Divoška Kim přehled

Divoška Kim https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25649/bmid_divoska-kim-5tR-25649.jpg 4 41 41

Prázdninové zážitky sedmnáctileté Kateřiny-Kim skončí velkou láskou, ale než se tak stane, prožijeme s Katkou spoustu legrace.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Divoška Kim. Přihlašte se a napište ho.

Avila
22.10.2023 5 z 5

Touto knihu jsem dostala v 15 k Vánocům a je to krásné ctění, které mi vždy zvedne náladu a Kim pokaždé při dalším čtení pobaví....

Prela
16.11.2022 5 z 5

(SPOILER) Při čtení tohoto příběhu jsem si přišla, jako bych sama odjela na prázdniny. Běhání po lese, spousta dobrého jídla, čerstvý vzduch a slunce v zádech... Jenom to píšu a už začínám cítit vůni léta.
A ta romance? Ách! V příběhu snad nepadlo žádné zamilované slovo, žádný polibek, a přesto je ta atmosféra dočista elektrizující.
Děj se odehrává okolo Mníšku pod Brdy, finále potom v Praze. A vždycky když tento milý příběh čtu, poslední stránky si zopakuju aspoň 2x.
Velmi vřele doporučuju, je to knížka na jedno odpoledne.

markyticka
17.07.2022 4 z 5

Jednoduché, ale zábavné i romantické holčičí čtení na jedno sobotní odpoledne. Něžné a milé jako pohlazení a láska.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Divoška Kim v seznamech

Fan Vavřincová (p)