petulik330 petulik330 komentáře u knih

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

Další případ geniálního detektiva Lincolna a krásné Amelie.
Jak je u pana Deaver a zvykem příběh byl komplikovaný a zamotaný od samého začátku. Tentokrát to bylo i trochu osobní, protože Lincoln se s tanečník již jednou setkal a toto setkání nedopadlo dobře pro jednoho s jeho lidí.
Měla jsem pocit, že jsem v samém dějí knihy a můžu děj sledoval jako v televizi. Tak byla kniha dobře napsaná podle mého názoru.
Jak je zvykem byl pachatel velmi překvapivý a rozhodně jsem to nečekala. Můžu doporučit.

17.01.2021 5 z 5

Bratrstvo růže Bratrstvo růže David Morrell

Toto byla první kniha od toho autora a doslova mě dostala.
Tajni agenti, které vychovávali doslova od školních let, aby byli výkonní stroje na zabíjení.
Líbilo se mi, jak byla kniha propojena: současnost a minulost. Současnost jak autor popisoval vzach dvou hlavních hrdinů i to proč měl jeden druhého najít.

17.01.2021

Rambo I (První krev) Rambo I (První krev) David Morrell

Kniha nebyla špatná, ale chvílemi se mi táhla. Nedokázala jsem se do ní dostat.
Co se mi na této knize líbilo bylo to, že nakonec šerif se Rambovi nechtěl pomstít, ale zadržet ho a postavit před soud.
Chvílemi jsem měla problém s Traumanem. Nemohla jsem se rozhodnout jestli je tam aby Rambovi pomohl nebo naopak.
Konec byl překvapení.

17.01.2021 3 z 5

Faraonova šifra Faraonova šifra Lincoln Child

Začátek knihy mě moc nezaujal, ale po pár stránkách se to obrátilo.
Tento druh knih se mi velice líbí a jsem ráda za její doporučení. Na této knize se mi líbilo jak byl popisován život hlavních hrdinů u domorodého kmene a jak u nich používali moderní vědomosti.
Co mě však překvapilo bylo to, kolik stihl jeden hlavní hrdina stihnout za dva měsíce co mu zbývají.

16.01.2021

Mrazivá pouta Mrazivá pouta Kay Hooper

Nemůžu jinak než tito knihu doporučit. Od první stránky vás autorka napíná a jak dej pokračuje napětí neopadavá. Právě naopak.
U této knihy se mi líbilo to, že navazuje na předchozí dva díly a přesto byla úplně jiná. Další plus pro mě bylo, že jsem e setkala s mými oblíbenými hrdiny předchozích knih, jako je Diana, Miranda s Vishobem nebo Quentin.

16.01.2021 5 z 5

Mrazivé hříchy Mrazivé hříchy Kay Hooper

Podle mě je tento díl lepší než ten předcházející. Kniha obsahovala pro mě akorát dost napětí i kriminální zápletky.
S každou další stranou jsem čekala na to, jak se bude děj dále vyvíjet.

15.01.2021 5 z 5

Krkonošská pohádka Krkonošská pohádka Božena Šimková

Naprostá česká klasika. Kdo by tento večerníček neznal.
Knihu jsem četla cca před 17 lety a nedávno jsem se k k ní vrátila s mými dětmi. Kniha se mi líbila stejně jako tenkrát. Možná proto, že zlo vždy prohrálo s dobrém. Šaty konkrétně s Krakonošem.

12.01.2021

Eva tropí hlouposti Eva tropí hlouposti Fan Vavřincová (p)

Knihu jsem četla základní škole, kdy jsem ji dostala po té co se rušila tamnějším knihovna.
Eva mi byla velice sympaticka svým nezkrotným duchem. U této knihy jsem si uvědomila, že všechny generace jsou stejne. Pokaždé skouzime, kam až můžeme zajít.
Musím uznat, že i filmové spravování se velice povedl.

12.01.2021 5 z 5

Mrazivé sny Mrazivé sny Kay Hooper

Hlavní hrdinka Danni mi byla od začátku velice sympatická, stejně jako šerif Mark. Musela jsem hlavní hrdinku litovat proto co se stalo, ale nakonec vše dobře dopadlo. Jako vždy.
Jinak co se knihy týče, patří podle mého názoru mezi zatím nejslabší se série Bishop.
Dala se číst, ale paní Hooper má i lepší knihy.

