Taková normální rodinka přehled

Taková normální rodinka
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/362400/bmid_takova-normalni-rodinka-9K1-362400.jpg 5 262 262

Taková normální rodinka série

1. díl >

Navzdory názvu nejsou Hanákovi až tak normální. Babička píše detektivky, které nikdo nikdy nevydal, její dcera Cilka neustále zpívá, manžel Oldřich se nevěnuje ničemu jinému než svým želvičkám a myšičkám. Starší dcera Pavla všude možně cvičí jógu a se stoickým klidem snáší darebáctví svých dvojčat a podivínství svého manžela Petra, který jen jí, spí a čte noviny. A do této rodiny se chystá její mladší sestra Kateřina přivést svého nastávajícího Zdeňka… Samozřejmě se obává, že Zdeněk se drobných výstředností jejích blízkých zalekne natolik, že od ní uteče, a celou rodinu tedy přesvědčí, aby předstírala starosvětsky spořádaný život...... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Taková normální rodinka. Přihlašte se a napište ho.

Bája89
03.05.2024 4 z 5

Nostalgie. Dětství. Nedělní snídaně. To je taková normální rodinka. Shledání se starými známými. Návrat domů.

INCOGNITOREADER
15.01.2024 4 z 5

Kdo by neznal veleúspěšný seriál. Pokud se vám seriál libí tak se vám bude líbit i kniha. Ona vlastně nenabízí vůbec nic jiného. Je to prakticky to stejné jen k nižní podobě. Já jsem poslouchal jako audio verzi načtenou skvěle Terezou Bebarovou. A proč dávám 4*? Protože seriál je ještě o třídu lepší!

Ruxandra
13.09.2023 5 z 5

Knihu mám v knihovně již dlouho, ale než jsem ji stihla přečíst, dostala se ke mně audiokniha, úžasně načtená paní Bebarovou. Krásné, milé a vtipné povídání, které mohu doporučit každému, bavila jsem se celou knihu :)

všechny komentáře

Související novinky (1)

Knižní novinky (29.1. - 11.2.)

29.01.2018

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Taková normální rodinka v seznamech

ve Čtenářské výzvě75x