postrach postrach komentáře u knih

Pomsta Pomsta Sandra Brown

Stará dobrá Sandra brown nezklamala.

08.01.2018 5 z 5

Tři mušketýři 1. díl Tři mušketýři 1. díl Alexandre Dumas, st.

Je to první kniha tohoto autora a žánru,kterou čtu.Půjčila jsem si nejnovější vydání a hned začala číst.Krásný obal,ilustrace a příběh,který zaujme.Doporučuji.

06.01.2018 5 z 5

Účastníci zájezdu Účastníci zájezdu Michal Viewegh

Nejlepší kniha,tohoto autora.Líbylo se mi i filmové zpracoání.

Báječná léta pod psa Báječná léta pod psa Michal Viewegh

Kniha i film dobré.Ano ,starý dobrý Viewegh.

Uloupená hvězda Uloupená hvězda Ed McBain

Kniha se mi líbí,dobře se čte.Básni-písni nerozumím a popisy znásilnění nemusím.Starý dobrý Špekoun OLLIE,je dobře psaná postava.Tato kniha,se mi zdá, jako nejlépe napsaná,z těch mnoha,co jsem od autora četla.

Vlk samotář Vlk samotář Jodi Picoult

I mě tato kniha dostala.Jodi nezklamala!

17.12.2017 5 z 5

Krev démona Krev démona Arnošt Vašíček

Čekala jsem víc.Knihy Ďáblova lest a Ztracená brána,byly od začátku napínavější a čtivější......Závěr knihy,byl odporný.Kniha,se moc nepovedla.

11.12.2017 3 z 5

Šest let Šest let Harlan Coben

Dobře napsaný příběh.

10.12.2017 5 z 5

Vadná Vadná Cecelia Ahern

Nic moc!Autorka umí psát líp pro dospělé.

30.11.2017 3 z 5

Podrazák Podrazák Harlan Coben

dobře napsaná.

26.11.2017 5 z 5

Vrahem může být kdokoliv Vrahem může být kdokoliv Jeffery Deaver

Kniha se mi moc líbí,dobře se čte.Jedna z nejpovedenějších,co jsem četla.Doporučuji!Povídka:Špatná od přírody,se vyskytuje v knize povídek:Nebezpečné ženy.Celkové hodnocení-SUPER!

11.11.2017 5 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Stačil začátek a posledních 10 stránek.Všechny tři díly,by se daly shrnout do jednoho dílu.Vulgární vyjadřování puberťáků a jejich chování, normální.Zvlášť na místě a v situaci,ve které se nacházejí.Knihy,jso spíše určené puberťákům a mladším čtenářům.Film,by se mi,myslím nelíbil.

09.11.2017 2 z 5

Hodinář Hodinář Jeffery Deaver

Prvních 100 stran,nic moc.

05.11.2017 4 z 5

Mámin seznam Mámin seznam John St. Greene

Dojemný příběh.Dobře napsaná kniha.Spíš mi připomíná román,než skutečnost.

02.11.2017 5 z 5

Sanctum Sanctum Madeleine Roux

Kniha se čte dobře.Pro stejně staré čtenáře,jako jsou hlavní hrdinové,je děj dobrý.Oddechovka pro dospělé a starší.Taky mám radějí víc napětí.Obálka a fotky,zase ok!

30.10.2017 5 z 5

Asylum Asylum Madeleine Roux

Taky jsem od té knihy,čekala víc.Moc napětí tam není.Obálka a fotky-Super!!!

30.10.2017

Krvavá řeka Krvavá řeka Jeffery Deaver

Jak už to bývá,když autor napíše spoustu knih.Ne všechny se povedou.Zvlášť,když se jedná o prvotiny a přepisovaná knihy.Hodně odlehčená detektivka.Takových má autor víc.Další kámen úrazu.Takových autorů a knih,je spousta.

25.10.2017 4 z 5

Dvanáctá karta Dvanáctá karta Jeffery Deaver

Kniha není špatná.Ale zase:-vleklý děj,opakující se popisy osob,důkazů...kterými se autor,pravděpodobně,snaží pomoct,pochopit čtenářům případ.Kriminalisté si,taky prochází důkazy,stále dokola a,přemýšlí,upravují,opravují,doplňují...Jednoho pachatele,už mají a dalších 100 stran,honí druhého.Pak, vyjde najevo,že je všechno jinak.Zbytečně moc stran.To je nejspíš problém,celé této série-Lincoln Rhyme.Jinak Ok.Rafinovaní a chytří zločinci a skvělé závěry,jsou autorovi,velké plus.

20.10.2017 4 z 5

Katakomby Katakomby Madeleine Roux

První dva díly,jsem,ještě nečetla.Kniha mi nepřipadá,strašidelná,ani moc poutavá.Je čtivá.Přečtu první dva díly a uvidím.Těším se na závěr knihy.

15.10.2017 4 z 5

Labyrint (1.-3. díl) Labyrint (1.-3. díl) James Dashner

Kompletní vydání všech třech dílů v jedné knize,má skvěle navržený obal.Na knihu jsem čekala celý měsíc,pořád byla zarezervována.Přečetla jsem prvních 60 stran z prvního dílu a zase,taková senzace to není.Spíš zklamání.V seznamu autorových knih,jsou uvedeny,ještě dva díly.Asi,taky ,nic moc.Filmové zpracování,jsem,ještě neviděla.Nekoupím si vlastní knihu,jak jsem měla v plánu.Vyhozené peníze.Nevím,jestli ji dočtu.Zklamání!Stačil by poloviční obsah stran.Přečetla jsem na konec první díl a knihu vrátila.

07.10.2017 2 z 5