Ran Ran komentáře u knih

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Příběh byl napínavý a četl se velmi dobře. Zvraty v ději byly výborně napsané a umístěné. Hodně se mi také líbil styl psaní a vyprávění.

03.07.2022 5 z 5

Povídání o pejskovi a kočičce Povídání o pejskovi a kočičce Josef Čapek

Je to úžasná knížka a velmi zábavné čtení. Už dlouho patří k mým oblíbeným.

16.06.2018 5 z 5

Vražda v Orient-expresu Vražda v Orient-expresu Agatha Christie

Tento příběh je brilantně napsaný a autorka umí čtenáře udržet v napětí. Při čtení jsem netušila co bude dál a tak jsem četla skoro pořád, abych se to dozvěděla. Konec příběhu se mi líbil a celkově si myslím, že kniha stojí za přečtení.

13.12.2018 5 z 5

Skála Skála Peter May

Knížka je napsaná skvěle a rozhodně si přečtu i další díl. Příběh je překvapivý a napínavý až do konce.

06.11.2018 5 z 5

Rozmarné léto Rozmarné léto Vladislav Vančura

Čtení této knížky mě bavilo a určitě si od autora přečtu jeho další knihy.

19.08.2018

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Skvělá a vtipná knížka, která bude rozhodně patřit mezi mé nejoblíbenější knihy.

14.08.2018 5 z 5

Broučci Broučci Jan Karafiát

Na tuto knihu mám z dětství příjemné vzpomínky, jen ten konec mi přišel docela smutný.

15.06.2018 4 z 5

Schůzka se smrtí Schůzka se smrtí Agatha Christie

Příběh je výborně vypointovaný a zápletky skvěle napsané. Charakteristika a vývoj postav byly napsány výborně. Styl psaní se mi líbil a kniha se četla hodně dobře.

07.06.2021 5 z 5

Cesta kolem světa za 80 dní Cesta kolem světa za 80 dní Jules Verne

Kniha se mi četla velmi dobře, i přesto že styl psaní je někdy táhlý a suchý. Styl vyprávění je výborný a příběh je také výborně vypointovaný. Konec příběhu je napsaný velmi hezky.

22.12.2020 5 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Tato kniha se mi četla velmi dobře. Hodně se mi líbil styl psaní a vyprávění.

22.07.2020 5 z 5

Ostře sledované vlaky Ostře sledované vlaky Bohumil Hrabal

Kniha se mi četla velmi dobře.Hodně se mi líbil styl psaní a vyprávění.

04.10.2019 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Nádherně napsaná knížka, která jistě osloví spoustu lidí.

21.08.2018 5 z 5

Tahle kniha se četla báječně a jazyk, kterým je napsaná se mi líbil. Dobrý byl i popis tehdejšího života.

04.03.2017

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

Příběh je skvěle napsán a také vyprávěn. Postavy, jejich vývoj a povahy jsou výborně napsány. Konec byl velmi dobře napsaný, ale zároveň jsem se nemohla ubránit pocitu, že tam minimálně jedna kapitola chybí. A proto mi konec přišel sice uzavřený, ale zároveň neúplný.

28.09.2020 5 z 5

Vánoční koleda Vánoční koleda Charles Dickens

Kniha se mi četla moc dobře a líbilo se mi jak autor zobrazil a kritizoval některé povahové vlastnosti lidí. Celý příběh včetně konce byl velmi dobře napsán.

11.01.2020 5 z 5

Kniha je od začátku do konce skvěle napsaná a vypointovaná. Poslech audioknihy byl velmi dobrou volbou, jelikož je výborně namluvená.

18.12.2019 5 z 5

R.U.R. R.U.R. Karel Čapek

Toto drama je brilantně napsané a četlo se mi moc dobře.

11.09.2018 5 z 5

Dášeňka čili Život štěněte Dášeňka čili Život štěněte Karel Čapek

Tato knížka se nádherně četla a text krásně doplňovaly drobné ilustrace.

01.09.2018

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Nádherně napsaná knížka s velmi smutným koncem.

31.08.2018

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Knížka se mi četla nádherně a líbil se mi i styl psaní Betty MacDonaldové.

25.08.2018 4 z 5