petulik330 petulik330 komentáře u knih

Zaslíbená Zaslíbená Jodi Ellen Malpas

Nevím co si o této Niue myslet. Děj byl docela dobrý, hlavní postavy na zabití a nespisovná mluva.. Nepasovalo mi to tam. Kdyby to raději autorka napsala spisovně. Bylo by to mnohem lepší.
Celou knihu jsem hádala co je Miller zač a co dělá. Tipovala jsem jej na mafiána, tak bylo pro mě odhalení jeho profese velké překvapení.
Už se těším na další díl a budu doufat že tam bude méně nespisovného jazyka.

24.02.2023

Mayday Mayday Thomas H. Block

(SPOILER) Letadlo plné cestujících k tomu nepovedený vojenský test... to vše zamíchejte a vznikne vám tato skvělá kniha plná napětí.
V knize sledujeme osudy cestujících v poškozeném letadle a také chování vojáků i pracovníků aerolinek.
Kniha byla místy dost stažitelná. Hlavně tam kde byly popsáni cestující, kteří se nevyhnuly dekompresi.

18.02.2023 5 z 5

Vynucené přistání Vynucené přistání Thomas H. Block

Únos letadla a krádež staré letadlové lodi a ponorky kvůli zlatu. Dost šílený plán, kvůli kterému byla kniha docela dost čtivá.
Padouši měli dost dobře vymyšlený plán jak získat "trochu" zlata. Lupiči byly docela chytří a velice troufalí, ale nestačily na unesené cestující z uneseného letadla. Tem pomohla náhoda a dost štěstí ale nakonec se s toho dostali všichni živí.

06.02.2023 3 z 5

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Kniha byla plná tajemství, zapletených osudů hlavních postav a také plno překvapení.
Po zmizení matky s dětmi jsem čekala celou knihu kdy najdou policisté mrtvá těla, tak mě překvapilo jak to nakonec bylo. Chudák ženská, která měla strach o své děti. to psychické napětí muselo být strážné tak se ani nedivim tomu co udělala.
Co se týká konce: čekala jsem že zmiňovaný člověk je mrtvy, ale co jsem nečekala bylo jak dlouho a jak se hlavní hrdinka do toho zapletla aby byla vražda objasněna.

26.01.2023 5 z 5

Polibek půlnoci Polibek půlnoci Lara Adrian (p)

Kniha se mi velice líbila. Jelikož jsem bratrstvo nečetla nemohu soudit jeslí se jí tato kniha podobá.
Děj docela zábavný, rychle ubíhal, hlavní hrdinové byly sympatičtí. Kromě toho kniha obsahovala lásku, taky trochu toho sexu.
Velice se mi líbilo zdůvodnění kde se upíří vzali.
Už se těším má další díl této série.

21.01.2023 4 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Po dlouhé době opět kniha od pana Browna. Těšila jsem se na pěkně čtení, knihu která mě vtáhne do děje jak jsem u tohoto autora zvyklá.
Opak je však pravdou. Kniha se mi táhla a k dočtení jsem se musela nutit.
Děj knihy byl podle mně nic moc. Celou dobu se jen řešila prezentace a následná vražda. Tak nic moc.
Jediné co bylo dle mně zajímavé byla umělá inteligence jménem Winston.

18.01.2023 2 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka Blake Pierce

Začátek byl dost zavádějící, tak jsem nevěděla co od knihy čekat.
S rostoucím postupem přečtených stran se kniha stala dost napínavá a já jsem se nemohla od ní odtrhnout před dočtením celé knihy.
Celá kniha byla dost zajímavá a velice zamotaná. Nic není tak jak se jeví na první pohled.
Za mě na prosto famózně napsána kniha ke které se jistě ráda vrátím. Nemůžu jinak než vřele doporučit a už se těším na další díl.

02.01.2023 5 z 5

Zaváté stopy Zaváté stopy Nora Roberts

Krásné napsaný příběh, který se sice odehrával pomalu, ale za byl krásný.
Celý příběh se točí okolo přestavby starého domu a jejich majitelích. Současně i minulé.
Mladá majitelka a bývalá dětská hvězda... Postava byla vykreslena docela pěkně i když mě místy pořádně štvala. Hlavně tím, jak si myslela že prokletí její matky i babičky musí ladnou i na ni. Každý je svým štěstím strůjcem.
Soused byl sympaťák. Takový tichý chlapík který dokáže naslouchat a pomoci. Jen nedokáže zatlouct ani hřebík.

01.01.2023 5 z 5

Gabrielův anděl Gabrielův anděl Nora Roberts

Jako by byla kniha rozdělena na dvě části. Ta první v chatě byla pěkná... pěkně popsané prostředí zasněžené chaty kde se hlavní hrdinové seznamují za romantických okolností, jejich postupné sbližování až k narození chlapečka.
Druhá půlka, která se odehrává v San Francisku byla podle mně nic moc. Dek se mi zdál takový nějaký. Hlavní hrdinové se již moc nevyvíjeli. To samé se dá říci i o samotném příběhu.
Za první půlku dávám 4* a za tu druhou zák 1 1/2*.

31.12.2022

Tajemná modelka Tajemná modelka Nora Roberts

Tak tato kniha se autorce moc nepovedla. Přitom mám její knihy velice ráda, ale při tento jsem čekala trochu více.
Děj byl plytký, hlavní postavy neslané nemastné. V celku se noc moc nedělo.
Pro mě je tato kniha zklamáním.

