Vlk a sedm kůzlátek

Detektivní román těží z dokonalé znalosti psychologie ženy a z problematiky jejího nenaplněného milostného citu. V malé společnosti mladých přátel, trávících v několika horských chatách zimní dovolenou, dojde postupně k dvěma vraždám a jedné nedokonané a starý detektiv na penzi analýzou spletitých citových vztahů mezi mladými lidmi nalézá vraha uprostřed sedmi nevinných....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95997/vlk-a-sedm-kuzlatek-WFt-95997.jpg 4.229
Detektivky, krimi, Romány, Literatura česká
Vydáno, Lidové nakladatelství

Kniha Vlk a sedm kůzlátek

pavel9410

Nasli jsme tento skvost v knihobudce (nekdo si nechal svazat vydani ze Svobodneho slova). Necekal jsem nic a tak mne to dost prekvapilo. Detektivka jak od Agaty, s ceskymi lehce totacovymi realiemi. Velice ctive a uplne si to dokazu predstavit jako divadlo, nebo tehdejsi televizni inscenaci.

Opatov

Skvělá česká detektivka. Vrah je odhalen až na úplném konci. Moc hezky se čte. Prostě stará dobrá klasika a logické pátrání starého detektiva.

jan6775
07.05.2019

pěkná česká detektivka

13.12.2017

Taková příjemná detektivka z českého prostředí. Autorka čtenáře po celou dobu dokáže udržet v napětí a pachatel je odhalen až poměrně na konci. Vyšetřování je hezky popsáno, detektiv je sympatický - prostě stará dobrá klasika :-).

majáček
19.01.2016

Dedektivka se strhujícím příběhem. Spisovatelka mě nenechala ani na chvíli vydechnout. Typovat vraha jsem mohla, ale až na posledních stránkách jsem si byla jistá.

arka53
20.05.2015

Oddechovka.Pachatel je jasný téměř hned,ale hezky se to čte.

Vekslák

detektivky vraždy

Fan Vavřincová (p)
česká, 1917 - 2012

všech 31 knih autora

Kniha Vlk a sedm kůzlátek je v