Let do nebezpečí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Námětem novely je dramatický let a přistávání dopravního letadla, řízeného v krajní nouzi nekvalifikovaným pilotem, někdejším válečným stíhačem.

https://www.databazeknih.cz/images_books/85_/85079/let-do-nebezpeci-TOP-85079.jpg 4.2329
Žánr
Literatura světová, Dobrodružné, Romány
Vydáno · Ikar (ČR), Knižní klub
Orig. název

Flight into Danger · 1958

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (43)

Kniha Let do nebezpečí

Přidat komentář
pingu1
06. března

Mám jí už dlouho, četla jsem několikrát... Moc pěkná :-)

Jenette
08. února

Příjemná svižná novela, ideální na delší cestu letadlem :) Rozhlasová hra je překvapivě minimálně o hvězdičku lepší než kniha.

Ozzynka
04. února

Byla jsem nadšena, četla sem ve 12 a ráda se ke kni ze vracím

Adhara
22. ledna

Tak na 2,5 hviezdy. Krátke, strohé, suché, bez emócií, na konci príliš uťaté.

Sandy007
04. ledna

Na doporučení jsem si poslechla skvělou rozhlasovou hru v režii Jiřího Horčičky, dvě a půl hodiny na jeden zátah, nemohla jsem se odtrhnout. A to nejsem z doby, kdy se rozhlasové hry poslouchaly běžně. Narodila jsem se dávno po tom, co tuhle hru nahráli, ale i já cítím tu noblesu, důstojnost a poctivost, která ze hry dýchá. Plus napětí, které je přítomno od začátku do konce, a protože znám některé Haileyho knihy, je mi jasné, že kniha má úplně stejnou atmosféru.

PabloFuentes
15.12.2018

Hezký příběh, který se dá přečíst na jeden zátah. Ideální na cestu do vlaku nebo do letadla ;) Teď jen uvažuji, jestli si dám lososa nebo jehněčí....

tygřík2
31.10.2018

Zatoužila jsem po tomto dobrodružství podruhé, ale tentokrát, neb jsem nemohla v noci spát a oči už bolely, jsem zvolila rozhlasovou hru podle této knihy. A ani v nejmenším jsem neprohloupila! Sice už má také nějaký ten křížek na hřbetě, ale v podání paní Vránové, pánů Adamíry, Cupáka, Munzara a dalších to byl zážitek dvojnásobný. Když se sejde dobrá předloha, citlivá adaptace a skvělí interpreti, čas nemá šanci.

stansuomi
24.09.2018

vyborna kniha s dynamickym dejom ktora sa da precitat na jedenkrat... putavo napisany dej, velmi dobre rozdelenie kapitol... zaujimave co dokaze losos urobit :)