29.12.2022

Skleněný ostrov Skleněný ostrov Nora Roberts

Nemá prosím někdo tento díl jako e- knihu? Děkuji mo.

29.12.2022

Sněhová bouře Sněhová bouře Sharon Sala

Napínavá kniha od začátku až do samotného konce. Pisatele výhružných dopisů jsem netipovala a to samé i jeho motiv.
Kriminální linka se krásně propojuje s tou romantickou. Děj pěkně plyne a nikde nejsou v knize hluchá místa které by se autorka snažila násilně zaplnit.
Hlavní hrdinové jsou oba sympatičtí, dokázali mě i mosty svých chováním rozesmát.
Můžu jen doporučit.

15.12.2022 5 z 5

Manželství s neznámým Manželství s neznámým Janet Chapman

Dobrý příběh, ve kterém nebylo nouze o překvapení a zvraty v ději i lásky.
Hlavní hrdinové jsou manželé i když se nikdy neviděli a jeden s nich má být mrtvý. Jaké je pak překvapení když se vrátí domů.
Sára byla taková domácí puťka, která chtěla dělat všechno sama a na nikoho se nespoléhat.
Alex je naopak muž, který dokáže ženě pomoci s má dost sebevědomí aby mu nevadilo, že jeho žena má vlastní zdroj příjmů a může vydělávat víc než on.
Kniha je taková klasicky román, ve kterém se hlavní hrdinové potkají a během krátké doby se do sebe zamilují i když nebudou mít cestu k lásce právě jednoduchou.
Odpočinkové čtení třeba na dovolenou.

08.12.2022 5 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Na dívčí román to bylo opravdu silné téma, které mě dostalo. Oba dva mladí hrdinové toho měli ve svém mladém věku dost za sebou a museli se prát s osudem.
Echo byla simpaticka mladá dívka, která si prožila peklo které si nepamatuje. Další úskalí jo čeká ve škole, ve které je označována za podivínku.
Co se týče Noacha... tak trochu namyšlený frajer, který hulí trávu a o nic se nestará. Opak je ale pravdou. skrývá svou bolest s strach za pózu frajera, což se mu daří dokud nepotká Echo.
Oba dva hrdinové se setkali, aby si navzájem pomohli a mohu pokračovat ve svých životech.
Když jsem začínala číst, měla jsem strach aby kniha neměla plytký děj a hlavní hrdinové nebyli povrchní puberťaci. To se naštěstí nestalo a já knihu můžu jen vřele doporučit.

05.12.2022

Říše neřesti Říše neřesti Meghan March

Zakončení celé série.... Už jsem se mohla dočkat, až zjistím kdo může za všechny problémy naší hlavní hrdinky a jejího bratra.
Opět byla kniha plná překvapivých momentů, toho sexu a lásky.
Konec knihy mě potěšil. Naši hrdinové se stěhují a potkávají člověka z minulosti našeho hlavního hrdiny, který si myslí že se neprovali jeho práva identita. Bylo to úsměvné, ale také smutné.

30.11.2022 5 z 5

Neústupná princezna Neústupná princezna Meghan March

V tomto díle se dozvíme, kdo je tajný hlavní hrdina. Cekala jsem něco takového když měl za šéfa krále podsvětí.
Hlavní hrdinka musí mít nervy z oceli, když se dozví co její pan tajemný dostal za úkol a následně věřit že ochrání ji a splní slib co ji dal.
Kniha má svižné tento, při kterém kniha rychle ubíhá. I tento díl je nabitý erotikou i napětím.
Konec nebyl až tak překvapivý. Člověk s to mohl domyslet podle pár narážek co měl hlavní hrdina. Nic to knize neubralo. Čtenář se jen o to víc těšil na další díl.
Za mě mohu doporučit.

30.11.2022 5 z 5

Říjnový seznam Říjnový seznam Jeffery Deaver

No nevím, ale tato kniha mně zklamala, což se u tohoto autora stalo poprvé. Začala jsem ji číst několikrát, ale vždy po několika stránkách jsem ji odložila na " později " a už se k ní nevrátila.

28.11.2022

Divoký princ Divoký princ Meghan March

Pro mně naprosto strhující román, který jsem nedokázala dát s ruky před dočtením.
Autorka nám opět ukázala jak dokáže čtenáře napínat... v tomto případě to bylo utájením totožnosti muže s klubu s kterým se setkala nade hlavní hrdinka.
Hned po přečtení jsem se dala na další díl.

28.11.2022 5 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Jediné co bylo na této knize bylo aspoň trochu dobré byl příběh. Říkám aspoň trochu, protože kdyby si autorka s příběhem více pohrála a ubrala mnohem více erotiky bylo by to skvělé.
Kniha je sice zařená jako erotický román, ale na mně to mosty působilo jako čistě porno na papíře.

28.11.2022 1 z 5

Přetvářka Přetvářka Catherine Coulter

Sice jsem dočetla, ale žádná sláva to nebyla.elo to nápad a to je asi vše. Dej tak nějak plynul, pachatele vraždy manžela jsem uhadla hned na první pokus. Konec knihy byl taky tak trochu předvídatelný. Hlavní hrdinka přežije a dá se s někým dohromady a pachatel bude buďto ve vězení nebo mrtvý.
Vícekrát knihu číst nebudu.

25.10.2022 1 z 5