11.01.2021

Odpuštění Odpuštění Lauren Kate

nebyla to špatná kniha, ale četla jsem i lepší. Dobrá odechovka, ale kterou nemusím číst znova.

01.01.2021

Smrtící imitace Smrtící imitace J. D. Robb (p)

Miluju poručíka Evu Dalasovou. I v tomto díle mě čekalo překvapení kdo je vrach.

31.12.2020

Ohnivý soumrak Ohnivý soumrak Nora Roberts

Naprosto fantastická kniha.....super příběch o každodenních hrdinech.

31.12.2020 5 z 5

Božské zlo Božské zlo Nora Roberts

Pro mě naprosto skvěle napsaná kniha, která mě od začátku do samotného konce držela v napětí.
Patří mezi ty knihy, které se vám nechce odkládat.

31.12.2020 5 z 5

Zlodějka stínů Zlodějka stínů Kay Hooper

Pro mě naprosto skvěle napsaná detektivka.... trochu jinak napsaná. Při vyšwrřování pomáhá žena obdařená parapsychologickým schopnosti, která je schopna napojit se na myšlenky vraa a tak pomáhá při jeho dopadení.

30.12.2020

Zahrada kouzel Zahrada kouzel Sarah Addison Allen

Nadpřirozené schopnost a k tomu zásračná jabloň na zahradě... originální příbech plný napětí a lásky. Byla jsem zvědavá na osudy hlavních hrdnů ja se budou dále vyvíjet.

10.12.2020 5 z 5

Tajuplná zahrada Tajuplná zahrada Jayne Ann Krentz

Prcvní kniha od autorky a velice se mi líbil. Láska a paranormální jevy.. příjemná konbinace. Na tét knize se mi líbilo to, že autorka zasadila příběch který se odehrával na zahradě panství a od toho neodpočovala.
Můžu jen doporučit.

10.12.2020 4 z 5

To chce zloděje To chce zloděje Kay Hooper

Knha se mi velice líbila. Je pěkně a čtivě napasná i zajívaví příběch. Co mě překvapilo byl konec, kdy se odhalilo hrdinovo tajemství. Pěkný konec.
Jen je škoda, že kniha nebya o něco delší.

10.12.2020 4 z 5

Otrokyně lásky Otrokyně lásky Bertrice Small

Několika letech jsem se k této knize vrátila a potvrdila jsem si jen to, že je tak kniha naprosto skvěle napsaná.
Líbil se mi příběh mladé Regan od okamžiku kdy se vydává na cestu do kláštera až po okamžik, kdy se opět setkává s milovaným mužem s vědomím že je to již navždy.

29.11.2020

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

GeRaltzRivie01: neberu to tvůj názor na tuto knihu, ale nelíbí se mi jak nazývaš hlavního hrdinu. I když jde jen o fiktivní postavu, můžeš o něm mluvit slušně.
Je mnoho skutečných lidí, kteří jsou na tom stejně nebo podobně a nejsou to žádní kriplové ale lidé co měli prostě smůlu a stal se jím úraz. Tak prosím trochu úcty.

28.11.2020 5 z 5

Strašák Strašák Matthew Reilly

Pro mě naprosto skvělá kniha od fantastického autora.
Hlavní hrdina je kladný příklad hrdinů. Knihu jsem měla za dva dny přečtenou a hned jsem se dala od další.
Další kniha s hlavním hrdinou, který musí spolu ze svými přáteli bojovat o svůj život a o záchranu života mnoha dalších lidí. Kniha se četla velmi dobře a obsahovala vše na co jme u autora zvyklí.

V této knize jde Strašákovi doslova o hlavu... je jedním s mála lidí co dokáží zastavit odpálení raket co by vyvolali celosvětový chaos. I když Strašák svět zachrání někoho zachránit nedokázal. u této části jsem si i pobrečela.. už jsem se i lekla že to zabalí i hlavní hrdina, ale našteští měl autor tolik rozumu že to neudělal.

28.11.2020 5 z 5