phedr phedr komentáře u knih

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Četla jsem hned když tato kniha vyšla a hodně se mi tenkrát líbila, jediné co mně mrzí, je že celá série nabyla obludných rozměrů a místy mi přijde hodně uměle natahovaná

Bez srdce Bez srdce Marissa Meyer

Knihu jsem četla s přestávkami asi půl roku a prostě jsem do ní nemohla začíst a nějak ve mě nazanechala trvalejší dojem

01.11.2018 2 z 5

Stylem psaní mi tato kniha hodně připomínala Harryho Pottera, už se těším na další díl (pokud bude)

Učedník a válečný mág Učedník a válečný mág Taran Matharu

Skvělé vyvrcholení, ale je škoda že osudy hrdinů nejsou v některých případech zcela uzavřeny

Učedník a pyramida Orků Učedník a pyramida Orků Taran Matharu

Stejně jako první díl ani tento nezklamal

Učedník Učedník Taran Matharu

Celou sérii jsem zhltla asi za tři dny, v něčem se podobá Harry Potterovi, ale jinak si jde svou cestou

Warcross Warcross Marie Lu

Přečetla jsem jí jedním dechem a i když jsem od poloviny věděla jak to asi dopadne, tak se mi kniha stejně líbila

Svatba naoko Svatba naoko Jo Watson

Kniha splnila očekávání. Na oddechové dovolenkové čtení naprosto ideální, je psaná lehce a s vtipem, i když se nevyhne i zažitým klišé. Ale proto si přeci tehle žánr kupujeme, ne?

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Jedná se spíš o úvod k pokračování celé série, ale nic převratného se tu nestane, neurazí ale ani vysloveně nenadchne

01.11.2018 3 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Závěr příběhu byl přesně takový, jak by měl být, dramatické okamžiky se střídaly s úsměvnými a ke všem postavám jsem si během čtení vybudovala nějaký vztah

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Z téhle série asi moje nejoblíbenější asi pro tu spoustu romantiky

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Zpětně musím hodnotit, že tenhle díl mi z celé série přijde nejslabší, ale jelikož jsem ho poprvé četla jedním dechem, tak dávám plný počet hvězd

Život zn.: Hygge Život zn.: Hygge Rosie Blake

Příběh se mi líbil, po pamalejším rozjezdu rychle odsýpal. Jedná se o nenáročnou četbu

My jsme legie My jsme legie Dennis E. Taylor

Knížka se mi líbila a nemohla jsem se od ní odtrhout, jediný problém byl orientovat v přibývajícím množství klonů, chvilkově mi přišlo vyprávění až schizofrenní. Ale přečteno během dvou dnů a těším se na další díly

07.03.2018 5 z 5

Sněhurka jablka nebaští Sněhurka jablka nebaští Petra Stehlíková

Knihu jsem přečetla jedním dechem, oddychovka pro zasmání. Stylem mi připomněla knihy od Madeleine Wickham (Sophie Kinsella) jejíž hrdinky jsou podobně ztřeštěné. Klidně by mohlo být pokračování

07.03.2018 5 z 5