Raislin Raislin komentáře u knih

Hacker Hacker M. K. Hardy

Téměř od začátku knihy (od první zprávy) mi bylo jasné, kdo je Hacker a samozřejmě to tak bylo. Jinak oddechovka na letní dny, která mě nenadchla ani neurazila.

10.07.2023 3 z 5

Grace, moje spása Grace, moje spása Melanie Moreland

Příběh naprosto předvídatelný, sladký a milý. Naprostá oddechovka na letní dny. Teď potřebuji trochu vážnější knihu, abych tu glykemickou křivku z tolika sladkého vyrovnala.

24.06.2023 4 z 5

Nejtemnější úsvit Nejtemnější úsvit Aly Martinez

Nádherný příběh plný boleti, lásky a statečnosti. Prožívala jsem všechny tyto emoce. Obdivuji hlavní hrdiny, jak si s tím poradili. Věřím, že se ke knize zase vrátím. Dle mého názoru rozhodně stojí za přečtení.

11.06.2023 5 z 5

Nejjasnější soumrak Nejjasnější soumrak Aly Martinez

11.06.2023 5 z 5

Pozvánka Pozvánka Vi Keeland

Milá oddechovka. Hezký příběh oba hlavní hrdinové mi byli sympatičtí. Dle mého názoru stojí za přečtení.

10.06.2023 5 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Ach jo. To je zase příběh. Nejdřív jsem měla na Kennu obrovský vztek. Protože alkohol za volantem je pro mě neodpustitelný, ale nakonec jsem si pobrečela a snad jí i její obrovskou chybu odpustila. A co se týká Ledgera, zamilovala jsem si ho skoro hned. Takže opět knihu této autorky řadím k oblíbeným a věřím, že se k ní zase někdy vrátím.

04.06.2023 5 z 5

Psáno s nadějí Psáno s nadějí Aly Martinez

Oba díly byly krásné. Hlavní hrdinové si prošli peklem, ale i tak se to snažili překonat a žít dál. Za mě kniha rozhodně stojí za přečtení.

19.05.2023 5 z 5

Psáno s lítostí Psáno s lítostí Aly Martinez

To byl nádhernej příběh! Jsem moc ráda, že mám po ruce rovnou druhý díl a můžu se do něj hned pustit. Za mě rozhodně stojí za přečtení a dle bouře pocitů, které z knihy mám jí rozhodně patří tak vysoké hodnocení. Řadím k oblíbeným a věřím, že se ke knize někdy zase vrátím.

18.05.2023 5 z 5

Nacistova snoubenka Nacistova snoubenka Barbara Wysoczańska

Nádherná kniha z druhé světové války. Hlavní hrdinové jsou neuvěřitelně silní. Obdivuji odvahu a těžký boj s vlastními morálními zásadami, rodinou, vlastenectvím a láskou. Mě kniha nadchla a řadím k oblíbeným.

16.05.2023 5 z 5

Vysněný cíl Vysněný cíl Kate Stewart

Poslední díl mi přišel slabší a tak trochu zbytečný. 3/4 knihy jsem se docela nudila. Celkem hezká byla minulost a konečná zápletka. Dočetla jsem příběh, protože mi bylo líto trilogii nechat nedočtenou, ale podruhé už se do něj nepustím.

09.05.2023 3 z 5

Tajemství mého otce Tajemství mého otce Rachel Givney

Tedy to bylo ale tajemství! Moc hezký příběh. Není to tak dlouho co jsem byla v Krakově. V knize jsem se tam opět vrátila i když v jiné době. Jsem ráda, že jsem si knihu přečetla.

26.04.2023 5 z 5

Drahý Aarone Drahý Aarone Mariana Zapata

To bylo sladké. Naprostá oddechovka, když se chcete zasnít a věřit, že všechno dobře dopadne. Prostě "pohádka" pro větší holky. Já si knihu přečetla ráda.

20.04.2023 4 z 5

Ocelová princezna Ocelová princezna Rina Kent

Musím se přiznat, že mě tato trilogie moc baví. Ano je to temný příběh. Ale úplně skvělá oddechovka. Za mě jednoznačně stojí za přečtení.

17.04.2023 5 z 5

Tři životy Tři životy Natasha Lester

Kniha je hezká a čtivá. Jsou zde dvě dějové linky. Jedna z války a druhá hned po válce. Mě líbí obě. Hlavní hrdinové mi byli sympatičtí.
Ve srovnání s ostatními knihami od autorky je tato pro mě slabší, ale na mém celkovém "žebříčku" je kniha stále hodně vysoko. Dle mého názoru rozhodně stojí za přečtení.

15.04.2023 5 z 5

Nevděčný Nevděčný Penelope Ward

Od této autorky mám vždy celkem vysoké očekávání, protože její knihy mám ráda. Bohužel tady jsem opravdu zklamaná. U knihy jsem se nudila a čekala na nějaký "zázrak", ale nic se nedělo. Mrzí mě to, ale kniha je tuctová a nestála za ten čas.

08.04.2023 3 z 5

Transcendence Transcendence Jewel E. Ann

Kniha je naprosto skvělá. Jsem zvědavá, jak bude příběh pokračovat. Už vyhlížím druhý díl této trilogie. Za mě jednoznačně stojí za přečtení!

03.04.2023 5 z 5

Zrada Bílé růže Zrada Bílé růže V. S. Alexander

Čtivá kniha. Příběh z druhé světové války z Německa. Nebyl to úplně šálek mé kávy, ale i tak jsem ráda, že jsem si knihu přečetla.

21.03.2023 4 z 5

Dopis Dopis Kathryn Hughes

Mám ráda u knihy dvě dějové linky. Kniha je neuvěřitelně čtivá a příběh krásný i když emočně náročný. Nedokážu a ani nechci si představit žít život hlavních hrdinů. Knihu řadím do oblíbených a rozhodně stojí za přečtení.

15.03.2023 5 z 5

Pařížská švadlena Pařížská švadlena Natasha Lester

Jedním slovem wau! Tady nedokážu říct, která kniha autorky se mi líbí nejvíc a nebo který hrdina je lepší. Příběhy ať smutné (to bohužel patří k událostem z období druhé světové války) vždy plné citu! Já tyto knihy řadím k jedněm z nejlepších. Autorka je pro mě jedna z nejoblíbenějších. A určitě se ke knihám vrátím. Dle mého názoru rozhodně stojí za přečtení.

13.03.2023 5 z 5

Twisted Love: Láska na ostří nože Twisted Love: Láska na ostří nože Ana Huang

Za mě absolutně nereálný příběh, který mi přišel chvílemi až hloupý a poměrně předvídatelný. Jsou daleko lepší knihy. Mě nenadchla.

01.03.2023 3 z 5