Princezna22 Princezna22 komentáře u knih

Čáry života Čáry života Veronica Roth

Já se do knihy nemohla začíst.. Nějak mi to celé přišlo nudné a měla jsem co dělat,abych knihu nezaklapla. A nějak nechápu proč to má mít tři díly,jelikož tohle bylo ta šíleně dlouhé a moc natáhle a tlusté. Že nechápu proč tři díly? Na co? mě nejspíš stačil první díl. Jsem přesvědčena, že další díly číst nebudu. Škoda.. Přitom to má tak krásnou obálku. :-)

01.05.2017 2 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

No rozhodně to aspoň u mě nebylo žádné jo hele úžasná detektivka to fakt ne.. Byl to průměr,rozhodně jsou lepší knihy na podobné téma.. Četlo se to dobře. Ale čekala jsem trošku od knihy více,kord jak byla vychvalovana... za mě tři a půl hvězdičky..

07.04.2017 3 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Dokonalost!!! Prostě dokonalost,co víc ke knize napsat! Konečně jsem se i já ke knize doprazovala.. I když přišlo mi to takové nějaké,pak jsem hltala stránku po stránce a knihu dočetla ve tři ráno!! Takovou kamarádku jako má ona v podobě princezny chci hned taky!! Jednu nebo dvě osoby by h c téhle knížce nakopla přímo do kouli,a tu strašně otravnou ženskou co chce prince bych taky nejraději zabila. Ale nakonec to dopadne na výbornou a moje pocity s knihy se změnili!!! Tato kniha je prostě něco co mi ještě ke přečtení chybělo a strašně ráda se pustím do dalšího dílu.

15.03.2017 5 z 5

Stmívání / Život a smrt: druhý pohled Stmívání / Život a smrt: druhý pohled Stephenie Meyer

Upřímně mi takhle kniha přijde jako zbytečnost... Dej měl zůstat tak,jak ho autorka napsala a ne pozměnit role a napsat prakticky to samé... Ufffff.. Myslím si,že kdyby autorka napsala něco třeba o pár jiných upirech v téhle sérii a nebo se zaměřila na JAkoba a REnesme udělala by větší radost více fanouškům.. Mnu co stalo se,jako fanynka této ságy jsem tuto knihu přečetla a znovu sem si dvakrát připomněla ten sami příběh..... Ehm... Opakování matka moudrosti, ale co je moc to je moc.... Tato kniha byla chyba...

11.03.2017 2 z 5

V knize se dooooooost opakoval text což mě pěkně štvalo,jelikož mi přišlo že čtu furt jedno a to samé... Ilustrace v knize jsou naprosto boží!!! V rodokmenech jsem se nějak moc nevyznala (obzvlášť v tou vlkodlačím) jelikož mi přislo zbytečné tam psát kdo kolik měří( zapomněli připsat i váhu :D ) .... Jinak kniha se mi poměrně líbila. Pár zajímavých informací jsem dostala,ale většinou jsem se stejně ocitla na začátku....

04.03.2017 4 z 5

Tlukot mého srdce Tlukot mého srdce Alf Kjetil Walgermo

Knihu jsem přečetla za jediný večer. Že začátku mi kniha přišla poměrně dětská,ale dala jsem ji šanci a milé mě překvapila.. Chvílemi jsem měla opravdu na krajicku abych se nerozbrecela. I když je to čtení pro náctileté, já si knihu poměrně užila.. Strašně krásná knížka!! Doporučuju všemi deset.

20.02.2017 5 z 5

Přítelkyně smrti Přítelkyně smrti Bernhard Aichner

Nemohla jsem přestat číst. Kniha je strašně čtivá,místy nechutná.. I když je psaná poměrně jinak tak to pravé knihu dělá jinou. U knihy mě překvapil konec,nečekala jsem to. Kniha je poměrně dobře a super ukončena.. Ale i tak hrozné rychle potřebuji druhý díl:-D

14.02.2017 5 z 5

Ty, já a ti druzí Ty, já a ti druzí Fionnuala Kearney

Kniha se mi líbila díky jejímu obalu,ale jaksi nesplnila účel který jsem od knihy čekala.. Řešit zamindrakovaneho chlapa, který neudrží....na to jsem opravdu zvědavá nebyla... Kniha byla prostě divná.. Určitě už se ke knize vícekrát nevrátím..obal klame :-(

04.02.2017 1 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Něco tak úžasného jsem nečetla ani nepamatuji. U knihy jsem probrecela. Určitě všemi deseti lepší než film!!!

