Jako blesk

Casey a Storma čeká po Badmintonu a Kentucky třetí velký závod v řadě: Burghley. Pokud zvítězí, zapíše se jako nejmladší vítězka všech tří závodů do historie. V sázce je ale mnohem víc: její láska k Petrovi i přátelství s trenérkou Angelikou, bez které by Casey svých úspěchů nikdy nedosáhla. Obojí ohrožuje pohledný Kyle, „sen každé dívky“, a zároveň jeden z nejlepších trenérů military v celé Anglii. Ale nic není, jak se zdá… Čemu dá nakonec Casey přednost? Starým přátelům, nebo slávě a životu v luxusu? Její rozhodnutí možná leckoho překvapí… Ve třetím pokračování oblíbené série z prostředí jezdeckých závodů tentokrát hraje hlavní roli umění odpouštět a schopnost uvědomit si, co je v životě opravdu důležité…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/234678/kun-za-dolar-jako-blesk-Xo0-234678.jpg 4.853

Kůň za dolar 3.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Albatros (ČR)

Fire Storm, 2015

Kniha Jako blesk

katerina7315

Prosím, neměl by někdo 2. a 3. díl na prodej pro dceru? Nemohu sehnat :-( Předem děkuji. Katka

Kiwi24
20.04.2017

Zakončení série se povedlo. nejvíc se mi líbila změna Annina chování. ta holka není tak špatná.... :D

ErikaP
06.11.2016

Opravdu moc pěkná trilogie. Kdo je citlivka, určitě nějaká ta slza bude. Nejvíce se mi líbí první a poslední díl, ty jsem přečtla za jeden večer. Autorka ukončila knížku tak, jak jsem to vážně nečekala. Povedený konec:)

Dikyld
13.08.2016

Jak jsem u minulých dílů říkala, nejúžasnější trilogie všech dob! Člověk si u tohoto dílu hodně pobrečí, pokud je citlivka, jako já. Velmi mě překvapilo to s tou dodávkou a paní Smithovou, ale nebudu napovídat ;). Jedním slovem: dokonalé.

NikolaJ.
01.02.2016

Šíleně se mi to líbí je tam trocha lásky a je to fajn

monzun
03.01.2016

Tato trilogie je opravdu skvělá, ale stejně by mě zajímalo, jestli by se kobylka, která vystupuje v tomto díle opravdu ke Casey vrátí nebo ne. Potom by mě zajímalo, jestli ten Grand Slam opravdu vyhrála, když jí připočetli trestné body a jezdec, co skončil na prvním místě, jí dal tu trofej. Opravdu jsem tyto knihy četla jedním dechem a rozhodně se k nim jednou vrátím :)

rarášek
28.12.2015

Tuhle trilogii miluju a tohle byl skvělý závěr. Pouto Storma s Casey bylo po celou dobu pevné a zažili mnoho těžkostí. Moc jsem měla ráda Angeliku, ale v tomhle díle jsem byla ohledně ní smutná. Celá trilogie měla krásné obálky, z kterých jsem měla ještě větší radost ze čtení. Peter byl velice milý přítel a detektiv McLeod byl rozhodně příjemný společník. Ten konec rozhodně tuhle trilogii skvěle zakončil a jsem spokojená. Co všechno se stalo od prvního dílu, kde obyčejná dívka Casey se svým otcem zachránili koně Stroma od hrozného osudu za jeden jediný dolar. :)

Emma-3
26.12.2015

NikyMedy a Linu - nebude, série knížek se nazývá trilogie a to jsou tři knížky. Vyšla už tahle a je třetí a poslední