postrach postrach komentáře u knih

Píšťalka Píšťalka John Grisham

Téma není můj šálek čaje.Souhlasím,že téma nesedne každému a ne každého kniha a styl autorova psaní zaujmou.Trochu nuda.

25.06.2018 4 z 5

Osamělý stříbrný déšť Osamělý stříbrný déšť John D. MacDonald

Pohodová detektivka.

22.06.2018 4 z 5

Pomsta Pomsta Sandra Paretti

Napínavý a pravdivý příběh,se štastným koncem.

16.06.2018 4 z 5

Hledá se Romeo Hledá se Romeo Alexandra Potter

Myslím,že vše,už je řečeno v názvu.Zamilovaný román pro ženy.

03.06.2018 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Taky se mi zdá druhá kniha lepší.Ale ani jedna není takový trhák,jak prorokovali.Stalkingačka-žárlivá Bridget,je hrozná narušitelka cizích životů a ničitelka.

26.05.2018 4 z 5

Annejet a kluci Annejet a kluci Miep Diekmann

Já je začala číst jako dospělá 30....a taky jsem si je oblíbila.

23.05.2018 4 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Věčné témata-rasismus,nespravedlnost,pravomoc,křivda....Ruth a její složitá povaha.Kontroverzní téma,které nesedne každému.

23.04.2018 4 z 5

Pád Pád Michael Connelly

První kniha,kterou jsem přečetla.Téma a závěr případů se mi líbí.Autora jsem si zařadila do oblíbených.

02.04.2018 4 z 5

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

Kniha mě nezaujala,už od první stránky.Souhlasím s tím,že je pro kluky a mladší čtenáře.To,jak autoři,neustále píší o gayovi Drobkovi,se mi,vůbec nelíbí.Asi ji ani nedočtu a půjdu ji vrátit.

10.03.2018 2 z 5

Temné lesy Temné lesy Harlan Coben

Zatím nejlepší díl,co jsem četla.

05.03.2018 4 z 5

Patnáctý skandál Patnáctý skandál James Patterson

Typický Patterson.Opět nezklamal.

25.02.2018 5 z 5

Tři mušketýři - 2. díl Tři mušketýři - 2. díl Alexandre Dumas, st.

První díl se mi líbil a bohužel,teprve teď,jsem se dostala ke druhému....Nechám se překvapit.Druhý díl,rozhodně stojí za to číst.Čím dál se dostávám,tím víc se mi příběh líbí a je napínavější.Dočetla jsem před chvílí.Super.

04.02.2018 5 z 5

Výhodný obchod Výhodný obchod Nora Roberts

1 díl-SPRÁVNÁ VOLBA-Jsem teprve na začátku.Pan spisovatel,je mi simpatický.Tím,jak chce žít vlastní život a nepotřebuje k tomu média a přílišnou pozornost.Protě,je svůj.Druhý díl,je opravdu,ještě lepší.

03.02.2018 4 z 5

Výhodný obchod Výhodný obchod Nora Roberts

Tohle už je třetí kniha od této autorky co čtu,ve které jsou dva příběhy.Zatím nehodnotím.

30.01.2018 4 z 5

Taková normální rodinka Taková normální rodinka Fan Vavřincová (p)

Knihu jsem přečetla a líbí se mi i filmové zpracování.

29.01.2018 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Komentovat nebudu.Přečetla jsem komentáře ostatních a je v nich vyjádřeno vše.Hrdinku příběhu,dokážu,trochu pochopit.Kdo nezažije nemoc na vlastní kůži a nemá doma nemocného pubertáka,tak nepochopí....Celkový dojem-super kniha.

28.01.2018 5 z 5

Dítě Bridget Jonesové Dítě Bridget Jonesové Helen Fielding

film lepší neř kniha

28.01.2018

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Obal,tradičně skvělí.Téma Holokaust-židé,nemám ráda.Styl,kterým autorka píše,se mi líbí i forma.

23.01.2018 4 z 5

Výprava za teplem Výprava za teplem Jeff Kinney (p)

Tradičně skvělá kniha.Oddech a pobavení.

16.01.2018 5 z 5

Znamení lyry Znamení lyry Václav Erben

Kniha i filmové zpracování se moc povedly.

13.01.2018 5 z 5