09.01.2017 5 z 5

Dánská dívka Dánská dívka David Ebershoff

Kniha se mi líbila a strašně jsem obdivovala Gretu,já na jejím místě bych to asi nedala. Opravdu emotivní čtení i když po shlédnutí filmu jsem usoudila že film je poměrně více smutný než samotná kniha.. Ale to je asi tím koncem jináčim.. Ale obě varianty se mi moc líbili. Film jsem dost probrela,knihu ne. Ale i tak zažitek s knihy mám pozitivní. Po prvé se mi snad stalo,se filmové spracovani pro mě bylo lepší než knižní.. Ups.. Ale i tak hodnotím plným počtem hvězd. :-)

16.12.2016 5 z 5

Krásné,krásné,krásné!!!! Příjemné počteni. Příjemný relax u této dá se říci učebnice. Krásné!!!

25.11.2016 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Toto je kniha, na kterou zkrátka nezapomenu. Ať už chci nebo ne. Slzy mi taky tekli jako želvě

29.09.2014 5 z 5

Mýtné Mýtné Cherie Priest

Co to sakra bylo??? Pořád jsem čekala na to bum s nakonec se žádné bum nekonalo... Je to divná knížka a přidávám se též ke komentářů, které nedoporučuji. Nečtěte to je to kravina a nestojí to za to... Já ji pošlu dál a nebo odnesu do budky..

07.08.2023 odpad!

Zimní muži Zimní muži Jesper Bugge Kold

Tahle kniha skvěle ukazuje, jak snaha o zachování bezpečí pro sebe a své blízké může dohnat člověka s pevnými zásadami k páchání toho nejhoršího zla a jak je obtížné si tento přerod ve zrůdu přiznat. Pokud vás zajímá, jak druhou světovou válku mohli prožívat ti, kteří nakonec stanuli na straně poraženého, pak směle do toho!

30.07.2023 5 z 5

Kopírák Kopírák Sam Holland

No musím říct, že se mi knížka "docela" i líbila. Bylo to krvave, místy až nechápave a nedokázala jsem pochopit jak a proč... Konec knížky je takový divný, předvídatelny dej a čekala jsem, že to dopadne jinak. A ne takový divný zrychlený a nedoladeny . Je tu prostor pro další díl... Což nechápu moc.... Ale budiž.. A ty jména.. Boze to nemohla vybrat jiné jména a ne pořád podobné... Ne mě se to pletlo jak....takze za 3.. .

04.07.2023 3 z 5

Habibi Habibi Baja Dolce

Úžasná knížka. Je v ní od každého trošku. Já jsem byla maximálně spokojená. Teď jen čekat na druhý díl.. Bože můj asi objev tohodle roku. Úžasné.. A habibi bože to je chlap ehmmm.....

02.07.2023 5 z 5

Hlasy v bouři Hlasy v bouři Darcy Coates

Tak tohle byla jízda. Příběh od začátku do konce se četl sám.. Záplatka super,koukala jsem jak puk do stěny. Příběh by se mohl ale více rozvinout asi bych tam i přidala více toho mrazivého. Za mě 4/5 na tu 5 tu si nechávám kdyžtak v záloze na další díly a knížky. A teď směle do dalšího dílu...

24.06.2023 4 z 5

Silná a odvážná žena.. Má můj obdiv. Klamin se před ní. Opravdu tohle bych já jako žena nezvládla. Moc krásně napsaná knížka.. U téhle knihy můžu říct, že kapesníky byli potřeba... A ano plakala jsem s ní též... Skvost a dokonalost.

21.06.2023 5 z 5

Schovej mě v dešti Schovej mě v dešti Jojo Moyes

Trošku slabší, ale i tak krásná. Jen se mi slušne postavy pletli a nemohla jsem se začíst pořádně. Bylo to dobré čtení.

10.06.2023 3 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Uf. To bylo něco, nemohla jsem přestat číst. Kniha mě pohltila a nepustila.. Nutně jsem potřebovala zjistit kdo je vrah, až takhle mě kniha dostala. Kniha sice asi není pro každého a místy je opravdu jen pro silné povahy.. Ale jinak pecka.

30.12.2021 4 z 5