Taková normální rodinka

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Navzdory názvu nejsou Hanákovi až tak normální. Babička píše detektivky, které nikdo nikdy nevydal, její dcera Cilka neustále zpívá, manžel Oldřich se nevěnuje ničemu jinému než svým želvičkám a myšičkám. Starší dcera Pavla všude možně cvičí jógu a se stoickým klidem snáší darebáctví svých dvojčat a podivínství svého manžela Petra, který jen jí, spí a čte noviny. A do této rodiny se chystá její mladší sestra Kateřina přivést svého nastávajícího Zdeňka… Samozřejmě se obává, že Zdeněk se drobných výstředností jejích blízkých zalekne natolik, že od ní uteče, a celou rodinu tedy přesvědčí, aby předstírala starosvětsky spořádaný život......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/362400/takova-normalni-rodinka-9K1-362400.jpg 4.8177

Taková normální rodinka 1.

Humor, Literatura česká
Vydáno, XYZ (ČR)

Kniha Taková normální rodinka

Amneris
11.12.2019

Seriál Taková normální rodinka mám velmi ráda a tak jsem si s chutí přečetla i knihu a byla jsem nadšená. Paní Vavřincová zkrátka umí psát komediální kusy.

ManitraM
12.09.2019

Vtipné čtení na dlouhé večery ????

Boogie007
17.08.2019

Úžasně vtipné čtení, které se dočkalo neméně úžasného televizního zpracování.

Lunitka
03.07.2019

Poslouchala jsem jako audioknihu. Snad nejlepe nactena kniha, s kterou jsem se setkala. Vyborna, vrele doporucuji.

Bulldog
26.06.2019

Filmové podání je skovostné..a kniha taky...nelze jinak, než doporučit všem, kdo mají tenhle styl humoru rádi..

katallinka
25.04.2019

I když znám seriál téměř zpaměti. Poslouchání knihy mne velmi bavilo. Na televizní obrazovky nejdou zachytit dokonale vtipné myšlenkové pochody jednotlivých členů rodiny Hanakových. Navíc se zde objevily i momenty, které v seriálu nebyly. Takže obrovská spokojenost a určitě jsem tuto audioknihu neposlouchala naposled. Hlas Terezy Bebarové se ke knize také krásně hodí.

Ajrad1981
30.11.2018

Měla jsem trochu obavy, jestli byl dobrý nápad číst knihu, když seriál znám málem zpaměti, jestli mě kniha nebude nudit. Obavy se rozplynuly během první kapitoly. Znalost seriálu nebyla na škodu, právě naopak, aspoň jsem si popisované scény vybavovala v nezapomenutelném provedení Dany Medřické, Zdeňka Řehoře, Jaromíra Hanzlíka, Eduarda Cupáka, Marie Rosůlkové, Jany Štěpánkové, Daniely Kolářové a dalších, a celou dobu jsem se výborně bavila. A stejně jako v seriálu, i v knize jsem si nejvíc užila část Škola manželů.

Ales.BD
19.11.2018

Ke knize jsem se vrátil díky audioverzi. Seriál i kniha jsou poklady nadčasového českého humoru. Za nejlepší považuji hned první díl - Ženich. Škoda, že takových není víc.