejdřív opustil Janu s matkou a pak i svou přítelkyni Anku s postiženým synem. Jana byla velmi zodpovědná a dospělá, když se rozhodla starat o Honzíka. I Anka byla docela sympatická. Jančina matka mi nejdřív vadila, ale později se vzpamatovala a byla příjemná. Vážně moc pěkné, doporučuji. :)

03.09.2015 5 z 5

Roky pod psa Roky pod psa Markus Zusak

Docela pěkná kniha :) Líbily se mi kapitoly se sny a ten závěr :)

03.09.2015 4 z 5

Like me - Každé kliknutí se počítá Like me - Každé kliknutí se počítá Thomas Feibel

Velmi dobrá a zajímavá kniha. Ukazuje, co člověk neudělá pro popularitu, co můžou sociální stránky udělat s lidským charakterem a že toho, koho jste pokládali za kamaráda je ve skutečnosti pěkná mrcha. Rozhodně dobrá kniha.

02.09.2015 5 z 5

Kůň mých snů Kůň mých snů Christiane Gohl

Úžasná kniha o koních a přátelství :) Hrozně mě štvala její macecha Kateřina a otec, který si ji vzal do péče jenom aby naštval matku, taky pan Gregor a Kristýna. Obálka je rozhodně nádherná.
SPOILER: Pan Gregor se mi vůbec nelíbil, protože vůbec neposlouchal Žofii, která mu radila, aby Smetanu nepřekrmoval a nedbal jejích rad. A vůbec se mi nelíbila Kristýna, která byla nafoukaná a snobská a schválně Žofii nic neučila. Kdo se mi líbil, tak to byla kamarádka Hanka a trenérka Karolína. Nejsmutnější byl konec, kde se musela Žofie vzdát Smetany - Claire, aby mohla za svojí pravou majitelkou. Ale bylo dobré i to, že se přestěhovala zpátky k matce a mohla začít chodit na hodina ke Karolíně. :) A i Claire může vidět kdykoliv chce, takže i přese všechno, šťastný konec. :)

02.09.2015 5 z 5

Rollo - Nevídaná dobrodružství štěněte Rollo - Nevídaná dobrodružství štěněte Pandora Pollen

Tuhle knížku mám ráda :) ukazuje, že ne všichni lidé jsou hodní a milující, ale že to mohou být i nelítostné bestie :( docela mě mrzí, že je tu jen jeden komentář. moc lituju, že se nikdy nenašel původní památník malého hnědého psa. je hezké, že na jeho místě stojí nový, ale není jako ten původní. na závěr : tuto knihu doporučuji, měl by si ji přečíst každý, kdo má rád zvířata a dozvědět se o krutostech výzkumných laboratoří. :)

01.09.2015 5 z 5

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Skvělá knížka :) Moc se mi líbila.

01.09.2015 5 z 5

Jako blesk Jako blesk Lauren St John

Úžasné zakončení. Přečteno za jediný den. Tato trilogie mi velmi přirostla k srdci. :)

23.02.2015 5 z 5

Červená šakalice - O neobvyklém přátelství dvou nesmiřitelných šelem Červená šakalice - O neobvyklém přátelství dvou nesmiřitelných šelem Šen Š-si

Moc se mi to líbilo, konec byl smutný, ale zároveň mě i dojal :) docela nechápu, že tady není víc než jeden komentář

26.01.2015 5 z 5

Cesta pustinou Cesta pustinou Emmy Laybourne

Skvělé zakončení trilogie :)

02.01.2015 5 z 5

Malý bílý koníček Malý bílý koníček Elizabeth Goudge

Miluju knihu, miluju seriál. obojí je úžasné :)

31.12.2014 5 z 5

Klan koní Klan koní Live Bonnevie

Krásná kniha o koních a poutu mezi koněm a člověkem. Tahle kniha mě do sebe vtáhla a nedokázala jsem se odtrhnout. Nikdy jsem si neuvědomila, jak koně trpí stejně jako Amanda a jak je důležitá souhra koně a člověka. Velmi mi ta kniha přirostla k srdci. :)

28.12.2014 5 z 5

Daleká cesta za domovem Daleká cesta za domovem Richard Adams

Moc se mi kniha líbila :) místy jsem se musela prokousávat, ale byl to rozhodně poutavý a napínavý příběh. Narazila jsem na ni při svém hledání seriálu, který jsem sledovala jako malá, ale měla jsem na něj jen mlhavé vzpomínky. Hledala jsem, až jsem zjistila, že se jmenuje Daleká cesta za domovem a že byl udělán podle knihy. Našla jsem ji, přečetla a přirostla mi k srdci :)))

28.12.2014 5 z 5