petulik330 petulik330 komentáře u knih

Doktor Proktor a vana času Doktor Proktor a vana času Jo Nesbø

Knihu jsem dostala jako dárek ke koupi audio knihy v knihkupectví. Když jsem začala číst nestačila jsem se divit. Ostatní čtenáči mají pravdu,že je to pro mladší čtenáře ale já jsem to brala jako super oddechovku u které se šlověk zasměje a zapomene aspoň na chvíli na starosti a strasti dospělého života. To občas potřebuje každý. Já určitě.

26.05.2020

Let do nebezpečí Let do nebezpečí Arthur Hailey

m_martina: když to autor psal, tak to zastaralé nebylo. Roky utákají a vše se mění. Třeba za dvacet let si čtenáři,co budou číst současné knihy řeknou že je něcozastaralé. Nedá se nic dělat.

26.05.2020 4 z 5

Konečná diagnóza Konečná diagnóza Arthur Hailey

Opět perfektně propracovaný román od skvělého autora. Pan Hailey napsal knihu, kterou si ráda přečtu i pětkrát a nebude mi to vadit.
Na této knize se mi líbilo, jak se osudy hlavních hrdinů propojují a proplétají. At´se jedná o hlavního patologa, jeho nového kolegy či laboranty.
Autor opět ukázal, že ví o čem píše. Málo který dnešní autor se připravuje na knihu jakopan Haily.

26.05.2020 4 z 5

Jeho sličná paní Jeho sličná paní Kathleen Kirkwood

jedním slovem mádhera. začátek mě velmi zaujal a pokračovalo to po celou knihu, kterou jsem přečetla jedním dechem. Nemůžu jinak než vřele doporučit.

26.05.2020

Dcera Sherlocka Holmese Dcera Sherlocka Holmese Leonard S. Goldberg

Kniha mě velice ale mile překvapila. hlavní hrdinka byla od samého tačátku velice sympatická. Lábilo se mi na ni,že se nebála ukýzat svou intelikenci. Překvapil mě konec, když vyšlo najevo, že vá kdo je jejím otcem.

Agent bez minulosti Agent bez minulosti Robert Ludlum

Arkagas:co se ohledně filnu týče naprosto s tebou souhlasí. Autorovi této knihy museli pěkně nadzvednou mandle. Film si nezaslouží nést stejný název jako kniha. Kdybych nečetla knihu možná by mi film líbil. Ale tak byl aspoň u mě naprostý propadák a stráta času.
Ale je to jen můj názor, který nikomu nevnucuji.

Hotel Hotel Arthur Hailey

Od samého začátku Vás děj vtáhne a autor vás pomalu provázícelým dějem tak, že máte někdy pocit, jako byste tam byli.
Knihy od Arthura Haileyho mám opravdu velimí ráda, protože každáje velmi propracovaná.

Agent bez minulosti Agent bez minulosti Robert Ludlum

Kniha má dobrý děj a vynikajcí zápletku. Pomalu do poslední stránky jsemnevěděla, jestli je hlavní hrdina knihy dvojítý agent nebo ne. když jsem si myslela, že to už vím, po pár stránkách to bylo opět jinak.

26.05.2020 5 z 5

Duhová šestka / Opravář / Honba za jezevcem / V sedmém nebi Duhová šestka / Opravář / Honba za jezevcem / V sedmém nebi Tom Clancy

Líbila se mi kniha Duhová šestka a opravář. Jinak taky mám ráda tyto knihy kde je více příběhů jiných žánrů.

23.05.2020

Třetí dvojče Třetí dvojče Ken Follett

(SPOILER) Super kniha. Velice se mi líbilo rozplétání příběhu. Z dvojčat jich je několik a k tomu klony.

23.05.2020 5 z 5

Dvojče Dvojče Tess Gerritsen

Skvěle napsaný příběch při kterém mě místy mrazilo. S napětím jsem čekala jak pčíběch dopadne. Konec mě velice překvapil.

23.05.2020 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

kniha se mi velice líbil. Dokonce i babičce se líbil kousek co jsem ji četla tak po mě chtěla koupit audionkihu protože nevidí.
Moc poučná a taky smutná. Párkrát jsem si i pobrečela.

20.05.2020

Tajemství hradní věže Tajemství hradní věže Kathleen Kirkwood

Prostě nádhera.Přečetla jsem ji jedním dechem. V budoucnu si ji opět ráda přečtu.

18.05.2020 5 z 5

Nesmrtelnost Nesmrtelnost J. R. Ward (p)

naprosto skvělá kniha. Těšila jsem se na to, až si ji přečtu a dozvím se jak to celé dopadlo. Kniha, ale i celá serie je naprosto skvěle napsaná.

17.05.2020

Hodina H / Zlato generála Stonewalla / Temná dáma / Chci syna Hodina H / Zlato generála Stonewalla / Temná dáma / Chci syna Nora Roberts

všechny povídky jsem četla, ale je mi láto, že nebyly delší. Jinak super.

14.05.2020

Cizinec Cizinec Nora Roberts

kniha se mi líbila od saméno začátku a hlavní hrdinku knihy jsem musela obdivovat, jak se vypořádala s tím, že ji mrtvý manžel nechal mnoho dluhů.
Taky se mi líbil hlavní hrdina stavař.

14.05.2020 5 z 5

Noční rozkoše Noční rozkoše Sherrilyn Kenyon

Kniha se mi velice líbila.Děj i hlavní postavy byly naprosto super. Přečetla jsem ji za jeden den.

12.05.2020 5 z 5

Na půl cesty do hrobu Na půl cesty do hrobu Jeaniene Frost

dobrá kniha jako celá serie. Moc mě to potěšilo.

12.05.2020

Hněv Hněv J. R. Ward (p)

prosím Vám nevíte kde by se všechny díly serie dali stáhnou do čtečky knih? Děkuji moc za radu.

09.05.2020 5 z 5

Hněv Hněv J. R. Ward (p)

Dobrý díl který se četl sám od samého začátku. Stejně jako všechny ostatní.
v tomto díle se vrací Matyáš a Jim se má opět pokusit zachránit jeho duší a zvítězit v souboji ze zlem.
Tentokrát nám autorka nemusela nějak dlouze představovat člověka jehož duše se bude zachraňovat. Jen jsem byla docela mile překvapena, že tentokrát nebyl Matyáš hajzlík a udělal něco dobrého.

09.05.2020 5 z 5