Zimní naděje

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Série Čekanky: - Tajemství letní noci - Kouzlo podzimu - Zimní naděje - Jarní skandál - Vše pro lásku! - A Wallflower Christmas Půvabná, ale ostýchavá Evie Jennerová snívala o něžném milenci s chlapeckým úsměvem, ale krutý osud pro ni uchystal zlé překvapení. Po smrti své urozené matky vyrůstala u příbuzných, kteří ji od útlého věku týrali a ponižovali. Zakázali jí dokonce stýkat se s těžce nemocným otcem a nikterak se netají tím, jak se těší, až Evie zdědí jeho bohatství. Ve své hrabivosti zašli dokonce tak daleko, že chtějí Evii zaslíbit odpornému bratranci, jen aby měli z budoucího dědictví co největší prospěch. Evie se obává, že by jí dokonce mohli začít usilovat o život, a tak vyhledá zhýralého Sebastiana, lorda St. Vincenta, a nabídne mu prostou dohodu: uzavřou sňatek z rozumu, který jí zajistí ochranu před příbuznými a jemu poskytne tolik potřebné finance. Sebastian neváhá ani na chvíli. Je přesvědčen, že díky svým zkušenostem se ženami si Evii omotá kolem prstu a bude si nerušeně užívat nabytého jmění. Jeho představy se ale začnou bortit jako domeček z karet. Na jedné straně na něj útočí Eviini příbuzní, kteří se nehodlají vzdát bez boje, a především ho ničí vědomí, že se do Evie zamiloval. On, proslulý milovník, přece nikdy nemůže přiznat své city! Dokáže ho Evie změnit natolik, aby přestal považovat upřímnou lásku za ponížení?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/9461/big_zimni-nadeje-sw4-9461.jpg 4.5462
Série:

Čekanky 3.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Domino
Originální název:

Devil in Winter, 2006


více info...
Nahrávám...

Komentáře (61)

Kniha Zimní naděje

pip11
16. března

Moc povedený díl Čekanek. Na příběh věnovaný tiché Evie jsem se velmi těšila a rozhodně mě nezklamal.

beruzzka
15. ledna

Na tenhle díl jsem se těšila nejvíc! Ukoktaná zranitelna Evie a prostopažník Sebastien. Hráčský klub a vše začne svatbou! Četlo se samo.


Edita1702
25.11.2022

Za mě zatím nejlepší díl v sérii. Ti dva se prostě k sobě hodí, nejprve Evi odhání Sebastiana a pak Sebastián Evi....nakonec to oba pochopí,.... není tolik vtipná jako předchozí dva díly, ale stále se tam něco dělo.

lucie.dc
23.11.2022

Já to hodnocení bohužel trochu rozbiju.

Na tento díl jsem se velmi těšila, až jsem se překonala a neskončila "druhá romantika a dost."

Chyběl mi tam onen vtip, ten se objevil na chvilenku, kdy se zjevila na scéně Lillian, jinak spíš smutné dílo, které mě ale ani nenadchlo.

Evie žila v příšerné rodině tyranů a je fajn, jak to dopadlo, ale čekala jsem víc, Sebastian se až moc rychle napravil, dokonce jsem některé pasáže ke konci už i přeskočila.

První 2 super, tato moc ne-e, dokonce jsem četla několik dní (neobvyklé).

petraj30
25.07.2022

Takové milé čtení na jedno odpoledne.
Čekanky jsou moje oblíbená série, i když nečtu zrovna popořadě. Další věc, která se mi moc líbí, je prolínání ostatních sérií.
Evie byla nenápadná dívka postávající v koutech. Ovšem tady dostala více prostoru a nebyla vůbec taková, jako v jiných dílech. Chvílemi dávala Sebestianovi pořádně zabrat a to on přesně potřeboval. Znuděný a arogantní floutek si u mě zvýšil reputaci. I on poznal, jak chutná láska.
Jediné, co mi tu trošku vadilo, bylo neustálé omílání Eviiny rodiny, ale objevili se jen krátce. Myslela jsem, že se ještě objeví na konci a něco vyvedou, ale bohužel. Jinak to bylo opravdu krásné pohlazení po duši

allyska
28.02.2021

S předchozím dílem nejlepší knížka série. Evie nedala Sebastianovi nic zadarmo a stála si za svým. Autorce se opět podařilo, abych se do knihy začetla a nemohla knížku jen tak odložit.

Ludmila02
12.02.2021

Naprosto perfektní.

petulik330
18.01.2021

Moje nejoblíbenější kniha s této série. Mladá a stydlivá dívka je nucena se provdat za hejska jen proto, aby jo rodina neprovdala proti její vůli za odporného a hrabiveho bratrance který jde jen po jejím jmění.
Postupem času se manželé sbližují a zjišťují že jim na sobě začíná záležet. Jako vždy nás čeká šťastný konec.

1