Poeta.kno Poeta.kno komentáře u knih

Oneiros Oneiros Markus Heitz

Zajímavý nápad na příběh. Děkuji za rozšíření slovní zásoby o krásná slova jako například smrtispáč či smrtividka.

02.07.2020 4 z 5

Nenech to být Nenech to být Harlan Coben

Klasický Coben, s každou další přečtenou stránkou se děj mění směrem, který dopředu nedokážete odhadnout.

18.02.2020 4 z 5

Nech mě lhát Nech mě lhát Clare Mackintosh

Sebevražda? Tomu přece nevěříš.

06.02.2020 4 z 5

Poslední lež Poslední lež Riley Sager (p)

Děj se opravdu hodně pomalu rozjíždí, zato konec je docela překvapivý. Pořád jsem čekal a čekal a čekal než se začne něco dít.
V knize se mi zalíbilo jméno Buchanan :D

24.01.2020 3 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Děj knihy jde s postupem stránek nahoru, ale začátek je takový pozvolný. Do poslední strany nevíte kdo je za co zodpovědný. Quinci není zrovna úplně pozitivní hlavní hrdinka.

05.01.2020 3 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Kniha je celkem čtivá a děj rychle plyne. Většina z vás ji srovnává s Kříďákem, ale toho jsem ještě nečetl, tak třeba potom ještě hodnocení upravím. Jáma mi nepřijde jako vyložený knižní hit, ale na druhou stranu to také není špatná kniha.

24.12.2019 4 z 5

Na útěku Na útěku Harlan Coben

Další kniha přečtená během pár dní.Příběh má vše, co má mít a nikdy dopředu ani netušíte co přijde.

08.12.2019 5 z 5

Reportér Reportér Sandra Brown

Knihu jsem přečetl během pár dní, kolikrát jsem se od ní nemohl odtrhnout. Hlavní hrdina je svéhlavý švihák a občas překvapí svým chováním, které se nicméně ukáže správné.

22.11.2019 4 z 5

Čarodějův odkaz Čarodějův odkaz Ondřej S. Nečas (p)

Vcelku čtivá pohádka s milými hlavními postavami.

28.09.2019 4 z 5

Zrádce Zrádce Lili St. Crow (p)

Kniha mi přijde srovnatelná s prvním dílem, jen škoda, že se nekoná překlad dalších dílů do češtiny.

14.08.2019 3 z 5

Andělé noci Andělé noci Lili St. Crow (p)

Kniha se dá přečíst dost rychle, ale je to jen taková předehra před napínavějším druhým dílem.

08.07.2019 3 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Ano, klidně by to mohla být kniha napsaná dle skutečné údálosti. Vše se zdá být tak věrohodně napsáno, že mne kniha vtáhla do děje, až jsem nevnímal čas.

08.06.2019 3 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Důkaz o existenci manipulativní ženy. Nedivil bych se, kdyby byl příběh inspirován reálným životem. Zajímavé čtení, nedalo se přestat, pořád mne zajímalo, co bude dál.

18.04.2019 4 z 5

Dívka, která si říkala Tuesday Dívka, která si říkala Tuesday Stephen Williams

Přečteno během krátké doby. První polovina knihy mi přijde silnější, než ta druhá. Za mne průměr se silnou hlavní hrdinkou.

27.03.2019 3 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

V této knize je všechno. Smrt, život, utrpení, láska, chaos, policie, loutka, oběť... Přijde mi lepší než Hadrový panák, takže pokud tady dám 4*, tak musím Hadrovému panákovi snížit na 3*. Konec mi přijde takový uplácaný na rychlo.

20.03.2019 4 z 5

Pohled mrtvého Pohled mrtvého Markus Heitz

Napívané čtení od začátku do konce, ikdyž konec má trochu rychlejší spád, než bych čekal. Originál každého díla, podle kterého vrah aranžoval vraždy, jsem si vždy vyhledal, abych měl přesnější představu o místě činu.

07.03.2019 4 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Napínavé od začátku do konce, pořád se něco děje. Jen ten konec mi přijde trochu rychlý.

12.02.2019 4 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Příběh se snaží tvářit abnormálně vážně, ale není to tak "ostré".

04.02.2019 3 z 5

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

Spousta omáčky okolo a hlavní příběh se místy pomalu ztrácí. Čekal jsem od této knihy mnohem mnohem více.

28.01.2019 3 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Mne se tento napínavý příběh líbil, ikdyž občas jsem si musel zkontrolovat nadpis kapitoly, abych věděl o které hlavní hrdince se v té kapitole píše.

19.01.2019 4 z 5