Zimní naděje

Série Čekanky: - Tajemství letní noci - Kouzlo podzimu - Zimní naděje - Jarní skandál - Vše pro lásku! - A Wallflower Christmas Půvabná, ale ostýchavá Evie Jennerová snívala o něžném milenci s chlapeckým úsměvem, ale krutý osud pro ni uchystal zlé překvapení. Po smrti své urozené matky vyrůstala u příbuzných, kteří ji od útlého věku týrali a ponižovali. Zakázali jí dokonce stýkat se s těžce nemocným otcem a nikterak se netají tím, jak se těší, až Evie zdědí jeho bohatství. Ve své hrabivosti zašli dokonce tak daleko, že chtějí Evii zaslíbit odpornému bratranci, jen aby měli z budoucího dědictví co největší prospěch. Evie se obává, že by jí dokonce mohli začít usilovat o život, a tak vyhledá zhýralého Sebastiana, lorda St. Vincenta, a nabídne mu prostou dohodu: uzavřou sňatek z rozumu, který jí zajistí ochranu před příbuznými a jemu poskytne tolik potřebné finance. Sebastian neváhá ani na chvíli. Je přesvědčen, že díky svým zkušenostem se ženami si Evii omotá kolem prstu a bude si nerušeně užívat nabytého jmění. Jeho představy se ale začnou bortit jako domeček z karet. Na jedné straně na něj útočí Eviini příbuzní, kteří se nehodlají vzdát bez boje, a především ho ničí vědomí, že se do Evie zamiloval. On, proslulý milovník, přece nikdy nemůže přiznat své city! Dokáže ho Evie změnit natolik, aby přestal považovat upřímnou lásku za ponížení?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/94_/9461/zimni-nadeje-sw4-9461.jpg 4.5336

Čekanky 3.

Vydáno, Domino

Devil In Winter, 2006

Kniha Zimní naděje

anishta
12. listopadu

Nemyslím si, že je to nejlepší díl série, Lilian a Markus mě bavili asi o chlup více. Každopádně na tenhle příběh jsem se těšila nejvíce, protože jsem tyto postavy znala z jiné série, která je o jejich dětech. Je to dobrý příběh, ale asi jsem čekala více rodinného dramatu. Každopádně Lisa se zas předvedla a já pokračuji dále a už se po poohlížím po příběhu Cama. ????

Petra-1
09. listopadu

Nejhezčí kniha série. Hlavní postavy jsem si zamilovala.

jinbr

Tohle je dle mého asi nejhezčí díl ze série. Hezky se to četlo a byla v tom i ta trocha napětí (proč je Evii usilováno o život).

luci2

Opět jsem cetla a opět mě uchvátila. Příběh je vtipný s pěknou zápletkou. Myslím, ze doposavad se mi libil nejvíc...uvidime co mě čeká s Daisy. Vřele doporučuji všem, kdo mají tyto knihy radi.

keiko33

Zatial najlepsia cast. Mam rada napravanie nenapravitelnych zhyralcov a este viac, ked sa daju dokopy so sivou myskou. Po minulej casti, mi bol Sebastian nesympaticky, ale v tejto, som si ho oblubila. Nezvykle prostredie herne a rychla svadba dohodou bez lasky, kde sa postupne manzelia do seba zamiluju, dodava pribehu pritazlivost.

moudivlacek

Tak tenhle díl je prostě skvělý, i když se mi líbily i ty předešlé. Ale na stydlivou Evie jsem se moc těšila, překvapila mě už v závěru toho předešlého dílu. Ale byla jsem na její straně, musí to být hrozné, když rodina je tak zlá, že byla Evie nucena nabídnout se cizímu muži a hledat u něj záchranu. Sebastian od začátku neměl šanci jí ublížit, pod rádoby slupkou lenocha a pecivála a svůdníka má totiž laskavé srdce a navíc toužící po lásce.
Prostě krásné čtení.

havrmoni

Tenhle díl mě neomrzí. I po několikátém přečtení, stále je Evie neoblíbenější Čekankou a Sebastian můj top hrdina.

Irenka8

Úžasná.